Депутати Черкаської міської ради не обрали «батьківщинівця» Миколу Добровольського секретарем Черкаської міської ради, передає кореспондент «Прочерку».


Під час таємного голосування за його кандидатуру проголосувало лише 11 осіб. Проти – 30 осіб. Один бюлетень визнано недійсним.


Детальніше дивіться ВІДЕО з голосування.


реклама

Коментарі  

 
+3 #19 Правда 07.03.2014 22:28
Толя - это результат твоих злодеяний, все закономерно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Психиатр 07.03.2014 16:37
Цитую Мико:
Не дайте цьому складу землю допродати ы гроші сп..... ! І вдивляйтесь уважно до майбутніх кандидатів, лише справи !

На земельних питаннях в місті сидить Алдаганов - уродженець Чічні! Він при Одаричі сидів! При Білоусові сидить! Зараз сидить! І з Бондаренком вже домовився! А може він не там сидить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Сеня Рудик 07.03.2014 02:31
по всьому видно що рада нікчемна і недієздатна - негайні перевибори
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Мико 07.03.2014 00:49
Не дайте цьому складу землю допродати ы гроші сп..... ! І вдивляйтесь уважно до майбутніх кандидатів, лише справи !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Степан 06.03.2014 18:52
Цитую Антон:
Без Одарича і його людей Батьківщина зараз ніщо. Нуль без палочки. Треба було погоджуватися на Маринкевича.

Особливо, для революційної Черкащини неоцінимий досвід Марінкевича на посаді в КГБ, коли він шукав серед щирих українців - дисидентів, тих хто інакше думає ніж комуняки. І на кожного справу. І кожного на Колиму. Ладно Одарич з глузду зовсім з'їхав, хіба ще хтось. Марінок - це не просто комуняка, то поліцай з Великої букви. Саме з таких треба розпочинати холодноярським козакам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #14 ілюстратор 06.03.2014 18:04
З голови колгоспу- в міські голови!кульбіт не удався- фокусник у......ся! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 ЛеБурже 06.03.2014 18:04
Цитую Правда:
Цитую Олег:
Як за нього голосувати, як його ніхто не знає в місті!

То голосуйте за тих, хто вам дуже добро відомий. Мало нас ці відомі обікрали. Давайте, хай вже до нитки оберуть. От вам і те, що зветься "хлопська натура".

Может найдем алк..ша под забором и дадим ему булаву :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Антону 06.03.2014 16:39
Цитую Антон:
Треба було погоджуватися на Маринкевича.

Так он на пенсии, ему 100 лет в обед, куда городом руководить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #11 Знаючий 06.03.2014 16:23
"Батьківщина" показала свій справжній рейтинг! Гнать таких втришиї з партії. Неавторитетні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 юг 06.03.2014 16:21
Уважаемие революционеры . Добивайтесь в парламенте выборов, не загоняйте город потом же вам прийдется все это болото которое вы сейчас порождаете расхлебывать . Дайте этому совету доработать идите на выборы побеждайте и работайте на благо общества удачи вам !