реклама

реклама

"Одні ідуть в Крим доносити правду, другі - патрулюють наші вулиці, треті - відновлюють за власний кошт військову техніку. А в цей час Радуцький навкулачки намагається здобути посаду, черкаські "афганці" погрожують депутатам розправою, якщо не оберуть "двічі несудимого", а п'яний вдрободан син лідера "афганців" гасає за кермом черкаськими вулицями. Ось які насправді "захисники Вітчизни"... - написав у "Фейсбуці" екс-мер Черкас Сергій Одарич.

Обурення екс-мера викликала вчорашня поведінка Олександра Радуцького, який вирішив на засіданні народної ради дати ляпаса екс-заступнику мера Павлу Карасю. Учора народна рада міста Черкаси переголосувала питання щодо доцільності кандидатури депутата Олександра Радуцького на посаду секретаря міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Василь 13.03.2014 20:12
Що Одарич, що Радуцький два чобота пара. Вори і хабарники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Степан 13.03.2014 18:06
Сором Радуцького. Ну так хоче містом керувати, що аж п....сяє кіпятком!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Антон 13.03.2014 13:57
ВСе правильно - жл...б жл...бом. Но кто его пригрел то, а Олегович?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 торпеда 13.03.2014 13:30
А ты сам,что с крыма приехал?Пока твой дерибан ни кто не превзашол! Так что заглохни,полуаб разованный бывший мер
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Черкасець 13.03.2014 12:08
А ти Одарич,спиш та бачич як з Мирзою до дерибана повернутися!!! І знову фестивалі та парковки замість скверів. Люструвати тебе треба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Скептик 13.03.2014 11:51
Сергей Олегович, эти Ваши интеллигентские штучки сейчас не совсем уместны: вы их обоих привели и взрастили. И оба они - де**мо редкостное. И предали Вас оба. Так что, займите место в партере и наслаждайтесь моментом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 стабилизец 13.03.2014 11:33
Да ладно, здобування посады двухтомником ненаучной фантастики "Черкаси - мисто успиху" тоже хорошее средство. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 совість 13.03.2014 11:05
А ти чим займаешься з перечисленного?