реклама

реклама

Моряки тральщика "Черкаси", який знаходиться на окупованій території в озері Донузлав смт. Новоозерне вимагає від керівництва прийняти конкретне рішення щодо подальших дій військових. Про це йдеться у зверненні особового складу до в.о. президента, прем’єра, міністра Оборони, начальника Генерального Штабу ЗС України, інформує "Українська правда".


"Просимо Вас прийняти конкретне рішення щодо наших подальших дій у зв’язку з тим, що більшість особового складу не знають чого їм та їхнім сім’ям чекати в найближчий час та вжити рішучих дій щодо розв’язання ситуації, що склалася", - сказано у зверненні.

Моряки вимагають "дати роз’яснення щодо дій військовослужбовців, у яких батьки знаходяться на території України, а дружини з дітьми знаходяться в АР Крим та навпаки, а також роз’яснення щодо долі військовослужбовців та їх сімей, що проживають на території АР Крим".

"Просимо Вас затвердити найближчим часом план евакуації сімей військовослужбовців, що проходять службу у військових частинах, дислокованих на території АР Крим та окупованих російськими військами і надати нам цю інформацію усіма можливими засобами", - зазначається у заяві.

Крім того, військові занепокоєні інформацією про випадки  притягнення до кримінальної відповідальності військовослужбовців, які звільняються з військової служби за контрактом (за статтею "неповна службова відповідність") з військових частин ЗС України, дислокованих на території АР Крим та виїжджають на територію України.

 

"В якості варіантів наших подальших дій немає жодного, що влаштовував би військовослужбовців ЗС України. Ворожа сторона пропонує нам здатися та прийняти російське громадянство, або виїжджати з території АР Крим без можливості сюди повернутися", - наголошують військові.

"Часу чекати в нас немає, бо нам постійно надсилають погрози щодо штурму нашого корабля, а у деяких випадках погрожують притягненням до кримінальної відповідальності", - зазначили вона.

"Запасів палива та  прісної води щодня становиться менше, вийти з озера Донузлав у відкрите море кораблі не мають змоги через те, що вихід заблокований затопленими кораблями, тому просимо Вас як найшвидше розглянути наше звернення та негайно прийняти відповідне рішення", - наголошують військові.

"Усі військовослужбовці нашої частини до теперішнього часу вірні  військовій присязі та українському народу та надіються на ваші негайні та адекватні рішення!" – наголосили українські військові.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Сеня Рудик 23.03.2014 23:02
Нічого тішити себе ілюзіями про повернення Криму! Негайно рятувати наших моряків і всіх військових, яких тупо здали в оточення!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 федор принципиальный 23.03.2014 21:04
Тех"великих руководителей",которые сдали Крым,создал на границах Украины фронтовую зону РАССТРЕЛЯТЬ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Павлик Морозов 22.03.2014 14:27
Сижу в окопе. Жрать все меньше, воши заедают. Немцы морально давят, обещают даже расстрел и концлагерь. Если сдадимся - паек, деньги и кофе. Я не знаю, зачем мы тут сидим, но считаю что зря - погубим людей. Требуем от Левитана объявить по всему СССР наше категорическое требование к Сталину - примите адекватное решение! Ксли нас выведут на Колыму и Соловки - мы не согласны. Если те, кто не хочет служить останется здесь - то как быть с пенсией и выходным пособием. Бесплатного проезда в Берлине тоже говорят, нету. Зачем нам тогда статус участника боевых действий? Ждем не больше двух суток. Верные присяге и Родине, гв. рядовые (4 подписи) :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Oculus Rift 21.03.2014 19:06
- Бросай ружжо, да всплывай скорее.
- Не могу. Мне матроскин голову оторвёт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 стабилизец 21.03.2014 16:48
Сдадутся все, и морские, и сухопутные и никакие решения, планы и пожертвования с дотациями не помогут, контрактники уже побежали. Стремная какая то армия, боятся и штурма и уголовной ответственности , и от психологическог о давления страдают. Институт благородных девиц, ейбогу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Где правда? 21.03.2014 15:20
Цитую ?????:
Народний депутат України Анатолій Гриценко просить лідера партії "Батьківщина", екс-прем'єра Юлію Тимошенко ініціювати призначення його верховним головнокомандув ачем. Про це йдеться у зверненні Гриценка до Тимошенко.

За його словами, 20 березня за ініціативою Тимошенко у них відбулася зустріч, в ході якої Гриценко пояснив екс-прем'єру своє бачення ситуації в країні.http://www.newsru.ua/ukraine/21mar2014/gricprostim.html
По мнению Гриценко, Турчинов не справляется с ролью верховного главнокомандующ его. "Если будете держать недееспособного Турчинова и дальше на посту... Тогда скажу прямо: если страну не сливает Турчинов - тогда это делаете Вы. Лично. И тогда свое слово должен сказать народ. Тогда как народ решит - так и будет", - добавил нардеп.

Все новости: http://news.meta.ua/cluster:35326076-Gritsenko-prosit-Timoshenko-naznachit-ego-verkhovnym-glavnokomanduiushchim/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Олег 21.03.2014 15:14
Предлагаю тральщик "Черкассы" потопить. С него пользы, как с козла молока. Людей с семьями отправить в Украину. Нет тральщика - нет проблем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Люкс 21.03.2014 15:14
да затопите вы ... тот кораблик.... пусть местные помучаются его доставая.. а скажите что провокация)))) от зеленых человечков
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 ????? 21.03.2014 14:32
Народний депутат України Анатолій Гриценко просить лідера партії "Батьківщина", екс-прем'єра Юлію Тимошенко ініціювати призначення його верховним головнокомандув ачем. Про це йдеться у зверненні Гриценка до Тимошенко.

За його словами, 20 березня за ініціативою Тимошенко у них відбулася зустріч, в ході якої Гриценко пояснив екс-прем'єру своє бачення ситуації в країні.http://www.newsru.ua/ukraine/21mar2014/gricprostim.html