За останніми даними, на посаду голови Черкаської облдержадміністрації на сьогодні розглядається кандидатура позафракційного депутата Анатолія Гриценка. Про це з посиланням на власні джерела пише видання INSIDER.

Як пише видання, у «Батьківщині» стверджують, що посади голів трьох ОДА, які досі залишаються вакантними, повинні отримати протеже Віталія Кличка. Нібито УДАР вже кілька разів пропонував свої кандидатури, але Турчинов їх не затвердив.

Сам Гриценко поки що ситуацію не коментує.

Як альтернативу Гриценку розглядають голову Черкаської обласної парторганізації «Батьківщини» Анатолія Бондаренка.

реклама

Коментарі  

 
0 #34 Правда 14.03.2014 20:27
Черкащина після керування "людиною без голови"-заслужила на порядну людину,не чула.щоб Гриценко десь себе заплямив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #33 патриот 14.03.2014 16:51
Я за Анатолия Степановича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 Марта 14.03.2014 16:38
Ю-хууууууууу....читали новину в Gazeta.ua. Путяшин відкрив справу за сепаратизм в Чечні на Тягнибока і компанію(вони виявляється там активно воювали на стороні чеченців),так от ,в компанію потрапив наш Мамалига....(а ми героїв шукаємо,а вони під боком ходять).От тільки цікаво,Мамалига знає,що він "чеченський" бойовик???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #31 Марта 14.03.2014 15:39
Цитую Тальне:
[quote name="черкащани"]краще вже гриценко ніж бондаренко[/
а Юлька краще Януковича, а нормальні люди є ? Степан Гавриш наприклад, або Ігор Смешко, досвід осмислення незалежність

Юлька-політичний тр...п,як "Бют"не скине її як баласт,потоне....її час минув.Але як порівнювати її з любим ПРухом чи КПешніком,то як говорять, вибираєм "менше ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Makar 14.03.2014 15:33
Цитую куку:
Гриценко ще й сам не захоче.

Кантора друга,а влада в руках ОДА.Один другому допомагає,або заважає)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Тальне 14.03.2014 15:09
[quote name="черкащани"]краще вже гриценко ніж бондаренко[/
а Юлька краще Януковича, а нормальні люди є ? Степан Гавриш наприклад, або Ігор Смешко, досвід осмислення незалежність