реклама

реклама

Ліпандін керував міліцією з серпня минулого року після одіозного Дернового

Ліпандін керував міліцією з серпня минулого року після одіозного Дернового

Виконуючий обов'язки Міністра внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив начальника  черкаської міліції, ДАІ та кількох керівників в регіонах.

Аваков звільнив начальника Управління МВС України в Черкаській області Володимира Ліпандіна. Замість призначено полковника Леоніда Бойка.

Також звільнені начальники міліції Києва та Закарпаття. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #24 Николай 25.02.2014 19:08
Цитую Володимирович:
Професіоналом стає той, хто багато працює над собою, над своїми здібностями,зна є всі нюанси своєї робити, і в результаті добивається висот,а в цього керівника є всі риси ,щоб навести лад в Черкаській міліції.і скажіть спасибі - Авакову,що саме Бойка призначили на начальника УМВС.

Будем надеяться на это.посмотрим кого возьмет к себе в замы и какие изменения произведет в органах.просто не хотелось бы смотреть на продолжение строительства себе особняков(это с зарплатой в 2000 грн) и самообогащения в то время как в стране кризис и страна на пороге банкротства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Володимирович 25.02.2014 18:42
Професіоналом стає той, хто багато працює над собою, над своїми здібностями,зна є всі нюанси своєї робити, і в результаті добивається висот,а в цього керівника є всі риси ,щоб навести лад в Черкаській міліції.і скажіть спасибі - Авакову,що саме Бойка призначили на начальника УМВС.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Черкасець 25.02.2014 17:58
Цитую стабилизец:
Цитую Нарада:
Цитую Ігор:
Шило на мило!! Хіба це люстрація?? Силовики прогнили до самих низів. Треба звільнити всю міліцію, як це зробили в Грузії

а хто туди піде працювати за 1900грн???ви????

Если будут льготы, обеспечение и жилье, как это предусмотрено законом, то пойдут, ибо "торг.предст. с лич. а/м з/п 1500 грн." это путь в никуда.


Только этого нету. И никогда, думаю, не будет. Единственное, за что держались - это ранняя пенсия. Так и то убрали. Да, если ты при должности, нормально, а рядовой опер... Пока до должности дойдешь, дурачком будешь. Тот же Бойко выносит мозг "на отлично". Это врачи до 80 лет ногами шаркают, а на работу ходят - зайдите в обласную. Бабло берут ВСЕГДА. И никто не кричит, что они не с народом. В милиции старше 45 лет не встретишь, разве что кабинетная крыса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #21 стабилизец 25.02.2014 17:37
Цитую Нарада:
Цитую Ігор:
Шило на мило!! Хіба це люстрація?? Силовики прогнили до самих низів. Треба звільнити всю міліцію, як це зробили в Грузії

а хто туди піде працювати за 1900грн???ви????

Если будут льготы, обеспечение и жилье, как это предусмотрено законом, то пойдут, ибо "торг.предст. с лич. а/м з/п 1500 грн." это путь в никуда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Черкасець 25.02.2014 17:24
Цитую Николай:
Цитую Черкасець:
Высоцкого Р.И.?с каким позором его Дерновой с органов выгнал?
Не смешите, баблом не поделились. С позором, ха-ха

Бабло как раз носил он не ему а там другая причина.он таскал своему непосредственно му начальнику)посл ушайте или почитайте отзыв о работе Р.И. которым поделился Дерновой)


А причина в том, что Киревич взял бабло, а обвинил Высоцкого, так как Киревич близкий человек к Дерновому. Крысы погрызлись. Вы еще Дернового похвалите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Черкасець 25.02.2014 17:19
Цитую Николай:
Цитую Черкасець:
Высоцкого Р.И.?с каким позором его Дерновой с органов выгнал?
Не смешите, баблом не поделились. С позором, ха-ха

Бабло как раз носил он не ему а там другая причина.он таскал своему непосредственно му начальнику)посл ушайте или почитайте отзыв о работе Р.И. которым поделился Дерновой)


Ну да, просто ангел Дерновой "терпел, терпел", да не смог.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 меДведь 25.02.2014 17:14
Бойко знаток своего дела. прошел все круги ада службы.как начальник уголовной милиции держал всех в ежовых рукавицах. а кто уволился- просто слабаки и дезертиры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 пенсіонер 25.02.2014 17:07
Любі мої! Хочу Вам сказати що потрібно трохи охолонути і включити мізки - під виглядом активістів активізувався криміналітет, потрібно мобілізувати міліцію та громадсьий патруль на захист громадян інакше хаосу та розщгулу злочиннсті не уникнути. Призначили Бойка - він жорсткий керівник і професіонал справи, підлеглі,які чесно працюють, його поважвють,ті хто любить "шаритися" - ненавидять, він зараз для них зовсім не бажаний, вже розпилися та розгулялися- не має куди далі. Він стримає розпоясавшися та наведе дисципліну, примусить працювати - а це головне, а тпм будимо бачити. А тим незаконним "бізнесам" які бояться втратити щось вкрадене потрібно зараз не розпалювати ворожнечу і сіяти безлад в законодавчому полі, який їм на руку - а подумати ПРО ЛЮДЕЙ І ЗАХИСТ ЛЮДЕЙ ТА ЇХ ДОМІВОК!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Нарада 25.02.2014 17:05
Цитую Ігор:
Шило на мило!! Хіба це люстрація?? Силовики прогнили до самих низів. Треба звільнити всю міліцію, як це зробили в Грузії

а хто туди піде працювати за 1900грн???ви????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Николай 25.02.2014 16:53
Цитую Черкасець:
Высоцкого Р.И.?с каким позором его Дерновой с органов выгнал?
Не смешите, баблом не поделились. С позором, ха-ха