реклама

реклама

Указом Президента України Ткаченка Юрія Олеговича призначено на посаду посади голови Черкаської обласної державної адміністрації. Відповідний указ за підписом в.о.Президента, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова оприлюднено на офіційному президентському сайті.

Юрій Ткаченко - новий голова Черкаської обласної державної адміністрації

Юрій Ткаченко - новий голова Черкаської обласної державної адміністрації


 Підставою призначення вказані статті 112 та 118 Конституції України.

Юрій Ткаченко є відомим бізнесменом у Черкасах, до приходу Партії регіонів до влади очолював на Черкащині обласну Податкову адміністрацію. Був депутатом обласної ради від партії "Наша Україна".

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #61 Холодний душ 25.02.2015 17:32
Цитую АП:
Чуприна вже уволив Ткаченка - йому про це "голоса" сказали. :zzz

Ризикуєте, "АП": зараз Чуприна під ніком "Ляля" напише щось типу того, що Чуприна - луДший і він ще перевірить, чи правильно Ткаченко написав кандидатську роботу в університеті, бо Чуприна дюже вумний і очін харашо разбіраєццо у граматічєхських ашипках.
А потім той же Чуприна зайде на форум під ніком "Сусік" і напише, що завтра о 123 годині дня Очуприна жде вас на баксьорському рингу - у лівому кутку, під портретом свого кумира Вітьки Медведчука, з журналом "Огоньок" в кармані і значком СДУПо на спартівці. :-)
Як же ти набрид своїм розплескуванням жовчі і побрехеньок, ОЧУПРИНА... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #60 АП 25.02.2015 17:14
Чуприна вже уволив Ткаченка - йому про це "голоса" сказали. :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #59 О.ЧУПРИНА 25.02.2015 15:55
Цитую ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО!!! :
Цитую Юрій:
Шановна громадо! Якщо серед вас є такі, кого цікавлять конкретні факти протиправної діяльності нинішнього губернатора області Ткаченка Ю.О. та підконтрольних йому структур — готовий допомогти. Якщо більш конкретно — маю дані з перших рук про розкрадання підконтрольними Ткаченку Ю.О. структурами бюджетних коштів у особливо великих розмірах та під його егідою. Інформація стовідсоткова. Збитки можуть бути відшкодовані за умови ефективних дій. 067-783-03-95.

Дякую шановному Юрію.Не довго музика грала,не довго фраєр танцював.В АП та КМУ РІШЕННЯ ПРО ВІДСТАВКУ ФАКТИЧНО ПРИЙНЯТЕ.Одним із кандидатів на посаду голови ОДА є Микола Булатецький.Підтримаймо його усією громадою.Булатецький-наш губернатор.СЛАВА УКРАЇНІ!

Це не поганий варіант,але не спішіть радіти.Ковальчук з АП продовжує чинити спротив.Якусь роль тут грає друг його сім"ї махровий регіонал Сивкович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #58 ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО!!! 25.02.2015 14:47
Цитую Юрій:
Шановна громадо! Якщо серед вас є такі, кого цікавлять конкретні факти протиправної діяльності нинішнього губернатора області Ткаченка Ю.О. та підконтрольних йому структур — готовий допомогти. Якщо більш конкретно — маю дані з перших рук про розкрадання підконтрольними Ткаченку Ю.О. структурами бюджетних коштів у особливо великих розмірах та під його егідою. Інформація стовідсоткова. Збитки можуть бути відшкодовані за умови ефективних дій. 067-783-03-95.

Дякую шановному Юрію.Не довго музика грала,не довго фраєр танцював.В АП та КМУ РІШЕННЯ ПРО ВІДСТАВКУ ФАКТИЧНО ПРИЙНЯТЕ.Одним із кандидатів на посаду голови ОДА є Микола Булатецький.Підтримаймо його усією громадою.Булатецький-наш губернатор.СЛАВА УКРАЇНІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #57 Юрій 01.04.2014 18:26
Шановна громадо! Якщо серед вас є такі, кого цікавлять конкретні факти протиправної діяльності нинішнього губернатора області Ткаченка Ю.О. та підконтрольних йому структур — готовий допомогти. Якщо більш конкретно — маю дані з перших рук про розкрадання підконтрольними Ткаченку Ю.О. структурами бюджетних коштів у особливо великих розмірах та під його егідою. Інформація стовідсоткова. Збитки можуть бути відшкодовані за умови ефективних дій. 067-783-03-95.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #56 Таки да. 21.03.2014 13:55
Цитую Знаю:
Цитую Марта:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Зрадники революції продовжують робити свою брудну справу.

Чуприна не Ударівець, а самозванець!


Знаю- ни .... ты не знаешь..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #55 Таки да. 21.03.2014 13:50
Цитую Микола:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Зрадники революції продовжують робити свою брудну справу.

А я ніколи не підтримував ні Бондаренка ні Ткаченка, але у мене є питання? А яке відношення до революції та Майдану ти маєш, пане Чуприна?

Можно за него отвечу.. Я считаю его маленько "Майданутым", но он свято верил в правое дело. Поддерживал, как мог-перевозил с Майдана и на Майдан людей из Черкасс. Находился в Черкасской палатке партии Удар,участвовал в народном Вече помогал тем, что было в его возможностях.
Одним словом- взбалмошный старикан!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #54 Гнат 18.03.2014 23:28
Цитую Ф:
В Указі написано "Призначити ТКАЧЕНКА Юрія Олеговича головою Черкаської обласної державної адміністрації.". Шановний авторе новини, де в Указі Ви знайшли слово "губернатор"?
В Україні НЕМАЄ ТАКОЇ ПОСАДИ!!! НЕ ВВОДЬТЕ ЛЮДИНУ В ОМАНУ! Бо й цей, гляди, себе "губернатором" почувати почне!

Захотілось в губернію....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #53 Гнат 18.03.2014 23:25
Цитую Петя:
Я впевен,що людина старої,корумпов аної влади дуже скоро себе проявить у звичному для себе сенсі.Треба трошечки почекати.А тоді-ГНАТИ!!!

Гнати зараз і негайно, бо буде запізно....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #52 Ясин 17.03.2014 18:54
Цитую Валєнтін:
Сподіваюсь, що Бондаренко з Зорею та Плахутою проявлять таку ж настирливість при боротьбі за зняття Ткаченка, як і Бойка.

Обкекаются!!! :lol: :lol: :lol: