Голова депутатської групи «Партія вільних демократів» Олег Ліходькін поширив у «Фейсбуці» відкриту заяву до депутатів з партії «Батьківщина» та цієї ж фракції у міській раді.

У заяві «вільні демократи» нагадують депутатам «Батьківщини», що ті неодноразово заявляли про необхідність відкритості та публічності призначення керівників усіх рівнів.

«Депутати фракції «Батьківщина» в Черкаській міський раді на відкритому засіданні Черкаської міської народної ради підтримали позицію Вільних демократів про необхідність проведення усіх без виключення переговорів щодо обрання секретаря Черкаської міської ради та виконавчого комітету Черкаської міської ради відкрито, публічно з залученням представників громадськості та погодженням із громадськістю. Крім того, представники «Батьківщини» постійно наголошують на проведенні люстрації, недопущення до будь-яких посад людей, що до останнього співпрацювали з режимом Тулуба і Януковича», – нагадують у заяві «вільні демократи».

«Мусимо констатувати, що публічні заяви «Батьківщини» є прямо протилежними діям, а бажання представників «Батьківщини» бути у владі перекреслюють ті ідеї, заради яких люди стояли на Майдані і віддавали своє життя. Вимагаємо публічних пояснень від представників Батьківщини щодо викладених фактів інтернет-виданням «Кропива», – йдеться у заяві ПВД.

Нагадаємо, що в інтернеті з’явився аудіозапис переговорів депутатів Черкаської міської ради від «Батьківщини» Романа Дісканта та Миколи Добровольського без згоди однопартійців з депутатами Партії регіонів.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Васо 05.03.2014 16:31
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
По ВД лупить бумеранг, який вони кидали протягом правління Одаричем.
Адже Одарич і весь час практикував "таємні вечері" перед земельними сесіями.
Часто навіть тікав із своїми дупозилами з приміщення міської ради в ліси Соснівки.
Тому не валяйте дурня, депутати ВД, а пожинайте те, що сіяли 7 років...


То что там с Шевченково, Василий? Про табачку ты так и молчишь, а народ все-е-е помнит. Как ты прохиндеям завод продал и за бугор сбежал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Котигорошко 05.03.2014 16:04
Цитую совість:
Одарича і його банду в люстрацію! Чи забули хто кинув "Батьківщину"?

Одарича ВИКЛЮЧИЛИ з Батьківщини такі падлюки як ти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 БТИ 05.03.2014 15:36
У Дісконта в приміщенні з 2010 року аж до революції 2013 знаходився офіс міської організації ПР. В якому до речі жодного вікна не розбито і захвату чомусь не було. А чому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 05.03.2014 14:34
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 совість 05.03.2014 13:50
Одарича і його банду в люстрацію! Чи забули хто кинув "Батьківщину"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Скептик 05.03.2014 13:13
Дисканта противно слушать. "Решала" местечковый. Пусть послушают эти ваши новомодные "правые", и "майданы", кого они на гребень волны вынесли на своих плечах. Вас снова, как и в 2004 году, обманули и использовали как орудие для тарана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 УЖАСТЬ 05.03.2014 13:08
Цитую Черкасець:
Ці псевдо-опозиціонери з БЮТу завжди були такими. Бондаренко-керував "т...тушками" Тулуба і здав навіть свій округ на виборах Льошенку, Мушиєк та Шабанов це пята колона Олійника - "любі куми", тому з регіоналами вони одне і те саме!!! Вони зараз прикриваються Народною радою. А що вони зробили для міста взагалі? А тепер вони разом з "запроданцями" Коверським, Вишиваним ділять посади. Ганьба і люстрація Бондаренку і гопкомпанії!!!

Коверский о компани..это не те что прошли на выборах в горсовет от "Фронта Змин" потом перешли в "Волни димократы" потом перешли в "Партию Регионов" а теперь они снова за простой люд Черкасс готовы положить свои жизни в комиссии по раздаче земли??? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Фотограф 05.03.2014 13:06
А что по этому поводу скажет "Правий сектор", "Народна самооборона"... Одни боролись с Януковичем, Тулубом, кровь проливали, жизни отдавали... а Дискант попивал виски в свое "Йошши" а теперь он делит должности???
Поздравляю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Черкасець 05.03.2014 12:36
Ці псевдо-опозиціонери з БЮТу завжди були такими. Бондаренко-керував "т...тушками" Тулуба і здав навіть свій округ на виборах Льошенку, Мушиєк та Шабанов це пята колона Олійника - "любі куми", тому з регіоналами вони одне і те саме!!! Вони зараз прикриваються Народною радою. А що вони зробили для міста взагалі? А тепер вони разом з "запроданцями" Коверським, Вишиваним ділять посади. Ганьба і люстрація Бондаренку і гопкомпанії!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Реально 05.03.2014 12:32
Лиходькин, вся политика во всем мире с Евросоюзом включительно делается в кулуарах. В залы люди приходят уже с какой-то основой, иначе там был бы полный... Незачет.