реклама

реклама Делікат

реклама

Екс-мер Черкас Сергій Одарич вважає, що очільником обласної міліції повинна бути призначена людина або з іншої області, або з інших структур, як-от прикордонні війська, СБУ тощо. Про це Сергій Олегович щойно повідомив на прес-конференції.

При цьому громадські слухання в Черкасах для пошуку достойної кандидатури на посаду начальника УМВС України в Черкаській області Сергій Одарич назвав «не тим форматом обговорення, яке може принести конструктивне рішення».

– Я вважаю безглуздою і дурною затію розгляду резюме кандидатів і проведення громадських слухань. Розглядаючи міліціонерів, що сидять у Черкасах на тих же посадах, ми заганяємо себе у це ж саме болото, – сказав Сергій Одарич.

Він зауважив, що не чув за останній час, щоб хтось із міліціонерів Черкащини писав рапорти на звільнення через відмову виконувати злочинні накази.

– Якщо ми хочемо знати, хто організовував справу «Бий жидів», привозив «тітушок» або хто у підприємців відбирав частку в бізнесі, то нам потрібен немісцевий керівник, адже у всіх цих справах зав’язані десятки черкаських правоохоронців. Аналогічно із ДТП за участі Вадима Берези. Усі ці справи треба розслідувати і довести до кримінальної відповідальності. Тож має бути принципово інша людина, не пов’язана з тими, кого треба буде притягувати до відповідальності, – переконаний екс-мер.

При цьому Сергій Одарич зауважив, що профільному міністерству таки доцільніше надати можливість обирати кандидатуру на посаду головного міліціонера області, бо там, на відміну від громадськості, якраз може бути інформація про тих міліціонерів, які відмовлялися виконувати злочинні накази.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Иванко 04.03.2014 02:57
Пiдгодував собi гусака!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Marta 03.03.2014 22:51
Почала читати (пости)і плюнулу,які ви усі обізнані та все так дріб"язково,наче клуб Одаричненависни ків зібрався...Ні в якому разі не лобіюю його інтереси(більше того,я його в очі ніколи не бачила,і чи голосувала за нього, не пам"ятаю).Але будьте об"єктивні,мужик дєло каже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 федор принципиальный 03.03.2014 22:32
ЗАМЕЛЬКАЛО,дума ет вернуться в кресло мэра,прка в стране неразбериха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 [email protected] 03.03.2014 17:15
Цитую Журналіст:
Цитую отак хлопці.....:
прочерк, що став рупором Одарича?Напишіть ще скільки він раз в туалет ходив. одні заголовки одарич те сказав, одарич так думає, дістало вже...


Одарич просто провів прес-конференцію. Тому і йде інформаційний посил.
Тому, шановний, не вам вчити, о журналістам ставити і про що писати.


Вот как раз Вас и нужно драть, как и предидущих правителей!!
Распустились уже, дальше некуда! За капусту Мать родную продать готовы!
Скоро у Одара денежка закончится, ждем ,как вы кепки повернете!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Вікка 03.03.2014 17:01
Цей білобілетник, Одарич" сам хоч зрозумів, що сказав? СБУ та прикордонники це військові і мають військові звання, а міліціянти мають спеціальне звання, що є не одним і тим же. Крім цього специфіка роботи міліціянтів геть інша ніж у військових.
Видайте цьому білобілетнику повіску і в армію. Хай трохи послуже, голь юн зубною щіткою потре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 отак хлопці..... 03.03.2014 16:10
Цитую Журналіст:
Цитую отак хлопці.....:

Якби хоч журналісти були, а не тільки назва одна...то я б нічого не казав.До журналіста Вам, шановний, далеко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 стабилизец 03.03.2014 15:46
Спасибо, немисцевый мэр, а проще "региональный смотрящий" Бродского уже был.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 Журналіст 03.03.2014 15:44
Цитую отак хлопці.....:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Пшонка 03.03.2014 15:17
Сам зальотний, то й видумує різні відмазки, виправдовує приблудних заробітчан..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Андрій 03.03.2014 14:55
Все вірно.
Місцевий мент, як ворон ворону, око не виклює.