реклама

реклама

Юлія Тимошенко - це велика біда для України, вважає черкаський активіст, голова обласної громадської організації «Громадський Рух «Україна для людей» Олександр Чуприна.

Про це він повідомив в коментарі «Прочерку», реагуючи на заяви лідера обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка, який пообіцяв працювати заради перемоги Юлії Тимошенко на президентських виборах.

«Якщо Ви бажаєте нашій державі добра, забудьте цю кандидатуру. Захід її вже не сприймає, а Росія скоро оголосить персоною не бажаною. Нам же потрібно співіснувати з тими та іншими. Тимошенко людина не щира. Так, вона вміє досягати результату, але цілі Українського суспільства і її особисті не співпадають. Що ж до нинішнього очільника ОДА, його потрібно не контролювати, а прибирати! Люди, що його висували, також повинні понести відповідальність», – заявив Олександр Чуприна.

реклама

Коментарі  

 
+2 #29 Нагадую 15.04.2014 00:10
Анатолію Бондаренку для повторного читання!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 О.ЧУПРИНА 29.03.2014 22:24
Чекаємо в Черкасах ОЛЕГА СВИНАРЧУКА як керівника виборчого штабу Петра Порошенка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 О.ЧУПРИНА 29.03.2014 22:10
Кличко та Порошенко РАЗОМ!Це запорука успіху здорових сил!Вкотре прошу думаючих людей забути про Тимошенко.Цинічна промова на з"їзді "Батьківщини" чергове підтвердження недоцільності перебування її в політиці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 123 22.03.2014 09:12
Агітація від Бондаренка -антиагітація!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 Марта 21.03.2014 23:39
SOS SOS SOS ПІШЛО ЮЛЬКОЗОМБУВАННЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ..........ВОНА КРУГОМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #24 Марта 21.03.2014 19:07
Цікаво,чого вони не подають документи на вибори президента,дума ю Юлька мутить,думає розвести казочкою про "єдиний фронт",з нею звісно на чолі...Утопія,як поведуться,раху йте програли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #23 Марта 21.03.2014 19:02
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Цікаво-Цікаво:
Цікаво кого Олександр Чуприна бачить Президентом України,чи не Кличка раптом?

1)Кличку потрібно було ставати в.о.Президента-Головою Верховної Ради і не радитись з деякими членами команди з близького оточення.Думаю,що таких територіальних втрат та кадрових нісенітниць можливо було не допустити. 2)Питання майбутнього керівництва державою потрібно обговорити в колі реальних прететдентів(Кл ичко та Порошенко)з залученням до команди фахових людей не залежно від їх партійної приналежності. 3)Поки не бачу кращого варіанту ніж:Президент Кличко,Премьєр Міністр Порошенко, голова Верховної Ради Яценюк.Далі буде видно!

При всій повазі до Клічко,але "тормозить" він конкретно...Я за Порошенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 О.ЧУПРИНА 21.03.2014 18:47
Цитую Цікаво-Цікаво:
Цікаво кого Олександр Чуприна бачить Президентом України,чи не Кличка раптом?

1)Кличку потрібно було ставати в.о.Президента-Головою Верховної Ради і не радитись з деякими членами команди з близького оточення.Думаю,що таких територіальних втрат та кадрових нісенітниць можливо було не допустити. 2)Питання майбутнього керівництва державою потрібно обговорити в колі реальних прететдентів(Кл ичко та Порошенко)з залученням до команди фахових людей не залежно від їх партійної приналежності. 3)Поки не бачу кращого варіанту ніж:Президент Кличко,Премьєр Міністр Порошенко, голова Верховної Ради Яценюк.Далі буде видно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Марта 21.03.2014 17:02
Цитую МИКОЛА МАЙДАН,КИЇВ:
Цитую Марта:
Цитую МИКОЛА МАЙДАН ,КИЇВ:
А ЧУПРИНА ПОТУЖНИЙ МУЖИК.ВИКИДАЙ ЦИХ УДАРІВСЬКИХ ЦУЦИКІВ ТА РЯТУЙ КЛИЧКА ВІД ПОЗОРУ.

Микола Іванович..???

Я МИКОЛА ПЕТРОВИЧ.А КОГО ВИ МАЛИ НА УВАЗІ? МАЙДАН МИКОЛА ІВАНОВИЧ,ПРОФЕС ОР УНІВЕРСИТЕТУ ІМ.ШЕВЧЕНКА РОДОМ З ЧЕРКАЩИНИ,ВИ ПРО НЬОГО МАБУТЬ.

Ні,Булатецького ,стиль мови схожий..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Цікаво-Цікаво 21.03.2014 16:59
Цікаво кого Олександр Чуприна бачить Президентом України,чи не Кличка раптом?