реклама

реклама

Колишній директор Черкаської обласної державної телерадіокомпанії «Рось» Олександр Трухманов вважає, що його незаконно звільнили із займаної посади. Про це він повідомив у своїй заяві, надісланій Громадському люстраційному комітету Черкас.

У заяві Трухманов зазначає, що його звільнили із займаної посади за поданням тодішнього голови ОДА Сергія Тулуба та за сприяння його працівників (заступника Едуарда Івакіна, начальника управління інформаційної політики Тетяни Єщенко, начальника відділу прес-служби Анни Турської).

 


Колишній очільник «Росі» запевняє, що «причини звільнення не відповідають дійсним обставинам справи».

Також він зазначає, що працівники телерадіокомпанії спочатку не допускали його на робоче місце, а потім «під фізичним і психологічним тиском» вилучили печатку ОДТРК. Він наголошує, що відбулося це за присутності Турської та Єщенко.

«З поданням Тулуба та наказом про звільнення мене не ознайомили, трудову книжку не видано. Порушено мої професійні, трудові та соціально-економічні гарантії», – резюмує в заяві Трухманов.

Сам же він вважає, що працював «сумлінно та відповідально».

У своїй заяві Олександр Трухманов також висловлює незгоду з тим, що Громадський люстраційний комітет вніс його до переліку «Кандидатів на громадську люстрацію».

Натомість у Громадському люстраційному комітеті «Прочерку» повідомили, що внесли Трухманова до переліку кандидатів на люстрацію через свідчення щодо адміністративного тиску на працівників та утиски свободи слова, а також повідомлення у ЗМІ щодо наявності посвідчення працівника «Рось» у невідомої особи під час виборів у 194 в. о.

реклама

Коментарі  

 
-38 #15 незнайкака 10.03.2014 17:04
АлСу, не минусуйся, выходи уже на работу, а то без тебя никак, и работать некому и не интересно. Можешь Калине чайо притаранить, которым Трухмана подпаивала, может тоже тебя возлюбит безмерно :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+47 #14 до речі 10.03.2014 10:53
Цитую ЛЮСТРАЦІЯ!!!!!! !!!!!!!!!!:
Звільнив тебе Тулуб, а хіба призначив тебе не Тулуб?

До речі, Трухманова було призначено всупереч Тулубу, у Тулуба були інші кандидати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-48 #13 психіатр 09.03.2014 12:25
Цитую до речі:
"Натомість у Громадському люстраційному комітеті «Прочерку» повідомили, що внесли Трухманова до переліку кандидатів на люстрацію через свідчення щодо адміністративно го тиску на працівників та утиски свободи слова, а також повідомлення у ЗМІ щодо наявності посвідчення працівника «Рось» у невідомої особи під час виборів у 194 в. о."
Баба на базарі теж казала. Хто вніс - прізвище, на підставі яких документів? Надайте "Прочерку" для опублікування.
Чому в люстраційних списках немає Турської - за порушення прав журналістів, за некомпетентну та непрозору роботу, в наслідок якої громадськість області не була належним чином проінформована про діяльність обласної влади?

во-во!!!Теперь понятно, кто ввел жесткую цензуру в области! Да это же ТУРСЬка!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-45 #12 психіатр 09.03.2014 12:17
Цитую бухгалтер:
Цитую гарного настрою:
за ті борги, що у спадок телерадіокомпан ії залишив


Борги Росі перед бюджетом виявлено за 2010- липень 2013, винні ті, хто не виконував дерзамовлення та тематичний план.

Цитую Влад:
Бачив особисто підпис О.Б.Трухманова, щось підпис з даної заяви не дуже схожий на оригінал,

Це підпис Трухманова. Можна перевірити на документах.

АлСу, не сіпайся, і тебе вилікуєм
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+51 #11 бухгалтер 08.03.2014 16:27
Цитую гарного настрою:
за ті борги, що у спадок телерадіокомпан ії залишив


Борги Росі перед бюджетом виявлено за 2010- липень 2013, винні ті, хто не виконував дерзамовлення та тематичний план.

Цитую Влад:
Бачив особисто підпис О.Б.Трухманова, щось підпис з даної заяви не дуже схожий на оригінал,

Це підпис Трухманова. Можна перевірити на документах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-38 #10 Белый порошок 08.03.2014 09:51
Трухман обломайся, съешь печеньку. Акт передачи был и есть. Страйка не было, к тебе коллеги пришли в обед посидеть, поговорить. Жаль виски не угостил. Но мы ж то понимаем, у тебя психологическая травма, а потом ещё А.Д пришлось наносить физические. Заявку ментам надо было накатать и скорую на работу вызвать чтоб снять побои. А как тут на трезвую поднять руку на какую никакую женщину...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-45 #9 ЛЮСТРАЦІЯ!!!!!!!!!!!!!!!! 07.03.2014 21:42
Звільнив тебе Тулуб, а хіба призначив тебе не Тулуб? А те хіба нічого не значить, що 120 працівників підписалися, що ти нюхаєш кока*н, і залазиш під стола під час планірок? То навіть Тулуб такого фрукта тримати на роботі не зміг, хоч і призначив. Коротше - клієнт психушки. ЛЮСТРАЦІЯ!!!!!! !!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-41 #8 гарного настрою 07.03.2014 20:00
спало спало і проснулось...ще й заяву умудрилось накатати, а з вигляду й не скажеш, що хоч на щось здатне. Іди собі з Богом, бо можуть не тільки люструвати, а й четвертувати за ті борги, що у спадок телерадіокомпан ії залишив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-41 #7 согласен 07.03.2014 19:58
Цитую Денис Колесник:
Да таких, как ты, Трухманыч, не то что люстрировать - ..................!!! :)))

...чтоб впредь не размножались :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+55 #6 до речі 07.03.2014 19:25