реклама
Sucurity Police

реклама

Кілька хвилин тому представники черкаського автомайдану закінчили огляд маєтку народного депутата України від Партії регіонів, колишнього міського голови Черкас Володимира Олійника, що розташований в Кединій Горі на Золотоніщині.


До людей із будинку ніхто не вийшов, утім видно, що із димаря йде дим, тож, очевидно, що всередині хтось є.


Сусіди Олійника розповіли, що востаннє Володимира Миколайовича бачили на дачі два тижні тому. За їхніми словами, маєток почали будувати в 1992 році.


До речі, наразі також триває будівництво – там добудовують ще одне приміщення.

Представники автомайдану нічого не ламали, поводилися мирно.


Вони позаглядали у вікна, роздивились інтер’єр.


ТУТ можна переглянути відео з місця події.

Детальніше про поїздку черкаських автомайданівців читайте згодом на «Прочерку».

Фото Павла Полковника із групи «Всеукраїнське об’єднання «Майдан» Черкаси» соціальної мережі «Фейсбук»

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Zont 26.02.2014 21:29
Ск....а- собаку голодом морит!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 федор принципиальный 26.02.2014 18:35
Эта *******сня построила дворец в то время,когда Украина,весь народ нищенствовал времена безработицы,бар тера,несвоеврем енной выплаты пенсии и зарплаты,хамлом родился,хамлом живет,умрет под забором-народ таких по*онков не прощает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Комент 26.02.2014 13:53
І ця ........ відбирали і сестри батьківську хату? Мало було!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 незнайка 26.02.2014 13:42
И это при том что треть населения пенсионеры и средняя пенсия по стране 1320 грн
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 шаман 26.02.2014 12:58
Олейник ,конечно .....,но входить в частную собственность без приглашения или санкции соответствующих органов...а как же основополагающи й принцип демократии ---неприкосновенно сть частной собственности и жизни?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Свекруха 26.02.2014 12:52
Цитую Бомбило:
Так чому не заберують все це нажити "не посільним путьом" в народну власність...

На чергову державну дачу для Ющенка? Чи ще у Томенка дачы не маэ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 НКВД 26.02.2014 12:50
Палять компромат в каміні. Ще днів на два вистачить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Фугас 26.02.2014 12:47
Отличный был бы лагерь для детей вместо тех, что они тут или угробили, или украли