реклама

реклама

На сьогоднішній зустрічі представників народних рад з новим очільником області Юрієм Ткаченком губернатору запропонували схвалити на посаду голови Чорнобаївської РДА кандидатуру «ударівця» Василя Юрченка.

– Це людина, що організовувала поїздки на Київ, збирала туди кошти і продукти харчування. Усі політичні сили підтримали цю людину, – зазначив представник народної ради.

– Я за освітою вчитель, працював директором школи, та коли влада поставила умову, що всі директори мають бути членами партії регіонів, то я відмовився. Опісля очолив районну організацію партії «УДАР», – зазначив сам Василь Юрченко.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+9 #12 українець 20.03.2014 14:04
Одна надія, що в Ткаченка вистачить розуму ще й РДА не лишити без адекватного голови. Нехай вже райрада спортом займається. А та купка людей, що їх поставила нехай допоможе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 Іркліївський козак 19.03.2014 12:31
Васю ти розкажи як гроші брав у Вадима Льошенка та за що тебе Даценко в 2003 з УНП вигнав крах обор ти наший. А в школі з дітей кошти зібрав накупив хворих дешевих свиней і через шкільну їдальню з потрійним наваром для себе, котлетами школярам реалізував, добре що твій кум Сашко Юхно тебе викрив. А тепер ти кажеш щодо ригів не хотів вступати. Т...ма за тобою плаче. Хоча що т...ма що РДА однаково «казенний дім». Про директора села взагалі мовчу… казнокрадам у нас пошана ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Доктор 19.03.2014 10:39
Ш...за прогресує все більше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #9 п...ц 19.03.2014 08:51
Пипец.Д....лы у влады.Чернобай прощай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #8 Джон 18.03.2014 22:14
Було так. Зібралися (звезли людей з сіл) з Юрченком назбіралось 80-100 чол. +++ зіваки. Мітінг сам про себе і за мене я герой. Я рада його обрала?? Під шумок лізе. Головне подивіться як на відео бігають глазки, а мова ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 пророк 18.03.2014 21:06
"Революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються негідники." Т. Карлейль
Порядні чекають на посади,всі інші створюють "громадські рухи" в свою підтримку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 Нестор Іванович 18.03.2014 21:02
Якщо вчитель, то йди вчителюй. Ну подумай сам: ударяний ти чи ні, а Ткаченку "затрати" потрібно компенсувати, а це не з учительською зарплатою, у схемах ПДВ нічого не розумієш (у школі такого просто не вчать), і взагалі Василю ну який з тепе ПРофесіонал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Mirko 18.03.2014 21:01
"Прочерк",виправте текст, будь-ласка! Людина сказала,що працювала сільським головою,а потім директором школи, а не директором села.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 ірклієвець 18.03.2014 20:40
Цитую муся:
Господи! Ну кто попало

інвалідність куди він діне??????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #3 мешканець Чорнобаю 18.03.2014 18:53
надіюся будуть нормальні люди поряд з Ткаченко, щоб підказати йому хто насправді є пан Юрченко і який з нього був директор школи. крім зборів коштів та продуктів харчування на майдан треба ще щось уміти. надіюся людям вистачить здорового глузду, щоб начальниками адміністрацій призначати не за майданівські заслуги, а за професійні якості та досягнення.