реклама

реклама

Близько півтисячі черкащан зібралися в ці хвилини на Соборній площі на віче, щоб обговорити призначення головою Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка.

Біля мікрофона – переважно противники Ткаченка, які зібралися із різних міст та районів області. Звукопідсилення забезпечує апаратура, встановлена на мікроавтобусі «ВО «Батьківщина».


Хоча ні мітингу присутні кілька міліціонерів, правопорядок забезпечує великий загін самооборони.

Ситуація досить напружена і періодично виникають гострі суперечки між прихильниками та противниками Ткаченка, які стоять упереміш.

Якщо противники Ткаченка наполягають на тому, що «не за те ми боролися на Майдані, щоб до влади приходили люди, які мають темне минуле», то прихильники Ткаченка запевняють, що час «вгамувати мітингові пристрасті та братися до роботи, тим більше що наразі ворог біля воріт».

Як зазначила в коментарі «Прочерку» голова обласної ради Валентина Коваленко, і одна сторона, і друга виступає проти тієї системи, коли за людей вирішує верхівка.

– Люди зібралися проти того, що їх мають за бидло, – наголосила Коваленко.

реклама

Коментарі  

 
0 #47 Serg 19.03.2014 02:00
Виталий, назовите ФИО того, с кем добьёмся! Мы должны сами этого добиваться, несмотря на ФИО т.н. ГУБЕРНАТОРА. МЫ и только МЫ! И никто этого не добьётся за нас! НИКТО.

С таким губернатором вы как раз всего этого добьетесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #46 Serg 19.03.2014 01:54
Цитую Марта:
Поясніть,що то за "Народні ради",в яких сидять депутати????Пора їх на вихід попросити,там народ має бути,і тільки народ...Замахались вже одну й туж цвілу колоду тасувати....

Цитую Марта:
Поясніть,що то за "Народні ради",в яких сидять депутати????Пора їх на вихід попросити,там народ має бути,і тільки народ...Замахались вже одну й туж цвілу колоду тасувати....
Однако. Именно депутатов выбрал народю
. Именно они являются его представителями . А всех остальных народ не выбирал и они являются не более чем САМОЗВАНЦАМИ,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #45 бабка из БЮТа 19.03.2014 00:07
Цитую Зате баба знает:
Цитую позиция:
Можно подумать, что из этих митингующих пожилых и молодых все знают этого Ткаченко. И кого бы не назначили - все равно всем не угодишь. Да уже надоели эти бесконечные протесты! Все и вся не так. Работать надо, а политикой пусть занимаются депутаты и др., имеющие на это полное право.

На відео видно возмущение організовано БЮТом и бабкой ....

ну а кто, если не мы, выгоним эту организованную к...ррупцию в законе.
-"работать" - сколько можно! им мало? - в шею, и его, и Черевка. Видели бы черкащане, в каких коробках возились деньги Ткаченку в ДПА. Сейчас никто не хочет об этом говорить - давать вз...тки тоже преступление.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #44 Марта 19.03.2014 00:05
Цитую ЗнаЮ:
Цитую Марта:
ПРОПОЗИЦІЯ ДО КАНДИДАТІВ В МЕРИ,МІНЯЄТЬСЯ КОНЦЕПЦИЯ ВИБОРЧОЇ ГОНКИ,ОБІЦЯТИ НІЧОГО НЕ ТРЕБА,ХТО ЗВІЛЬНИТЬ НАС ВІД ТКАЧЕНКО І ВИБ"Є ПОРЯДНУ,НЕЗАПЛЯ МОВАНУ ЛЮДИНУ В КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ,ТОЙ І ВИГРАЄ...ДІЙТЕ..

Марта, ви якась тупа, їйбогу!

Не всім бути гострим....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #43 Интересно 18.03.2014 22:45
Цитую Заробітчани:
Цитую позиция:
Можно подумать, что из этих митингующих пожилых и молодых все знают этого Ткаченко. И кого бы не назначили - все равно всем не угодишь. Да уже надоели эти бесконечные протесты! Все и вся не так. Работать надо, а политикой пусть занимаются депутаты и др., имеющие на это полное право.

