Щойно на міській партійній конференції «Батьківщини» близько сорока делегатів одноголосно підтримали пропозицію обрати керівником Черкаського міського осередку депутата міськради Романа Дісканта.


Він замінив на цій посаді Максима Булатецького, який очолював міський осередок партії з березня 2012 року.

Детальніше про хід конференції, доповіді делегатів та «Юліну сотню» згодом на «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Сава. 22.03.2014 04:13
Дискант точно бригадный бандюк. Знаю точно. Бондаренко тоже наверное бандюк если его протащил. Теперь будут за бабки в депутаты месного совета брать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Вовка 22.03.2014 04:11
А я хотел в партию записатся, думал что Добровольский будет там руководить, он помогал задерданым ментами людям и моему другу помог. Тепер под Дисканта не пойду, вообще разочаравался во всем, не справедливо кругом это все. Одни работают а другие руководят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 правдоруб 21.03.2014 17:36
Цитую Знаю:
Цитую Правдоруб:
Я вважаю що наступними кроками новоі влади мусить бути призначення Торпеди головою ОДА, Мєлі керівнмком УМВС, Гури керівником СБУ, Джудіка керіником адміністраціі виконання покарань і буде всім нам покраща

Про Осаргалиева ж забыли) и Яцика тоже. Он же тоже великий политики и бютовец. Куда Черкассы катятся? Когда уже народ от этой бандоты город освободят?

Так, так треба Банана поставити землю дерібанити, а Яцика бюджет. може є пропозиції - озвучуйте, Пустовару на замітку....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Черкасець 21.03.2014 09:53
Максим був чесна відкрита людина. А тепер черкаській БЮТ перетворився в бандформування імені Бондаренка-Шабанова-Дисканта-Мушияка.Ті хто їх знає особисто погодяться. Жодного голосу на виборах за черкаській БЮТ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Знаю 21.03.2014 09:27
Цитую Правдоруб:
Я вважаю що наступними кроками новоі влади мусить бути призначення Торпеди головою ОДА, Мєлі керівнмком УМВС, Гури керівником СБУ, Джудіка керіником адміністраціі виконання покарань і буде всім нам покраща

Про Осаргалиева ж забыли) и Яцика тоже. Он же тоже великий политики и бютовец. Куда Черкассы катятся? Когда уже народ от этой бандоты город освободят?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 федор принципиальный 21.03.2014 09:25
Максим не батя-слабоват,его место на волейбольной площадке,а не в политике.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Марта 21.03.2014 09:13
хтось знає,Порошенков а "Солідарність",в Черкасах існує?Як існує,хто туди входить?Скоро вибори,хотілося б обновити ці фейси в радах,набридли і фейси і партєйки бездарі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Знающий 21.03.2014 00:51
Та який Одарич? Тулуб вигнав його за дороги, які на 100 мілліонів той останній раз зробив, отримав 45 процентів відката, поділився з кришою : Бродський та Колєсніков, який йому підрядну фірму з Харкова пригнав. Тулуб як взнав, в шоці був. А потім ще як Тулубу доповіли про те, що по субам по 6 млн. гривень на Одарича (через Колю Мирзу) фірми кожен місяць йшло, і Одарич Тулубу нічого не заносив, отоді і терпець увірвався. Одарич - це горе для міста, це такий продуманий тіпчик. На парки в рік кине мільйон, зробе трохи в парку, люди довольні, а сам краде десятками мільйонів.Краще Булатецький - ніж Одарич. Той пока пойме як викачувати гроші, то пару років пройде, хоч трохи пользи буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Знающий 21.03.2014 00:45
Всі знають, що Діскант - бригадний. Був в бандитському середовищі авторитетом.Має зараз 40 незаконно встановлених кіосків, де продає алкоголь після 22-00. Був самим противником проти того,щоб міська влада заборонила продавати алкоголь після 22 -00. Боїться саме більше Радуцького, бо той сказав йому в очі, що ні одного його кіоска не буде незаконного в Черкасах. Виберуть Радуцького і хана Діскану і Одаричу. Мета Радуцького: за 2 місяці виявить крадіжки Одарича за його каденцію, і направити справи впрокуратуру, бо Білоусов домовився негласно з Одаричем, що останнього той зачіпати не буде. За 2 місяці Радуцький може, маючи доступ до документів, розоблачити Одарича й Діскана, по повній програмі. От і весь сир-бор йхньої політики. Не допустити ,всіма шляхами, до в.о. мера Радутського. Бо буде капець. Радуцький декілька років співпрацював з Одаричем і знає багато. Діскант простий бандюган. І дуже прикро за партію "Батьківщина", що до влади допускає простих торпедосів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 ПРиБЮТ 21.03.2014 00:31
А Приднепровскую парторганизацию возглавил сын орденаносного Мушиека. По наследству от папы получил парторганизацию . Тулуба уже нет, а Толя по-прежнему валит Черкасскую Батькивщину. И кто теперь заказчик?