3 березня 2014 року голова обласної ради Валентина Коваленко представила колективу обласної державної телерадіокомпанії «Рось» нового генерального директора.

Фото з архіву

Фото з архіву


Згідно з наказом Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України на посаду призначено Михайла Калініченка.

Представляючи Михайла Михайловича, голова обласної ради зазначила, що при розгляді кандидатури керувалися в певній мірі рішенням громадської ради майдану, яка погодилася на рішення колективу телерадіокомпанії. За кандидатуру Михайла Калініченка зібрали більше сотні підписів журналістів з «Росі».

Валентина Михайлівна висловила власне бачення роботи обласної державної телерадіокомпанії, зазначивши, що останні роки і особливо останні місяці ОДТРК не завжди забезпечувала інформаційний простір Черкащини об’єктивними, правдивими новинами і репортажами, здебільшого уникала гострих тем, невиправдано вихваляла владу.

Голова обласної ради висловила сподівання, що колектив перегляне ставлення до своєї діяльності і чорне називатиме чорним, а біле – білим, що обласна державна телерадіокомпанія буде насправді державною, українською, по духу і за змістом.

У представленні генерального директора колективу взяв участь також народний депутат України Леонід Даценко.

Про це інформують у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації обласної ради.

Нагадаємо, що Калініченко раніше вже керував телекомпанією, проте був усунутий з посади регіоналом Сергієм Тулубом.

реклама

Коментарі  

 
+14 #46 Домовой 23.03.2014 13:08
Ув. "кузя" сам то личико открой 8) Кто Вы есть? Может пропадает гений а мы так и не заметили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #45 кузя 20.03.2014 17:04
Д...К ТЫ ИЛИ НЕДОРОСЛЬ НЕ МУТИ ВОДУ И БУДЕТ ВСЕМ СПОКОЙНЕЙ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #44 Черкаський люд 18.03.2014 18:32
Цитую КУЗЯ:
НЕ НАДОЕЛО ПЕРЕМЫВАТЬ КОСТОЧКИ ВСЕ ВЫ ТАКИЕ УМНЫЕ ПИШИТЕ ПОД ЧУЖИМИ ИМЕНАМИ ВОЗМУЩАЕТЕСЬ А В ГЛАЗА БОИТЕСЬ СКАЗАТЬ А ОН ЧЕЛОВЕК ОТКРЫТЫЙ ВСЕХ КТО ХОЧЕТ ВЫСКАЗАТЬСЯ ЗАХОДИТЕ И ГОВОРИТЕ ТАК НЕТ КАК ПАРШИВЫЕ ПСЫ СКАЖЕТ И СПРЯЧЕТСЯ И ХВАТИТ УЖЕ БРЕХНИ РОЗВОДИТЬ ПИШЕТЕ ТАКУЮ ЕРЕСТЬ НАПРИМЕР-ВСЕ ПОДПИСЫВАЛИСЬ ПОД ПИСЬМОМ КОТОРОЕ БЫЛО АДРЕСОВАНО КАЛИНИЧЕНКУ ВСЕ ЭТО БЫЛО НА ОДНОМ ЛИСТКЕ А НЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНОМ СКАЖИТЕ КТО КОГО ЗАСТАВЛЯЛ НАЗОВИ ХОТЬ ОДНОГО ЧЕЛОВЕКА КОГО ПРИНУДИТЕЛЬНО ЗАСТАВИЛИ ПОДПИСАТЬ.ЧТО СЛАБО...


Прибери Caps Lock! Ми нормально бачимо хто є хто!! Ясно?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #43 до речі 05.03.2014 15:27
Щоб повернути на посаду Калініченка, його лизоблюди,пусти ли чутку про те, що хочуть поставити директором майданівця Вінярського. А той міг би легко розігнати ставленників Михайла.
Після Калініченка колективом 3,5 рока керували такі хапуги, людиноненависни ки і профффесссионал и, які на 300% відробляли владі її замовлення, що його нині сприйняли як батька рідного, а Вінярсьий, нажаль, не тільки журналіст і майданівець, а ще й вельми неврівноважена, мяко кажучи, людина. Соррі, Степане
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-76 #42 КУЗЯ 05.03.2014 14:48
НЕ НАДОЕЛО ПЕРЕМЫВАТЬ КОСТОЧКИ ВСЕ ВЫ ТАКИЕ УМНЫЕ ПИШИТЕ ПОД ЧУЖИМИ ИМЕНАМИ ВОЗМУЩАЕТЕСЬ А В ГЛАЗА БОИТЕСЬ СКАЗАТЬ А ОН ЧЕЛОВЕК ОТКРЫТЫЙ ВСЕХ КТО ХОЧЕТ ВЫСКАЗАТЬСЯ ЗАХОДИТЕ И ГОВОРИТЕ ТАК НЕТ КАК ПАРШИВЫЕ ПСЫ СКАЖЕТ И СПРЯЧЕТСЯ И ХВАТИТ УЖЕ БРЕХНИ РОЗВОДИТЬ ПИШЕТЕ ТАКУЮ ЕРЕСТЬ НАПРИМЕР-ВСЕ ПОДПИСЫВАЛИСЬ ПОД ПИСЬМОМ КОТОРОЕ БЫЛО АДРЕСОВАНО КАЛИНИЧЕНКУ ВСЕ ЭТО БЫЛО НА ОДНОМ ЛИСТКЕ А НЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНОМ СКАЖИТЕ КТО КОГО ЗАСТАВЛЯЛ НАЗОВИ ХОТЬ ОДНОГО ЧЕЛОВЕКА КОГО ПРИНУДИТЕЛЬНО ЗАСТАВИЛИ ПОДПИСАТЬ.ЧТО СЛАБО...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+79 #41 Василь 04.03.2014 16:36
Це кошмар. Як можна цього бездарного... ставити на службу народові? Цікаво, скільки ж він виклав і кому всунув х...баря за цю посаду? Зараз напишу скаргу Турчинову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+77 #40 Антон 04.03.2014 16:24
Згадайте які гарні хвільми робили про Коваленко Валентину Михайлівну за Калініченка.... Курочки-цесарочки і валя-трудівниця біля кліток з кролями! Прошу показати повтор..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-84 #39 Телеглядач 04.03.2014 15:56
На сьогодні кращого немає коли шукати. Головне - щоб не ліз в екран і до мукрофона.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+82 #38 Makar 04.03.2014 15:38
Так швидко забули як він облизував віршами Тулуба та його челядь?Невже в нової влади така коротка пам"ять?
Якщо так піде далі,і їм буде капець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+75 #37 Д.О. 04.03.2014 15:38
Цитую катерина:
мабуть вірш про Тулуба переписав. Тепер там фігурує нова очільниця ...

Доречі, сама очільниця в шоці від колективу Росі.