Знову зібралися заробітчани від БЮТ, Золотухіна привезла з Маньківки бендеров(Не Бандеровцев не путайте) , з Ватутіна Ганчева теж привезли шахтеров,тих хто шахти не бачив. Так скільки в тому Ватутіному союзов Меча и Орала, а в Маньківці бендеров (із Золотого теленка) і все хотят ПОРТФЕЛЬ

Интересное кино
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #42 Нестор Іванович 18.03.2014 21:33
Цитую Битва за портфель:
Проте попри домовленості, за словами Віталія Іляшенка, “батьківщинівец ь” діє по-своєму.

- Було таке погодження, але Анатолій Васильович трохи по-іншому виступає. Можливо для того, щоб збільшувати такими протестами рейтинг “Батьківщини”. У вечері я матиму з ним ще одну розмову, будемо домовлятися. Я думаю, що він і сам усвідомлює, що ні собі, ні нам користі такими діями він не робить. Я йому запропонував спільну роботу на довгостроковий період. Він ніби погодився, але я не знаю, чому він так чинить. Можливо, є якісь сценарії чи вказівки з Києва займати таку позицію. Я йому запропонував запросити мене на бюро обласної організації “Батьківщина”, щоб знайти компроміс у цій ситуації, – повідомив Віталій Іляшенко.

Ну хіба не дурні, люди виступають за те, щоб у владу прийшли не заплямовані люди, а вони публічно говорять про хабар запропонований Бондаренку. Після таких зізнать чих торгашів гнати потрібно безпощадно. Злодії сра..і!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #41 ЗнаЮ 18.03.2014 20:32
Цитую Марта:
ПРОПОЗИЦІЯ ДО КАНДИДАТІВ В МЕРИ,МІНЯЄТЬСЯ КОНЦЕПЦИЯ ВИБОРЧОЇ ГОНКИ,ОБІЦЯТИ НІЧОГО НЕ ТРЕБА,ХТО ЗВІЛЬНИТЬ НАС ВІД ТКАЧЕНКО І ВИБ"Є ПОРЯДНУ,НЕЗАПЛЯ МОВАНУ ЛЮДИНУ В КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ,ТОЙ І ВИГРАЄ...ДІЙТЕ..

Марта, ви якась тупа, їйбогу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #40 ЗнаЮ 18.03.2014 20:31
Цитую Віталій:
http://pro-vincia.com.ua/novini/news_poltika/11815-gnc-vd-yuri-bottchell-obroblyayut-regonalv-schob-t-progolosuvali-za-cherevka-zamst-kovalenko.html


ТЕРМІНОВО ТРЕБА ЇХАТИ ДО КИЄВА І ПРИБИРАТИ ЦЮ ТВАРЮКУ.

От еще человечище! верит всему что пишут, ред! Провинция самій проплаченній сайт, поверьте мне ... удавалось с ресой работать. Не верите!??? Звоните Борисову (владелец сайта Провинция) и узнавайте стоимость заказухи и особенно не забудьте спросить сколько стоит НЕ МОЧИТЬТ того или иного чиновника. Сумі не заолачніе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #39 Заробітчани 18.03.2014 18:18
Цитую позиция:
Можно подумать, что из этих митингующих пожилых и молодых все знают этого Ткаченко. И кого бы не назначили - все равно всем не угодишь. Да уже надоели эти бесконечные протесты! Все и вся не так. Работать надо, а политикой пусть занимаются депутаты и др., имеющие на это полное право.

Знову зібралися заробітчани від БЮТ, Золотухіна привезла з Маньківки бендеров(Не Бандеровцев не путайте) , з Ватутіна Ганчева теж привезли шахтеров,тих хто шахти не бачив. Так скільки в тому Ватутіному союзов Меча и Орала, а в Маньківці бендеров (із Золотого теленка) і все хотят ПОРТФЕЛЬ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #38 федор принципиальный 18.03.2014 18:15
Старая в....витая свора -племяш с дядей черевой опять в наглую выползли,прсиде ли четыре года в подвале,опять разворовывать черкащину объявились,расс тр...л обоим,а не власть.