реклама

реклама

Щойно на сесії міськради активіст Автомайдану та самооборони Руслан Зоря попросив міську владу забути про будь-які земельні питання до перевиборів – до 25 травня.

Якщо ж на кожній сесії депутати намагатимуться робити спроби земельного дерибану, то автомайданівці блокуватимуть сесію.

Подібне звернення про те, що слід працювати, а не займатися політикою, озвучував і Олег Ліходькін.

При цьому секретар міськради Віктор Білоусов зауважив, що вже накопичилося 250 земельних питань, які треба розглядати.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Толян 21.03.2014 11:57
Цитую всезнайка:
Не натруджуйте мозги, вони у вас всерівно дурні, інфа брехлива. ДІЛЯНКУ ЗОРЯ НЕ ПОЛУЧАВ У ОДАРИЧА, а купив в кредит, і будинок в кредит строїть, років 5уже і до сих пір, не добудований.а жив десь біля машбуда. була здається квартира в нього там.Де ж ваша люстрація, говоруни? Все в ваших руках,якщо хочете знать.

О як Зоря себе називає - всезнайка. Краще нарцисом назвись або землехапом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 всезнайка 20.03.2014 23:52
Не натруджуйте мозги, вони у вас всерівно дурні, інфа брехлива. ДІЛЯНКУ ЗОРЯ НЕ ПОЛУЧАВ У ОДАРИЧА, а купив в кредит, і будинок в кредит строїть, років 5уже і до сих пір, не добудований.а жив десь біля машбуда. була здається квартира в нього там.Де ж ваша люстрація, говоруни? Все в ваших руках,якщо хочете знать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 ОБСЕРваторія 20.03.2014 21:29
Цитую Ванька Сухарь:
У этого активиста реальная активность - ЗЕМЕЛЬНАЯ! Он готов на все чтобы зайти в депутаты и дерибанить землю! Он с этого кормится! Это его основной бизнес! Но раньше он подкармливал чинуш и депутатов, а сейчас решил сэкономить. И тут ему мараторий подавай, чтобы за два месяца не сбрендили намеченные пирожочки! Евроземлемут!!!

Вже на старті попахує ЗОРЕПАДОМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Ванька Сухарь 20.03.2014 20:44
У этого активиста реальная активность - ЗЕМЕЛЬНАЯ! Он готов на все чтобы зайти в депутаты и дерибанить землю! Он с этого кормится! Это его основной бизнес! Но раньше он подкармливал чинуш и депутатов, а сейчас решил сэкономить. И тут ему мараторий подавай, чтобы за два месяца не сбрендили намеченные пирожочки! Евроземлемут!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Мысли вслух 20.03.2014 19:53
Зоря раз такой умный, предоставил общественности отчет о деятельности АН "Зоря" за период сотрудничества с Одаричем.
Ой сколько там всего интересного. Но - хрен нам, лучше поавтомайданить и на белом коне зайти в виконком.

Кто на дамбе порядки наведет? Ода и сквер за Ода приведет в порядок? А веселые перекрестки, примыкающие к здобуткам Одарича - асфальту, а разметка, а бордюры, а отвод воды с полотна дорог? и много чего ещё
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 місцевий 20.03.2014 18:35
Може на форум заглянуть люди, яким Зоря перепродав земельні куплені у своїх однопартійців "вільних демократів"...! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 баба Ванга 20.03.2014 16:49
Цитую ДЖЕКО:
Поки на сесіях будуть керувати «праві сектори», «майдани», «автомайдани», т.зв. «представники громадськості» та багато інших - цей бардак триватиме і триватиме. Недавно ж, фактично заставили проголосувати за відставку Білоусова в абсолютно варварський спосіб: «Ми вас закриємо і поки не проголосуєте - не випустимо».Проголосували. Тепер – півень в з-д клюнув: «хай працює». Порядок, законність і жорстка дисципліна – те що зараз всім потрібно.

В точку!Анархія пожирає свої "гнилі помідори" бо демократія- це порядок і торжество процедур , інакше - хаос....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Крук 20.03.2014 16:27
Цитую черкащанка:
зоря при одариче свой земельный вопрос решил, получив участок на луначарке и отгрохав там домик.


Ну, припустимо "домік" Зорі стояв на своєму місці ще до мерства Одарича, тому ці речі не пов'язані між собою.
Щодо питання тимчасового мораторію на прийняття земельних рішень - цілком слушно, для чого ж іще людина збирає групу підтримки із регіоналів рветься покерувати містом півтора місяці? Всім добро зробити - нє, :-) зробити не всім і "добро" не в розумінні добрих справ, а в розумінні "майно".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 черкащанка 20.03.2014 16:16
Цитую 123:
Чому, мої родичі не можуть приватизувати свої 3 сотки присадибної ділянки, на якій стоїть їх, 20 років назад, побудований будинок. Тому, що ці земельні питання нецікаві і входять у 250 не розглянутих на сесії. Зоря міряє все по собі. Земельних ділянок для дерибану із загальної маси не багато і їх всі знають-не пропускайте. Чому прості пересічні люди повинні обивати пороги і чекати поки одні депутати в інших будуть відбирати "злачні" куски.

зоря при одариче свой земельный вопрос решил, получив участок на луначарке и отгрохав там домик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 123 20.03.2014 15:49
Чому, мої родичі не можуть приватизувати свої 3 сотки присадибної ділянки, на якій стоїть їх, 20 років назад, побудований будинок. Тому, що ці земельні питання нецікаві і входять у 250 не розглянутих на сесії. Зоря міряє все по собі. Земельних ділянок для дерибану із загальної маси не багато і їх всі знають-не пропускайте. Чому прості пересічні люди повинні обивати пороги і чекати поки одні депутати в інших будуть відбирати "злачні" куски.