Депутат Черкаської міської ради з групи «Черкащани» Олександр Радуцький висуватиме свою кандидатуру на посаду секретаря міськради. Таке рішення він прийняв, дізнавшись про кулуарні переговори депутатів із «Батьківщини» та екс-«регіоналів».

– Депутатська група «Черкащани» висувала мою кандидатуру на посаду секретаря, але я відмовився і знявся на користь представника від «Батьківщини» Миколи Добровольського. Таке рішення ми ухвалили на Народній раді. Але дізнавшись про всі ці перемовини, цього разу за підтримки колег я балотуватимуся і знімати кандидатуру не збираюся, – зазначив Олександр Романович у коментарі «Прочерку».

За його словами, депутатська група «Черкащани» налічує 15 осіб. Наразі він веде переговори з іншими депутатами щодо того, чи підтримують його кандидатуру.

Нагадаємо, вчора ввечері видання «Кропива» опублікувало аудіозапис сепаратних переговорів депутатів Черкаської міської ради від «Батьківщини» Романа Дісканта та Миколи Добровольського з депутатами Партії регіонів. Група «Партія вільних демократів» у відкритій заяві почала вимагати від «Батьківщини» пояснень. Натомість у «Батьківщині» запис кулуарних розмов з «регіоналами» назвали «викривленим».

реклама

Коментарі  

 
+2 #18 Микола 06.03.2014 16:38
Цитую Костян:
Цитую радік-заградік:
- це ж люди із відвертим кримінальним минулим

навіяло...
кращє людина з кримінальним минулим, ніж з кримінальним майбутнім.

Еге ж, уже один такий був. Його прізвище - Янукович Віктор Федорович. Ну то що, ощасливив він вас? Давайте зробимо і в Черкасах такого ж ... в особі Саші Радуцького.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Тойхто 06.03.2014 11:54
Найгірший варіант. Буде відмивання грошей не лише через дирекцію парків, а й через всю міськраду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Сима 06.03.2014 10:56
Цитую Володимир:
На відміну від шановних дописувачів, Олександр Романович завжди публічно озвучує свою позицію, не ховається за вигаданими іменами.
Його досягнення хоча б в тому що вже 7 років наші парки і скверипостійно оновлюються, заграли новим життям фонтани міста.
?

Вы очень тонко подметили, что только 7 лет назад он что-то делал...а раньше он что в садике в песочнице играл? А прозошла эта метаморфоза с Романычем только с приходом к руководству в Черкассах Одарича. Опять заметьте, ушел Одарич остановился и ваш Романович. Провояжируйте на поворот с Замкового узвоза на ул.Гагарина... и увидите, что уже ровно год как Романович снял тротуарные плиты в Долине роз увез в неизвестном направлении и уже год !!!!!!!!!!!!!!! !! "патриоты" типа вас не замечают разрытую дорогу и знак "Аварийный ремонт дороги". :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Володимир 05.03.2014 22:50
На відміну від шановних дописувачів, Олександр Романович завжди публічно озвучує свою позицію, не ховається за вигаданими іменами.
Його досягнення хоча б в тому що вже 7 років наші парки і скверипостійно оновлюються, заграли новим життям фонтани міста.
Його округ відчуває що депутат є.
Чим може похвалитися Добровольский:? Я патріот я на мітингу в неділю був

?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Костян 05.03.2014 19:37
Цитую радік-заградік:
- це ж люди із відвертим кримінальним минулим

навіяло...

кращє людина з кримінальним минулим, ніж з кримінальним майбутнім.
Останнє буде залежати від кожного з нас. Ким стане той чи інший чиновник - залежить від нас. Чи дозволимо ми їм поставити знак рівності між їхнім "минулим" і їхнім "майбутнім"?
Зараз такий час, що країна може залишись завдяки бездумній люстрації взагалі без професіоналів. Навіть в червоній армії після жовтневої революції служили білі офіцери - служили своїй Батьківщині. В цьому вони бачили для себе "честь" - режими змінюються, а Батьківщина залишається. Нам би зараз не "переусердствова ть"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Васо 05.03.2014 18:48
Белоусов - порядна людина? Ну рассмешили...

А кто под любым предлогом запрещал в угоду Тулубу проведение мирных собраний граждан??? А кто за 10 месяцев НИЧЕГО не сделал в городе??? А кто прятался и прячется до сих пор и даже не высказал свою позицию про то что происходит в стране??? А кто сдела вид что в Киеве во время кровопролития ничего не произошло???

Запретить КПУ и ПР, - немедленно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Правда 05.03.2014 18:08
Цитую радік-заградік:
черкащани, ну скільки ми терпітимемо бандитів. радуцький, мельніков, савін, мирза - це ж люди із відвертим кримінальним минулим. коли нам вже буде соромно за цього персонажа. його навіть клоуном важко назвати. шкідник, ракова пухлина - яка ссе і ссе з нашого міста. спочатку з одаричем-клєптоманом, потім з білоусовим-комунякою, а зараз буде ще опозиціонером прикидуватися.

Радік, Ви Білоусова сюди не впутуйте. Єдина порядна людина залишилась
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 радік-заградік 05.03.2014 17:57
черкащани, ну скільки ми терпітимемо бандитів. радуцький, мельніков, савін, мирза - це ж люди із відвертим кримінальним минулим. коли нам вже буде соромно за цього персонажа. його навіть клоуном важко назвати. шкідник, ракова пухлина - яка ссе і ссе з нашого міста. спочатку з одаричем-клєптоманом, потім з білоусовим-комунякою, а зараз буде ще опозиціонером прикидуватися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 гробарь 05.03.2014 17:32
2 судимости? Пусть местную тюрягу возглавит, пту-шного образования достаточно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Фотограф 05.03.2014 17:10
Радик знает, что пролетит но ... портфель но хоть какой-либо надеется выторговать.