реклама

реклама

У ці хвилини під стінами Черкаського обласного управління МВС України триває черговий мітинг проти призначення на посаду начальника управління Леоніда Бойка. Мітинг проводить очільник обласної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Над людьми майорять прапори партії та державний синьо-жовтий прапор. Бондаренко надавав можливість виступити всім охочим, таку можливість отримав і Микола Булатецький. Він, зокрема, заявив про необхідність піддати люстрації не лише новопризначених очільників в області, а й нинішніх керівників Народної ради.

Булатецький критично висловився на адресу Бондаренка, звинувативши у співпраці з владою. Дехто з присутніх громадян кричали Булатецькому «Ганьба!».

Проте Микола Іванович продовжував критикувати представників організатора мітингу. Зокрема, дісталося очільнику «Свободи» Юрію Ботнару.

Насамкінець Булатецькому вимкнули мікрофон, і він мало не побився з Бондаренком.


реклама

Коментарі  

 
+2 #37 Антон 07.03.2014 22:01
Який народ??? Кілька десятків Толикових "козачків"?! - Це не народ!!!Я бачу там присутні особи, які ще вчора були серед "тітушок", що ще раз підтверджує співпрацю Толі з Героєм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #36 Віктор 07.03.2014 08:51
Цитую братушка:
кто знает где работает маленький .... юра ботнар ,кто спонсирует ,кто и на каком основание продвигает его на политический олимп в черкассах ?


.........................Послушайте, шо воно меле?!! Такое ощущение, что руководство партии специально подбирает клоунов, которые как можно сильнее дискредитировал и бы идею национализма!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #35 отак хлопці..... 06.03.2014 11:18
Булатецький -правий! Всю правду сказав, а народ як стадо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #34 Vlad 06.03.2014 01:19
Пора бы им обоим куда-то завеяться :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #33 братушка 06.03.2014 00:19
кто знает где работает маленький .... юра ботнар ,кто спонсирует ,кто и на каком основание продвигает его на политический олимп в черкассах ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #32 В жо 05.03.2014 21:34
Все это предвыборная компания.Рассея вторглась в Украину,бендеро вцы творят беспридел.Идет деребан страны между политиками и олегархами.А вы обговарюйте ждете войны
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #31 гена 05.03.2014 21:26
А ведь Булатецкий прав!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #30 Демократия в опасности 05.03.2014 21:16
Булатецкий прав ! Бандаренко и Ботнер это члены бригады которые терроризируют и угрожают во всей Черкасской области .Уже отправили запрос в органы об банд группировках этих коричневых деятелей !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 Небайдужий 05.03.2014 21:12
Цитую Андрей:
Булатецкого видел в Киеве на майдане,он за Олейника извинялся,а второго я вообщ
е,не видел,как по мне Батькивщину в Черкассах надо распустить

Даценко - теж "Батьківшина".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #28 Альфонс 05.03.2014 21:11
Толя-Толя, як тобі не соромно, хіба ти нас вважаєш геть дурними,весь твій "творчий шлях", адже ти актор(доволі непоганий), встелений підступністю, зрадою та лицемірством. Але основне твоє амплуа-це не металіст і не сапер- ти АЛ**ОНС. ...и дружини і кожна відповідає твоєму соціальному становленні. ..................................................