Депутат Верховної Ради України родом із Чорнобаївщини Микола Томенко звернувся до Валентини Матвієнко не тільки як до Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, але і як до людини, дитинство якої минуло на Черкащині.

Політик наголосив, що ситуація, що склалась у взаємовідносинах України та Росії, вимагає негайного вирішення, інформує його прес-служба.

Микола Томенко звернув увагу, що Раду Федерації ввели в оману, надавши необ’єктивну та недостовірну інформацію про ситуацію в Україні, а особливо, в Криму. А наслідком цього стало ухвалення 1 березня 2014 року постанови про використання Збройних сил Російської Федерації на території України.

Микола Томенко звернувся із проханням ініціювати розгляд Радою Федерації питання щодо скасування цієї Постанови.

Одночасно з метою припинення пропаганди міжнаціональної ворожнечі і політичного радикалізму попросив закликати російські ЗМІ до надання громадянам Росії неспотвореної інформації про процеси в Україні (результати моніторингу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення).

Для відновлення нормальних відносин між нашими країнами Микола Томенко запропонував Валентині Матвієнко взяти участь у заходах, приурочених до 200-річчя з Дня народження Т. Шевченка і безпосередньо впевнитись у відсутності будь-яких загроз громадянам і жителям України.

Довідка

Як відомо, Валентина Матвієнко народилася 7 квітня 1949 у місті Шепетівка Хмельницької області. До 18 років жила і навчалася в Українській Радянській Соціалістичній Республіці: у 1966 році закінчила українську середню школу зі срібною медаллю, а в 1967 – з червоним дипломом – Черкаське фармацевтичне училище.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 гробарь 04.03.2014 12:44
Христоматийный пример селючки которая по городским трупам до столицы дошла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 стійкий націоналіст 04.03.2014 09:44
Вовком хай завиють москалі, хай ж..ди заверещать, як св..ні! Свято нині на моїй землі, Новий Рік іде по Україні! наш кермач О ТЯГНИБОК
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Дід Трохим 04.03.2014 09:27
Матвієнко дуже обідилась на одну небезізвєсну медицинську освітянку, шо взяла у неї тугеньку пачку баксюків на меморіальну табличку на медколеджі, свідєтєльствующ ий про вишеізложений факт біографії Валєнтіни Івановни. На бабки по своєму обикновєнію кинула, нічого не зробила. Так шо хай та освітянка звонить, ізвіняється і просить остановить войну, іначє вона буде косвенно винуватою. Отакий грусний юмор, імєющий тєм нє мєнєє під собою реальну основу. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Нестор Іванович 04.03.2014 00:06
Українські збройні сили не можуть налагодити навіть роботи військоматів, а воно, .... піариться. Якщо такий розумний, то вдягай військову форму і покажи, що ще не забув того, що вмів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Люда 03.03.2014 23:36
Ми все пам’ятаєм, як нас, як собак, дарували,
Цариці й царі, щоб коханцям своїм догодить.
Ми волю відчули, від їх незалежними стали.
Не лізьте до нас, бо ми вільними хочемо жить.

А вітер з москви, як завжди, на нас холодом віє.
В той протяг попали Чечня, і Молдова, і Крим.
Якщо двері закрить, то не влізуть до хати злодії,
Й не вжалять промовці отруєним словом своїм.

М. Штепан. «А стежки через пам'ять…». 1999р.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Люда 03.03.2014 23:35
Протяг
Читаю конспект й ненароком почулась розмова,
Що Дума Росії знов ставить питання про Крим.
Що сам Жириновський, відомий скандальний промовець,
Із мером Москви цей півострів вважають своїм.

З тієї трибуни народ закликають до бою.
Це ж саме співали і в нас в Україні в Криму.
На нашій землі – і щоб бить нас в живіт головою?
У нас в Україні – щоб нам об’являти війну?

Та хто ж їм дозволив паскудити наші оселі?
І в душі плювати тобі і мені?
В три шиї їх гнать й поскидати у море зі скелі.
За їхнє нахабство і заклики й дії дурні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Oculus Rift 03.03.2014 21:56
Закрытое заседание Рады.
https://www.youtube.com/watch?v=YlBOPg7lDBk
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Алена 03.03.2014 19:13
Цитую комент:
Томенко або д...ний, або просто піариться. Що за звернення, толку з них. Аби зробити вигляд діяльності. Пустобрьох!

Да разве она что-то решает??? Она только воздух сотрясает! Что-то вся мировая общественность обращается к Путину прекратить оккупацию, а он - глух и нем! Так слюнки капают на "лакомый кусочек" - Крым! Это чем же так наши угрожали крымчанам, что он стащил 6000военных, сотни БТРов, весь российский флот с оружием на борту? ЧТО такого ужасного было в Крыму, что Путин начал интервенцию? Или захват "по шумок" Крыма входил в его планы, учитывая уставших, измученных, майдановцев? Опять совковое "по просьбам трудящихся"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 земляк 03.03.2014 19:08
БАТЬКІВСЬКА ХАТА була по вул. Можайського напроти кожвендиспансер а в м. Черкаси і одна із сестер живе по тій же вулиці. Ганьба нам черкащанам, що в нас виросло таке щастя, яке направило зброю на свій народ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 незнайка 03.03.2014 19:04
Везде давно СМИ независимы Среди них есть такие-им только ГРЫНЖОЛЫ до вподобы Но такие финансируются из бюджета причем недостаточно по мнению получающих оттуда