реклама

реклама

Учора Народна рада міста Черкас ухвалила рішення про те, щоб рекомендувати депутатам міської ради кандидатуру депутата Олександра Радуцького на посаду секретаря міської ради.


За відповідне рішення проголосувало 9 із 16 присутніх членів Народної ради. Загалом до Народної ради входять 37 осіб.

Кандидатуру Радуцького підтримали заступник обласної організації КВУ Юрій Сас, місцевий громадський діяч Анатолій Курятник, депутатка з групи «Партія вільних демократів» Марина Волошенко, всі присутні представники партії «УДАР»: керівник міського осередку Андрій Кондратенко, Дмитро Личко, депутат міськради Сергій Кудактін, депутат з групи «Черкащани» Володимир Мамалига, депутатка обласної ради Любов Майборода, а також сам Олександр Радуцький.

Крім кандидатури Радуцького, колишній заступник міського голови Павло Карась також пропонував на посаду секретаря голову фракції «Батьківщина» в міській раді Максима Булатецького. Втім його кандидатуру не розглядали, оскільки сам Булатецький на засідання Народної ради, членом якої він є, не прийшов.

Розлогіше про вчорашнє засідання Народної ради читайте згодом на сайті «Прочерк».

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 Makar 12.03.2014 15:23
Поламають хлопці хатку.Так хоч якось воно крутилось)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #16 лаврентий 12.03.2014 13:02
Радуцкий - это секретное оружие Мели. Ну и Тулуба конечно. Он поставлен для того - что бы блюсти место. Кстати - повышение роли. Раньше был просто на побегушках, теперь - лицензированный разводящий.
И попробуйте возразить - толика бондаренко и лиходькина развел профессионально .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #15 Фром 12.03.2014 12:34
Видно же, что депутатов покупают креслами в коммунальных предприятиях. Причем больше всего их как раз в группе Радуцкого "Черкащане" и среди регионалов. Сам Радуцкий уже сказал, что уйдет из "Дирекции парков", если его выберут секретарем. Так пусть это сделают и его коллеги, покажут свои принципы. Хорошо, что народная рада решила переголосовать по Радуцкому сегодня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Фотограф 12.03.2014 11:48
Есно...никаого Лычка в Н.Раде не набюлюдается... голосование сфальсифицирова но :lol:

Список міської Народної ради (опозиційної)

Депутати Черкаської міської ради:
Святослав Вовкодав
Марина Волошенко
Наталія Даньковська
Роман Діскант
Микола Добровольський
Наталія Коваленко
Олег Ліходькін
Роман Макуха
Володимир Мамалига
Ніна Набокіна
Олександр Нагорний
Олександр Радуцький
Валентина Слуцька
Володимир Томенко
Володимир Шабанов
Ольга Швець
Володимир Шиятий
Сергій Кудактін
Костянтин Езерський
Василь Маринкевич
Микола Булатецький
Максим Булатецький
Депутат обласної ради:
Любов Майборода
Від громадськості:
П Карась
А Курятник
Р Зоря
С Одарич
А Рекун
Се Гончар
Т Плахута
А Ведула
В Соломаха
А Кондратенко
К Долецький
М Кудрявцев
Ю Сас
М Вакуленко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 Принциповий 12.03.2014 11:47
Треба дати Радіку місяць поцарювати. Але при цьому забрати усі паспорти, щоби у Ростов не втік. Саме туди втікають люди з такими біографіями.
Да, Саш, Едічка тобі привіти все ще передає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #12 Олег 12.03.2014 11:35
Позор народной раде. Радуцкий не дня на майдане не был.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #11 nnk3 12.03.2014 11:30
8 iз 36 - слава Украiнi, Радуцькому слава!?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #10 Аня 12.03.2014 11:09
А действительно, как это получилось, что при 9 голосах за Радуцкого решение считается принятым если в состав Народной Рады входит 36 членов? Кто обЪяснит? Или теперь во всех органах власти можна принимать решения большинством голосов от присутсвующих? Так можна и двумя голосоми принимать решение. Позор Радуцкому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #9 Барак Обама 12.03.2014 11:00
А хто ще, окрім Радуцького, не боїться публічного обговорення? Звикли кулуарно посади дерибанити :-x . АУ! ДЕПУТАТИ! ДЕ ВИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-32 #8 Люстраційна комісія 12.03.2014 10:57
Мужній вчинок! Радуцький не став ховатись за "партійними рішеннями", а виставив свою кандидатуру на обговорення. РЕСПЕКТ!! :P