реклама

реклама

Черкаський осередок «Демократичного альянсу» оголосив про бажання взяти участь у виборах міськради та міського голови. Щодо останнього, то активісти партії стверджують, що навіть мають кандидатуру на цю посаду, проте поки що прізвище не розголошується. Що ж до міськради, то громадськість сама може обрати тих, кого хоче бачити депутатами.

– Ми запускаємо проект, де всі жителі міста Черкаси зможуть вплинути на те, з кого складатимуться усі управління міста, вся міськрада і, відповідно, хто буде мером. Ми запускаємо проект, де громада зможе обговорити достойних. Адреса проекту в соцмережі «Фейсбук» facebook.com/mvkda Справа в тому, що деякі політики досі не зрозуміють: влада змінилася не з Партії регіонів на Об’єднану опозицію. Вона змінилася таким чином, щоб таки народ, як цуе записано в Конституції, був джерелом влади, хочемо, щоб люди самі впливали на владу і контролювали її, – зазначила на прес-конференції голова міського осередку партії «ДемАльянс» Таїсія Плахута.

Член секретаріату «ДемАльянсу» Сергій Гончар розуміє, що завести в міськраду людей, які стояли на Майдані і виборювали свободу нелегко.

– Їх, усе таки, ніхто не знає. Зрозуміло, що ми одне одного в обличчя знаємо, проте громадськості вони невідомі. Тож наш проект саме й покликаний зробити цих людей відомими і завести їх у владу. Для нас революція не закінчилася, бо, як ви бачите, не змінюються ні правила гри, ні обличчя. Це видно і по призначеннях у Черкасах, – зауважив Сергій Гончар.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Чукча 20.03.2014 18:13
Цитую Совонов:
Ну вот скажите, зачем выдумывать новый велосипед? Был Одарыч, вот пускай назад и становится. Как никак опыт уже есть, не первый год замужем, как говорится...

Согласен 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Оксана Колісник 20.03.2014 14:13
Цитую Совонов:
Ну вот скажите, зачем выдумывать новый велосипед? Был Одарыч, вот пускай назад и становится. Как никак опыт уже есть, не первый год замужем, как говорится...
Та ще який досвід! Хай би ним поїхав до Флоренції...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 федор принципиальный 20.03.2014 13:24
Только не прщалыгу одара-наелись и напились его словоблудия.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Nazareth 20.03.2014 13:20
Сірожа Ганчар - відомий грантоїд та кр...дій. Ще один, стояв на Майдані... От же ж брехло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Совонов 20.03.2014 12:40
Ну вот скажите, зачем выдумывать новый велосипед? Был Одарыч, вот пускай назад и становится. Как никак опыт уже есть, не первый год замужем, как говорится...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Хабиби 20.03.2014 12:11
Булатецького в мери? Лучше .... поставить мером, чем эту к.....пированную девочку. :-x :-x :-x Или вы хотите м...рдобой на каждом заседании горсовета?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Йвановна 20.03.2014 12:08
А мнє лічно всьоравно, хто, ліш би хтось уже. А то когда нема нікого толком отвєтствєнного в городє, то і город, так сказать, как "вершник без голови". Так, по інерції двіжеться, а чьоткого прєдставлєнія куда і зачем - нєт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Вася 20.03.2014 12:05
Цитую Сеня:
У Демальянса головы на плечах нету, я уже молчу про мэра Черкас.


Оооо, а эта девочка справа ничего так. Если бы в наших общественных организациях было по больше бы таких, смотри может и гражданский сектор нормально развивался
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Сеня 20.03.2014 11:56
У Демальянса головы на плечах нету, я уже молчу про мэра Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 УЖАСТЬ 20.03.2014 11:55
Началось. Обеднаная опозиция которая состоит из 45 не менее опозиционных партий пойдет на выборы путоем выдвижения 45 кандидатов на выборы? :-) Пример, выборы головы облрады, когда от одной опозиции выдвигалось аж 4 кандидата. И свежайший пример назначения губернатора... сколько кандидатов? желающих положить свою здоровье за благосостояние и процветание простых людей :lol:
Опозиция должна быть одна, как сегодня в роли опозиции партия регионов (которая кстати не бойкотирует парламент), а вчерашняя т.н. опозиция а сегодня власть... как лебедь, рак и щука, только грызутся за должности. С 2004 по 2010 прокакали кусок черноморского шельфа румынам, а сегодня прямо в карьер весь Крым :-x