реклама

реклама

Щойно заступник міністра МВС України Сергій Чеботар представив  черкаським міліціонерам нового керівника. Про це повідомляє кореспондент «Прочерку».

УМВС України в Черкаській області очолив полковник, керівник Черкаського УБОЗу Владислав Пустовар.

Пустовара заступник міністра представляв у присутності голови обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка, голови обласної ради Валентини Коваленко, керівника Автомайдану Руслана Зорі та керівника самооборони Геннадія Шевченка.

Заступник містра також гостро розкритикував діяльність міліція до та у період революції, а також закликав міліцію до оновлення. Чеботар зауважив, що функції міліції з охорони порядку деякий час мусіли виконувати громадські формування такі як автомайдан та самооборона. Нині ж він пообіцяв зробити все, щоб налагодити роботу міліції.

Заступник міністра також зауважив, що знає місцеперебування колишнього керівника черкаської міліції Ліпандіна, який керував правоохоронцями під час революції. Але він не зміг повідомити це у зв’язку з таємницею слідства.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #15 Народ 21.03.2014 21:42
Наконец-то человек которого выбирал народ, а не министры
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 житель 21.03.2014 19:37
Достойна людина. Тим паче його обрала Народна Рада, а не так, як Бойка просто призначили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 черкащанин 21.03.2014 01:51
А чому не представляють нового керівника в управлінні пенітенціарної служби в області. Донецький засланець та вірний служака режиму (Януковича-Тулуба) Грищенко притаївся собі та продовжує свою службу, мабуть розраховуючи на прихильність нового керівництва області і держави. Як напакували заарештованих протестуючих в СІЗО за командою Тулуба, так всі дружно добросовісно виконали команду по всьому ланцюгу - УВС, суди, пенітенціарна служба, а як звільняти місце для нової принципової команди, яка буде діяти лише в рамках закону, так ми швиденько перефарбувалися .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Правдоруб 20.03.2014 22:08
Цитую мгмгмщ:
Цитую подполковник:
Цитую Вовік:
А нічьо, що Пустовар керував УБОЗом при Дерновому та Ліпандіну?

И что

Так це був основний аргумент при знятті Бойка.

Основним аргумениом при знятті бойка були хабарництво і корупція чого про Пустовара поки що не помічалось
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Валерій 20.03.2014 21:46
Цитую Вовік:
А нічьо, що Пустовар керував УБОЗом при Дерновому та Ліпандіну?

І нічо!! УБОЗ у жодному заході проти майданівців не приймав участі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #10 Ну-ну 20.03.2014 21:23
виправте помилки- Заступник містра також гостро розкритикував діяльність міліція....мусіли
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 ВСС 20.03.2014 19:52
Наконец-то нормальный начальник УВД.
Владислав Владимирович, мы вам верим и поддержим.
УСПЕХОВ В СЛУЖБЕ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 007 20.03.2014 19:34
Нормальна і адекватна людина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Знаю 20.03.2014 18:31
Мені здається, що Пустовара поставили спеціально, так як він дуже толерантний - ним легко керувати. Такий як і Ткаченко, до речі. Ніякий з ніяким будуть "керувати". Аргумент, який був основними при звільненні Бойка, можна цілком застосувати і до Пустовара - займав керівну посаду при колишній владі (і при Дерновому, який зробив його начальником, і при Ліпандіну). Подивимося, якщо прибере киянина Кісельова, який нагнув весь черкаський бізнес і якого зараз відстоює Ткаченко, значить мужик "з яйцями".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 мгмгмщ 20.03.2014 17:39
Цитую подполковник:
Цитую Вовік:
А нічьо, що Пустовар керував УБОЗом при Дерновому та Ліпандіну?

И что

Так це був основний аргумент при знятті Бойка.