реклама Делікат

Спеціально виготовлені стаціонарні таблички з назвою «Вулиця Небесної Сотні» з’явилися на стіні будинку, в якому розміщені піцерія «Браво», ресторан «Ковбасофф» та декілька магазинів (навпроти Палацу одруження).

- Ми були дуже раді, коли деякі активісти виступили з закликом перейменувати черкаську вулицю Леніна на вулицю Небесної Сотні, - розповідає один із власників будинку, громадський активіст В’ячеслав Овчаренко. – Але перші таблички були тимчасові – ними просто заклеїли старий напис. І ми вирішили не чекати, поки міська рада ухвалить офіційне рішення про перейменування вулиці – занадто багато в раді антимайданівських сил. Натомість, вшанувати людей, які віддали своє життя, щоб змінити Україну, потрібно. Тож ми й замовили справжні стаціонарні таблички.

В’ячеслав Миколайович нагадав, що про перейменування вулиці Леніна йшлося давно. Але це питання роками «пробуксовує». Тому, на переконання активіста, необхідна ініціатива знизу.


- Вулиці Леніна в центрі Черкас не повинно бути! Ми для цього зробити все можливе. Наприклад, за свій кошт виготовити стільки табличок, скільки потрібно, щоб усі охочі жителі вулиці отримали їх для своїх будинків. Ми навіть вивісимо їх безкоштовно! – гаряче запевнив В’ячеслав Овчаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #14 Marta 27.02.2014 10:35
Цитую Любомудр:
Я думал, нужно семьям погибших помочь,порядок в городе навести, а оказывается самое главное - таблички повесить. Ай да Овчаренки, яй да с..... дети (Пушкин отдыхает).

Для допомоги загиблих героїв є рахунок на 5-му каналі,допомага й,що заважає.?Який безлад в Черкасах(крім того що завжди),не нагнітайте,і так усі на нервах...Те що люди обрали конкретний напрямок роботи,нічому не заважає,хай працюють,аби на половині не кинули,бо хтось каже це піар,то в випадку пустоцвіта справи,вони будуть нести відповідальніст ь....Слава Україні!!!Героя м Слава!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 стабилизец 27.02.2014 10:22
Не монтируется как то Кофбасоф и базар с Небесной сотней. Оптимальнее переименовать ул.Симоненко, привести ее в порядок и там же, возле обновленного драмтеатра, поставить памятник. А им. Симоненко будет сквер возле Дворца бракосочетаний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #12 Борис Юхно 27.02.2014 09:20
Зараз на Казбеті якийсь хлопчина робить велике графіті навпроти буд. Соснівської райради "Пам’яті Небесної Сотні". Основа вже є, тепер пише прізвища. Сам. Без помічників і піару. І називатися не хоче. Ось кому віриш і за ким майбутнє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 федор принципиальный 27.02.2014 08:51
Славик,ты хотя бы не говори"бескоштовно",цены лучше опусти в своей забегаловке-обдираешь своих же черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Олень 27.02.2014 07:41
Цитую Альо:
а з яких це пір б......н і зап......ць Овчаренко став "одним із власників будинку і громадським активістом"??? він власник ........, але не будинку!!! будьте коректними!

бо незаконно отримав дозволи на будівництво Ковбасоффа, підробив підписи мешканців будинку, домовився з одаричівською владою, а тепер не дозволяє мешканцям на літо загородити парканом вхід до двору від гостей його пивнухи, які справляють нужду..бо він бачте теж один із мешканців будинку... звісно, активіст він громадський видний :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Валя 27.02.2014 07:37
не, ну это цирк - если уж Овчаренко громадський активист - то капец революции
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Крук 27.02.2014 05:30
Активіст? - тому що боровся з справжніми власниками будинку - жителями, за розширення своїх генделів?!
Тепер революціонер бо табличку повішав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Любомудр 27.02.2014 02:18
Я думал, нужно семьям погибших помочь,порядок в городе навести, а оказывается самое главное - таблички повесить. Ай да Овчаренки, яй да с..... дети (Пушкин отдыхает).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 патріот 26.02.2014 22:30
ЛЮДИ,ЯКІ ВИ ЗЛІ,ПРО ЩО ВИ ДУМАЄТЕ,ВЛАСНИК НЕ ВЛАСНИК,ПІАРИТЬ СЯ,НЕ ПІАРИТЬСЯ,ЛЮДИН А ХОЧ ЩОСЬ РОБИТЬ,А ВИ..ЩО ВИ ЗРОБИЛИ,ПОПІАРТ ЕСЬ....МОЛОДЕЦЬ,ТАБЛИЧ КИ ТО ГАРНО,ТЕПЕР,ОБО В"ЯЗКОВО ПРОТИСНІТЬ ЧЕРЕЗ ДЕПУТАТІВ ТА УЗАКОНЬТЕ ЇХ,І НЕ ЗАБУВАЄМО,ТРЕБА ПАМ"ЯТНИК,ТО НАЙМЕНШЕ ЧИМ МИ МОЖЕМО ВІДДЯЧИТИ ЛЮДЯМ,ЯКІ ПОКЛАЛИ ЖИТТЯ ЗА ЦИВІЛЬНУ,НЕЗАЛЕ ЖНУ ТА ПРОЦВІТАЮЧУ ЄВРОПЕЙСЬКУ УКРАЇНУ,ДЛЯ НАС,ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ,БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ,ЯКІ СКЛОКИ МОЖУТЬ БУТИ НА ЦЮ ТЕМУ...ВІЧНА СЛАВА НЕБЕСНІЙ СОТНІ!!!СЛАВА!! !СЛАВА!!!СЛАВА! !!(ЗАЙМІТЬСЯ ХТОСЬ,ПОСТАВТЕ СКРИНЬКИ В МАГАЗИНАХ ТА ІНШИХ ЗАКЛАДАХ,ДАВАЙТ Е РАЗОМ,ГРОМАДОЮ ПОЧНЕМО ЗБИРАТИ КОШТИ НА ПАМ"ЯТНИК,ЩОСЬ МІСТО ВИДІЛИТЬ)ПРОШУ, ЛИШАЙТЕСЬ ЛЮДЬМИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #5 петро 26.02.2014 22:12
Овчаренко и Мушиек подельники и компаньоны "Оленя" по земельным афёрам разыскиваемого всеми сегодня революционерами с майдана .Пусть Овчаренко расскажет о чём это он два месяца назад с "Оленем" в "Сладкарнице" тёр с участием торпедовских Пусть эти "батькивщиновцы" украденные земли на берегу Днепра в городской черте передадут жителям Черкасс а не продают по 6000 долларов за сотку