реклама

реклама

У ці хвилини новопризначений голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко спілкується із представниками Народних рад із районів.

В ОДА вже прибули представники черкаської та шполянської Народних рад. Прибувають і інші. Усі ж представники із районів повинні зібратися о 12.00 на Соборній площі, передає кореспондент «Прочерку», який перебуває на цій зустрічі в облдержадміністрації.


Юрій Ткаченко наголосив, що дослухатиметься до представників Народних рад, однак зауважив, що є закон «Про державну службу», тож запропоновані кандидатури на посаду голів РДА повинні будуть пройти відповідну перевірку.


Зокрема, представник черкаської районної Народної ради сказав, що рада у складі 33-х осіб підтримала кандидатуру депутата райради Костянтина Омаргалієва. Представник від Народної ради зауважив, що кандидат на посаду голови Черкаської РДА пройшов люстрацію, розповів про свої статки та отримав згоду від громади. Присутній на зустрічі Костянтин Омаргалієв висловив готовність працювати.

На зустрічі голова обласної ради Валентина Коваленко повідомила Юрію Ткаченку, що сьогодні в Черкасах планується також засідання обласної Народної ради. Вона запросила його прийти о 15.00 на це засідання.


реклама

Коментарі  

 
+1 #13 О.ЧУПРИНА 21.03.2014 10:00
Цитую Васо:
Цитую Василь Миколенко:
Гаман о 14-30 вже зайшов до Ткаченка з набитим саквояжем.


А что в саквояже а, Миколенко? Отвечай.

Господи , да отправь этого Миколенко уже ......., давно пора. Не "Майдан в небезпеці" а сей больной товарисчсовсем ....тронулся. Весеннее ........., сто процентов. :-*

Этот мальчик "Васо" Андреевич постоянно оскорбляет людей.Чем приличнее человек,тем больше грязи пытается вылить этот "сынок",предавший бывшего мэра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Антикорупція 21.03.2014 09:06
Прочерк-це брехливий майданчик дискусій.Дискусії, які ви добавляєте-самі і пишете.Я розчарований.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Антикорупція 21.03.2014 01:09
Шановні, підтримую кандидатуру Костянтина Омаргалієва, але щоб заявляти про себе, як про Народну раду та брати на себе відповідальніст ь формувати громадську думку потрібно запитати чи відповідають особи, які входять до її складу категорії, що мають моральне право когось люструвати? От наприклад один з таких це Коротких, громадський активіст при цій раді, підпис якого присутній в зверненні. Доречі його син генерал Російської Федерації керував діями зелених чоловічків в Криму проти цілісності України . То може Коротких це шпіон? Яке він має право приймати участь у люстраціях посадовців, висловлювати думку громадськості щодо майбутньої кандидатури. Такі самозванці-діячі спочатку самі потребують люстрації!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Лия 19.03.2014 10:45
Ну братва со 111 прям рулит. Яцик, Дискант, еще и службу безопасности Омаргалиева подтянули, осталось парочку братков пристроить и все во власти будут. Мне интересно там Ваша небесная сотня в гробах своих еще не перевернулась? Люди умирали под пулями за то чтоб эта б...дота к власти пришла? Черкассы Вам не стыдно? Тогда уже давайте Торпеду на губернатора, хоть дисциплина будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Виктор 18.03.2014 18:10
Ну геть здуріли люди! Кого ви пхаєте до влади, знову б...дюків... так нам всім і треба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 правдоруб 18.03.2014 17:57
якщо Гаман залишиться при владі то Ткаченку краще свої речі не розпаковувать. Хоча може Гаман вирішив розповісти як пиляв підкову при Черевку, а потім пиляв землю при Тулубові та щиросердно покаятись та піти в тюрму?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Васо 18.03.2014 16:55
Цитую Василь Миколенко:
Гаман о 14-30 вже зайшов до Ткаченка з набитим саквояжем.


А что в саквояже а, Миколенко? Отвечай.

Господи , да отправь этого Миколенко уже ......., давно пора. Не "Майдан в небезпеці" а сей больной товарисчсовсем ....тронулся. Весеннее ........., сто процентов. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Василь Миколенко 18.03.2014 16:22
Гаман о 14-30 вже зайшов до Ткаченка з набитим саквояжем.
Так що за рахунок податків черкащан буде продовжено вивчення писку комарів...
Овчаренко Микола теж товчеться в приймальній...
Команда Черевка реанімується в повному складі...
Такими темпами Турчинов до президентських виборів продасть і посаду президента...
Майдан в небезпеці !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 100пудов 18.03.2014 15:29
Цитую Дядько:
Дуже просте питання: Коли закінчиться оцей нескінченний і безплідний політичний футбол (мітинги, ради, наради, відставки, обрання, переобрання, люстрування, квотування, погодження-переузгодження, обрання, блокування, схвалення, відхилення, висунення і т.д. і т.п.) і почнеться повсякденна напружена робота з виведення області з кризи?



А начнется с того что в райраде и ОДА нет денег на канцтовары, топливо, ремонт и много всякой чепухи мелкой.... И где это все будет браться если исключить коррупцию в чистом виде???? это еще не затрагиваются более серьезные вещи которые не финансируются....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Вухо 18.03.2014 13:59
Антону. Антон, ти не знаєш хто такий Омаргалієв? Запитай у Мелі...