реклама

реклама

На комунальну установу “Центр соціологічних досліджень” при Черкаській облраді у 2012-2013 рр виділяли по 800 тисяч гривень щороку. Утримання цього центру виливалося в копійку, зазначає нова голова облради Валентина Коваленко, а от результати його роботи важко назвати об’єктивними, пише "Дзвін".

“Потрібно було прийняти тих людей, які приїжджали сюди досліджувати ту так звану суспільну думку. Їх треба було поселити, годувати і, нарешті, з поінформованих джереле відомо, що требу було заплатити чималі кошти, щоб ця суспільна думка була зроблена саме така, яка потрібна була для губернатора”, – зауважила Коваленко.

За словами Коваленко, нині про Центр соціологічних досліджень й мови бути не може. Для економії бюджетних коштів його діяльність у 2014 році буде припинено.

реклама

Коментарі  

 
0 #49 Провінція 29.03.2014 02:53
Провінційна еліта... Наукова полеміка... Достойно ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #48 Олександр 27.03.2014 08:27
Цитую VIRUS:
Цитую колишній чиновник:
[quote name="Олександр"][quote name="колишній чиновник"][quote name="Наталія"]

Все тобі убогий нейметься.
В твоїй компетенції я не сумніваюсь - вона нульова.
Не знаю, хто під чиїм ніком пише, я завжди під своїм ніком читаю новини і тролю таких троляк як ти. Ще жодного разу не зустрічав толкового троля. Тому не бризкай слиной.

Спірне запитання хто з нас, ще убогий тому що мені навіть не соромне моє ім"я, а деякі під ніком :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #47 Я за справедливість!!! 23.03.2014 18:34
Саме простіше роздавати накази із свого затишного кабінету. А от поїздити по селах області, подивитися як живуть люди, заглянути їм в очі і зробити щось справді корисне, що немає сил? Годі годувати всіх обіцянками і "солодкою" брехнею. Не наступайте на одні й ті ж граблі, що і ваші попередники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #46 Катерина 23.03.2014 17:07
Саме простіше звільнити людей і закрити центр, то чим же нинішня влада відрізняється від попередньої? Хочу сказати, що жодна влада ніколи не буде прислуховуватис ь до думки людей. їм це зовсім не вигідно. Нинішня ж на чолі з Коваленко, починає не з того, цим показуючи свою некомпетентніст ь. Тож пані Коваленко краще займайтеся чимось одним, бо пишучи свої "мемуари" у кабінеті голови обласної ради, Ви забуваєте за простих людей, які працюють за копійки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #45 мені не байдуже 23.03.2014 16:17
Соціологія потрібна. Робота Центру дійсно корисна, робота яку молоді спеціалісти виконують за копійки. Всім нам відомо, як працювалось при попередній владі, які звіти подавали Тулубу на стіл керівники управлінь та відділів? Щоб не лишитися без роботи, писали те, що хоче бачити Тулуб, боялися. А про підходи до роботи бувшого керівника центру Д... Л.А., мабуть всім відомо. Не просто так, кандидата соціологічних наук "убрали" з посади. Може краще не "рубити з плеча", провести бесіду з працівниками, ознайомитись з роботою, можливо призначити нового керівника. Потім робити висновки. Пані Валентино, можливо треба розпочати звільнення тих хто у сусідніх кабінетах робить "корисну роботу".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #44 дуже цікаво 23.03.2014 12:51
питання до всіх тутешніх кандидатів наук.
1. припиніть мірятися ********. Бо складається враження, що весь ваш інтелект і полягає у згаданих ступенях.
2. оприлюдніть, будь ласка, результати ваших досліджень й аналітику до них, а ми - такі ж уже не вчені та темні - спробуємо оцінити вашу діяльність. Бо предмету дискусії якось не видко. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #43 VIRUS 23.03.2014 12:19
Цитую колишній чиновник:
Враховуючи недолугість троляки, яка під різними ніками виявила свою некомпетентніст ь та особисту невихованість, дійшовши до заочних образ, напевно дійсно треба закінчити цю дискусію. Якщо у тебе, троляко стільки є часу щоб займатись цією писаниною замість роботи, значить треба міняти роботу, а я особисто посприяю щоб вашу дармоїдську шарашку пошвидше розігнали!

Та мені до бубна той центр.
Я одне знаю, що вам упирям, що колишнім, що теперішнім, що центр закрити, що дитячий садочок, що поліклініку, аби собі потім з бюджету в карман побільше засунути. Така чиновницька суть.
Спочатку відкрийте щось інше, потім закрийте те, що гірше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #42 колишній чиновник 23.03.2014 12:04
Враховуючи недолугість троляки, яка під різними ніками виявила свою некомпетентніст ь та особисту невихованість, дійшовши до заочних образ, напевно дійсно треба закінчити цю дискусію. Якщо у тебе, троляко стільки є часу щоб займатись цією писаниною замість роботи, значить треба міняти роботу, а я особисто посприяю щоб вашу дармоїдську шарашку пошвидше розігнали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #41 Наталія 23.03.2014 09:48
До речі, пан колишній чиновник, навів слушну думку щодо платників податків.Може необхідно спитати людей щодо необхідності існування такої структури, яка буде збирати їх думки і потреби та доводити до відома влади,а не одноосібно знову приймати рішення за громаду? Якщо населення вирішить, що такій інституції бути, то зробити її прозорим та ефективним інструментом для взаємодії між владою та громадою (чого не відбувалося раніше), що дозволить громаді інформувати владу та контролювати її діяльність,а не навпаки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #40 Ольга 23.03.2014 09:28
Ніхто не сумнівається,що центр закриють,адже ДОБРЕ будь яка наша влада робить лише одне-скорочує робочі місця!а ще розправляється з усіма,хто якимось чином був пов'язаний з попередньою владою.дійсно центр був створений Тулубом,але люди,що там працюють робили дослідження не для влади,а для народу,щоб влада хоч якось їх почула!схоже на те,що нинішнє керівництво не хоче знати думку народу!це їхня особиста думка.хочете скорочувати,ско рочуйте,але не пишіть статті в яких правдивою є лише назва установи!до речі, дуже дивно що кандидат наук з державного управління називає установу недолугою,в той час коли на результати дослідженнь опирається все більше керівників різних структур,які хочуть працювати ефективно.і якби влада слухала свій народ через дослідження,то можливо і на майдан нікому не довелося іти і віддавати свої життя за те,щоб хтось здобув собі таке омріяне крісло!!!