реклама

реклама

Народна рада Шполянщини висунула на посаду голови райдержадміністрації сільського голову села Товмач Сергія Коваля. Про це на сьогоднішній зустрічі з новим головою Черкаської облдержадміністрації Юрієм Ткаченком повідомили представники народної ради району, передає кореспондент «Прочерку».

Сам присутній Сергій Коваль на пропозиції Ткаченка сказати пару слів про себе, представився та зазначив, що був активним учасником не лише нинішньої революції, а у Помаранчевої революції в 2004 році.

– Я був не раз на Майдані, був на Грушевського. Виносив і ховав наших хлопців. важко було це пережити. Потім наше село зібрало і передало на Майдан 8 тисяч гривень. До речі, я зі столичної сцени звертався до голів сільських рад і депутатів всіх рівнів, щоб вони покаялися. Пізніше на народному віче мені запропонували бути головою районної адміністрації, - сказав Сергій Коваль.

– Ви особисто вирішили для себе? – запитав Юрій Ткаченко

– Я вирішив, що хочу працювати для цих людей. Бо вони мене підтримали. І я не можу їх зрадити, – зазначив Сергій Коваль.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #20 петро 26.03.2014 21:55
Вас просто давить жаба!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Canada 22.03.2014 12:58
народ!!!кого??? це яник №2!!! ТАКИЙ САМ ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ ПРОЙШОВ ЯК ГОРЕ-ПРЕЗИДЕНТ АЛЕ ШАПКИ ВІН НЕ ЗНІМАВ ГВ.....НИК І В...ЦЯ ЧОМУ ЦЬОГО ВІН НЕ ГОВОРИТЬ ДЕ СПРАВЕДЛИВІСЬТЬ ЗА ЯКУ МИ СЬОГОДНІ ТАК ГОВОРИМ І ДЕМОКРАТІЮ ЗВЕРТАЮСЬ ДО МОДЕРАТОТОРІВ ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ЗНАТИ ПРАВДУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Canada 21.03.2014 20:48
Порядна людина?????? Ви запитайте цього ........ про його минуле, про його ал.......м, ......................!!! А тепер він говорить про порядність і справедливісь. То чому ж він не поніс справедливе покарання????? Бо все зробили ГРОШІ!!! Як в народі кажуть: із грязі - в князі!!!
Кянзе!!! Зроби порядок в селі!Не напувай молодь в своєму ганделику!! І подружися з власною головою!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Вася 21.03.2014 08:27
Цитую Васе:
Цитую Вася:
Защитники Серюнины, а Вы спросите у Серого, а где же он джип взял, бус, магазины, земельку? Спросите святоши Вы наши. Дурак на дураке и дураком поганяет. Вот кто хочет цвести и пахнуть в районе.

Вот ты и поведай нам, неразумным, о "богатстве" Сергея. А если не ведаешь, то и незачем тролить, умник ты наш.

А Вы хоть назовитесь "одиозная фигура в большой политике". Попрятались и валите с тылу. Так Вы толпой и можите. Вас шо там учат умным словам без толку? Ну прям все "тролить" и все? Но факт нажитых "статков" не отрицается? Проведите, опять таки модное слово "люстрацыю" и пусть Вам все расскажут. А то понты тут колотите, ордена за какие то заслуги вешаеете друг дружке. Вас бы уважаемый "Васе" нацыональные проблемы беспокоили, ишь че натворили. А Вы тут как собачье.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 Васе 20.03.2014 21:18
Цитую Вася:
Защитники Серюнины, а Вы спросите у Серого, а где же он джип взял, бус, магазины, земельку? Спросите святоши Вы наши. Дурак на дураке и дураком поганяет. Вот кто хочет цвести и пахнуть в районе.

Вот ты и поведай нам, неразумным, о "богатстве" Сергея. А если не ведаешь, то и незачем тролить, умник ты наш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 Дмитро 20.03.2014 12:22
Сергій Валентинович чесна, порядна людина і добрий гоподар!Має авторитет серед жителів села.
До труднощів йому не звикати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Вася 19.03.2014 20:19
Защитники Серюнины, а Вы спросите у Серого, а где же он джип взял, бус, магазины, земельку? Спросите святоши Вы наши. Дурак на дураке и дураком поганяет. Вот кто хочет цвести и пахнуть в районе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Мамай 19.03.2014 16:06
Цитую Нестор Іванович:
Цитую Мамай:
Нестору Івановичу... Пане Нестор, не міряйте всіх по собі. Якщо ви нічого не робите без хабаря, то не пишіть про других таке, а запитайте односельчан Сергія про його відданість справі. А якщо Ви проплачений троль, то давай відробляй гроші....


Пане Мамай, Ви не уважно читаєте. В порядності Сергія і його щирій підтримці громадою я немаю жодних сумнівів. Питання в іншому, чи потрібен сьогодні порядний очільник району людині, яка купила свого портфеля? не задумувалися, а варто.
Кажіть вже прямо: за скільки грошей купив портфеля Сергій Коваль??? Не інтригуйте. Звідки інформація, де докази. Це досить вагоме звинувачення. Хоч намікніть де це перевірити. Чи Ви думаєте,що якщо багаторазово повторювати один і той самий вислів, то він перетвориться на реальність......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Інспектор Петренко 19.03.2014 15:54
Цитую Вчителі:
Другий тиждень поспіль як учні, так і вчителі не можуть доїхати зі Шполи та навколишніх сіл до Товмацької школи "шкільним автобусом". Усі шкільні автобуси щодня виходять на маршрути, окрім товмацього. Райдержадмініст рація звернулася з проханням до усіх голів сіл та керівників СТОВів забезпечити належний підвіз учнів у такий складний для району час. Усі голови сіл допомогли, окрім Сергія Коваля.Навіть не спробував....

Нехай адміністрація поверне гроші і солярку, що на антимайдан вивозила. А то в нашому районі гроші тирять справно, а коли вже немає - звертаються до сільських голів з таким-собі делегуванням на невідкладні кошти.Приклад:300 тисяч невистачало на медицину, нашкребли з сільських бюджетів(ніби для села ці гроші лишні) і виявилось, що в акурат така сама сума випливла, як використана не за призначенням(то бто вкрадена). Так що, шановні вчителі, запитайте своїх керівників району, чому ви ходите пішки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Односельчан 19.03.2014 11:55
Тільки повернеш на Товмач - дороги невидно із-за кущів так як селе із-за бурянів.А в якому стані обєкти соцсфери? Пане сільський голово,Сергій Коваль, з початку наведіть лад у селі, отримайте достойну освіту, а вже потім готуйтеся керувати районом!!! А на сьогодні, Ви безд...рь!!!!