реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

 Депутати Черкаської міської ради не обрали «батьківщинівця» Миколу Добровольського секретарем Черкаської міської ради, передає кореспондент «Прочерку».


Під час таємного голосування за його кандидатуру проголосувало лише 11 осіб. Проти – 30 осіб. Один бюлетень визнано недійсним.


Детальніше дивіться ВІДЕО з голосування.


реклама

Коментарі  

 
+3 #19 Правда 07.03.2014 21:28
Толя - это результат твоих злодеяний, все закономерно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Психиатр 07.03.2014 15:37
Цитую Мико:
Не дайте цьому складу землю допродати ы гроші сп..... ! І вдивляйтесь уважно до майбутніх кандидатів, лише справи !

На земельних питаннях в місті сидить Алдаганов - уродженець Чічні! Він при Одаричі сидів! При Білоусові сидить! Зараз сидить! І з Бондаренком вже домовився! А може він не там сидить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Сеня Рудик 07.03.2014 01:31
по всьому видно що рада нікчемна і недієздатна - негайні перевибори
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Мико 06.03.2014 23:49
Не дайте цьому складу землю допродати ы гроші сп..... ! І вдивляйтесь уважно до майбутніх кандидатів, лише справи !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Степан 06.03.2014 17:52
Цитую Антон:
Без Одарича і його людей Батьківщина зараз ніщо. Нуль без палочки. Треба було погоджуватися на Маринкевича.

Особливо, для революційної Черкащини неоцінимий досвід Марінкевича на посаді в КГБ, коли він шукав серед щирих українців - дисидентів, тих хто інакше думає ніж комуняки. І на кожного справу. І кожного на Колиму. Ладно Одарич з глузду зовсім з'їхав, хіба ще хтось. Марінок - це не просто комуняка, то поліцай з Великої букви. Саме з таких треба розпочинати холодноярським козакам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #14 ілюстратор 06.03.2014 17:04
З голови колгоспу- в міські голови!кульбіт не удався- фокусник у......ся! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 ЛеБурже 06.03.2014 17:04
Цитую Правда:
Цитую Олег:
Як за нього голосувати, як його ніхто не знає в місті!

То голосуйте за тих, хто вам дуже добро відомий. Мало нас ці відомі обікрали. Давайте, хай вже до нитки оберуть. От вам і те, що зветься "хлопська натура".

Может найдем алк..ша под забором и дадим ему булаву :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Антону 06.03.2014 15:39
Цитую Антон:
Треба було погоджуватися на Маринкевича.

Так он на пенсии, ему 100 лет в обед, куда городом руководить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #11 Знаючий 06.03.2014 15:23
"Батьківщина" показала свій справжній рейтинг! Гнать таких втришиї з партії. Неавторитетні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 юг 06.03.2014 15:21
Уважаемие революционеры . Добивайтесь в парламенте выборов, не загоняйте город потом же вам прийдется все это болото которое вы сейчас порождаете расхлебывать . Дайте этому совету доработать идите на выборы побеждайте и работайте на благо общества удачи вам !