реклама

реклама

chmo Указом Президента України Сергія Тулуба звільнено з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації. Відповідний указ за підписом в.о.Президента Олександра Турчинова оприлюднено на офіційному президентському сайті.

Підставою звільнення вказані статті 112 та 118 Конституції України.

На посаду губернатора Черкащини Сергія Тулуба було призначено указом Віктора Януковича 6 квітня 2010 року.

реклама

Коментарі  

 
+4 #21 Уманский Еврей 08.03.2014 22:00
Лысый .... даёт указы. Да, родная Украина стала хуже какого то Гондураса, но там хоть нет б...дитов из правого сектора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Дід Трохим 08.03.2014 12:20
Loki-12, жлуктить благородного "Млина" стоімостью в штуку гришиків в сквері - ето грубо і не по європєйскі. В "Делікаті" імєюцца пролетарські аналоги в прєдєлах сотні, отдєльні екземпляри успєшно пройшли іспитанія. Тіко Братушка шось буксує :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 test 07.03.2014 22:44
Ох и мудило, этот пр///////к
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Loki 07.03.2014 22:04
З.Ы." Понимаем!"©((. З вами бачу віскаса не виженеш й качанчиком не закупориш)). Ну!, "За Вашу Свободу!" (Токо нє бзданіки, то шо обіщав все в силі. Коробочка з обіщяним не тронута! )). Єсть правда одна проблема - між нами 2k км, на роздуми трохи > 1 місяця!! ((. Змінюйте себе козаки внутрішнє, змінюйтє! Борітеся з підсвідомими страхами! А то це шайзе минулого- "пр = kpdsu", як та птиця Фенікс відродиться! Будьмо!! (Коммандо ґеббельса під керівництвом "ковпака" - "згадайте слово "смерть"©!!)) (Красные упрёки типо "ты есть падла фашист!" принимаются!) )).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Нестор Іванович 07.03.2014 14:55
Слава Богу одним ..... на черкащині воняти перестало. Пить звичайно зараз не той час, але за визволення, мабуть буде не гріх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 незнайка 07.03.2014 14:35
Споконвику таке действо звалося АССАМБЛЕЯ Не силь а сол ... нерусский
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Marta 07.03.2014 14:11
Цитую Юстиція:
Цитую Пропозиція:
Пропоную вважати цей день -другим Днем визволення Черкащини від загарбників та внести його, як офіційне свято до календаря знаменних і памятних дат області.


рано ще, це лише початок визволення

то будуть символічні "фронтові" 100 гр.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Юстиція 07.03.2014 14:07
Цитую Пропозиція:
Пропоную вважати цей день -другим Днем визволення Черкащини від загарбників та внести його, як офіційне свято до календаря знаменних і памятних дат області.


рано ще, це лише початок визволення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Marta 07.03.2014 14:06
Цитую Братушка:
Братушки! Там я памятаю що хтось обіцяв і віскі, і до віскі, як тільки Тулуба звільнять... То може дійсно устроїм колективні поминки (вибачте - колективну п'янку)?

Підтримую...(невідомо кого пришлють,то хоч святконути встигнемо,перед розчаруванням..).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Loki 07.03.2014 13:55
Цитую Дід Трохим:
Цитую Братушка:
Братушки! Там я памятаю що хтось обіцяв і віскі, і до віскі, як тільки Тулуба звільнять... То може дійсно устроїм колективні поминки (вибачте - колективну п'янку)?

Ісключітєльно "ЗА". Тіко біля ОДА тепер не те місце, можна на фонтані за облрадою. Братушкі, як локомотіву ідєї, право визначити день і время. :lol:

Э-э-э там! Без мну не начинать!! Хто предлагав пить за оставленіє поста очільником, я прозівав, но ідея з віскі - супер! Та й нова коробка з Lagavulin 16 YO всігда в мну жде свого часу! Це моя особиста доля в коллектівну п´янку! ))