реклама

реклама

Екс-мер Черкас Сергій Одарич вважає, що на нового голову Черкаської ОДА Юрія Ткаченка сьогодні покладають не так політичні чи господарські, як мобілізаційні функції. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

– У період військової загрози саме губернатор має виконувати мобілізаційні функції. Тож я вважаю, що взагалі було великою помилкою не призначати так довго керівника області. Що ж до функцій нового керівника загалом, то тут ще невідомо, що буде після виборів. Адже тоді в цілому може бути скорочення функцій обласних адміністрацій, – зауважив Сергій Одарич.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #14 Дід Трохим 17.03.2014 08:54
Шось я так поняв - призначення, "аби було". Політичні функції не на часі, в господарських він сирий, а мобілізаційні не його ума діло. Спасіба, Валєнтінович. Між рибою і м’ясом прислали овощ. Случаєм шо - нічому не дивуйтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 ШО 17.03.2014 01:23
Дорогой наш, Сергей Олегович.
Должен вам сказать, что вы какой-то очень неловкий пидлабузнык.
То у вас те скандальные законы от ПР - очень логичные, то ВФЯ обоснованно самый сильный кандидат на следующие президентские выборы, то Тулуб - прекрасный хозяйственник и вообще, отец родной. И шо в итоге?
С такой закономерностью - после вашего куртуазного реверанса, Ботичелли очень быстро смоет из губернаторового кресла.
Только зачем вам надо позорить седые волосы на своей бороде?
В чем тут бизнес?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Просто Микола 16.03.2014 22:15
Цитую Микола Курінний:
Тіьки відвертий ідіот проголосує за Одарича-оракула. З людьми безпосередньо не спілкується, а нагадує ворону , що сидить на дереві і "віщує" :P :zzz :eek: ...

Тут роль ідіота виконує мій тезка, правда , Микола Курінний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Нестор Іванович 16.03.2014 21:31
Які мобілізаційні функції? Головнокомандув ач з присутньою бютівській команді спритністю здає Україну агресорам. Навіть такі, далеко не молоді люди як я, готові взяти зброю до рук і захищати нашу державу, але діти турчиновах, яценюків і іншої псевдо еліти мають бути в одних лавах зі мною. В іншому випадку автомати краще повернути проти своїх зрадників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 анархiст 16.03.2014 20:10
Зажранi...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Правий 16.03.2014 18:17
Цитую Васо:
Микола Курінний, я проголосую. И моя мама и жена и трое дочерей. Учитывая то что все мы с высшим образованием, а у кого и по 2, к идиотам нас причислить трудновато.


Ми теж з дружиною проголосуємо.
Ще й кума проагітую і сусідку з нижнього поверху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Васо 16.03.2014 17:44
Микола Курінний, я проголосую. И моя мама и жена и трое дочерей. Учитывая то что все мы с высшим образованием, а у кого и по 2, к идиотам нас причислить трудновато.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Ша 16.03.2014 17:22
Цитую Микола Курінний:
Тіьки відвертий ідіот проголосує за Одарича-оракула. З людьми безпосередньо не спілкується, а нагадує ворону , що сидить на дереві і "віщує" :P :zzz :eek: ...

Таких "ідіотів" більше 35 тисяч в Черкасах, тихіше, шановний. Підеш на вибори, побачим, скільки набереш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Степан 16.03.2014 17:05
Війна на порозі. Потрібна в області людина, яка керуватиме мобілізацією, забезпечуватиме вйськових пальним, пайками, розгреба усі бомбосховища, а вони сидять і людей ділять- вартий не вартий. Зараз обєднуватися треба, а не розєднуватися!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 петро 16.03.2014 15:51
Во время военных действий когда Родине грозит оккупация интервентами губернаторами назначают генералов и старших офицеров а не клиптоманов и холуёв Серёга