реклама

реклама Делікат

реклама

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко звернувся до в.о. гендиректора Національної телерадіокомпанії України Олександра Пантелеймонова та керівника Національної радіокомпанії України Тараса Аврахова, а також до програмної ради «Громадського телебачення» й Громадського радіо із пропозицією транслювати програми Громадського телебачення та радіо на державних медіа.

Він зауважив, що Перший національний канал та Національна радіокомпанія як державні мовники в частині інформаційно-політичного мовлення, знаходячись під пресом, м’яко кажучи, не інформували людей про ситуацію в Україні, особливо, під час акцій протесту, йдеться на сайті політики.

«Поки ми ухвалимо відповідні законопроекти, а новий Кабмін змінить статути, проведе юридичну підготовку до роздержавлення і створення суспільного телебачення і радіо, я звертаюсь до нинішніх керівників Першого національного каналу і Нацрадіокомпанії, а також до програмної ради «Громадського телебачення» і «Громадського радіо», – зазначив він. – «Пропоную вже ближчим часом, скажімо, з понеділка, 3 березня, дати можливість виходити інформаційним та політичним програмам «Громадського телебачення» на «Першому національному», а «Громадського радіо» – на хвилях «Національної радіокомпанії». Мова може йти про дві-три години мовлення, щоб еволюційно рухатися в бік реалізації проекту суспільного мовлення в Україні».


реклама

Коментарі  

 
0 #19 чукча 26.02.2014 12:08
Цитую ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ:
Для тих ,хто переймається "Законом про мови".По чєсноку,до прийняття був кіпіш,тепер відмінили,кіпіш .Питання,хтось на собі відчув його дію,під час існування,чи тепер після відміни?Чого панікуєте?

Все очень просто. сыграли на руку Москве и сейчас на этом Крым плюет, как в эпоху исторического материализма, реально слюной в сторону Киева и оформляет переход в Россию. Ввести танки, милицию в Крым?? Так это будет уже не демократия.. или Крым можно разгонять а майдан нельзя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ 26.02.2014 12:07
По першому вже громадське,сто років не вмикала,тепер дивимось...Вмикайте,різні люди,різні думки.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ 26.02.2014 11:06
Для тих ,хто переймається "Законом про мови".По чєсноку,до прийняття був кіпіш,тепер відмінили,кіпіш .Питання,хтось на собі відчув його дію,під час існування,чи тепер після відміни?Чого панікуєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ 26.02.2014 10:55
Цитую Воля:
Кошмар!
И гринджол давай!!!

:-x :-x :-x

перший національний,ні чим не спортити,наче ви щось путяще там бачили,а громадьське тв,завжди по інету дивлюсь,актуаль не,правдиве і цікаве.Кому правда не подобається,то пропоную згадати приказку-"Нема чого на дзеркало пінять,коль рожа крива".СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ 26.02.2014 10:20
Зверненя до місцевого БЮТ,нехай Томенко пояснить черкащанам звільненя Маркова та його не доторкане депутатство,за вбивства і побиття українців жодний ще не сів,зато випустили того ,хто керував побиттям одеситів.В РОЗПАЛ СЕПАРАТИЗМУ ДУЖЕ ВЧАСНО ВИПУСТИТИ УКРАЇНОФОБА,ПУТ ІНСКОГО СТАВЛЕННИКА МАРКОВА.Ви здуріли,чи то деверсія.Майдан стоїть,з вогнем граєте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 стiйкий нацiоналicт 26.02.2014 07:51
а явреи "проснулись"
кто не скаче той москаль геть росийску мову
руських за грати
Ще не вмерла Україна.............................ааааа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 figure 26.02.2014 07:44
Чому канал Верховної ради України «РАДА», який існує також за бюджетні кошти, не показує програми «Громадського телебачення»? Томенко, ставте на розгляд ВРУ необхідні закони в інформаційній сфері - верховна рада швидко їх ухвалить. Сьогодні питання можна вирішити ще швидше – одним рішенням Нацради з питань телебачення і радіомовлення внести зміни до ліцензій «Першого Національного» та «Національної радіокомпанії» з обов»язковою ліцензійною умовою показу програм громадського телебачення і радіо!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Уманский Еврей 26.02.2014 03:53
Воно повинно називатися фашистське тв
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Мефодій 26.02.2014 00:01
Цитую varvar:
А хто фінансує Громадське ТБ зараз? Тільки по- чесному ;-) І як це відбуватиметься надалі?

згідний що хтось приложує до цього руку але й крутити лебедине озеро і казати що все добре коли людей вбивають взагалі край.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Воля 25.02.2014 17:42
Кошмар!
И гринджол давай!!!

:-x :-x :-x