реклама Делікат

Сьогодні на народній раді Черкаського району звучала інформація про те, що голова громадської організації «Черкаси – ТВІЙ дім» Петро Чернявський нібито пропонує 20 тисяч доларів, аби лише стати головою РДА. Про це повідомив депутат райради Костянтин Омаргалієв, якого громада вже запропонувала на посаду голови райдержадміністрації.

– Це така кулуарна інформація. Я її отримав від однієї людини, що займається в місті політикою. Мовляв, він (Чернявський – ред.) бігає, пропонує 20 тисяч доларів, аби лише його взяли на посаду голови Черкаської РДА. Та я сказав, що Петро Чернявський до Черкаського району за великим рахунком немає ніякого відношення. І якщо він хоче щось очолити, то хай приходить до людей і запитає їх, хочуть вони його бачити чи ні, – зазначив Костянтин Омаргалієв.

Дивіться також відео-коментар Костянтина Омаргалієва, наданий журналісту «Нової Доби» Валентину Чернявському.


У свою чергу «Прочерк» звернувся за коментарем до самого Петра Чернявського. Проте Петро Олексійович виявився зайнятим. Він лише зауважив, що позиватиметься до суду.

– Понятно, що я буду позиватися до суду на цього проходімца і бандюгу! – сказав Петро Чернявський, реагуючи на слова Костянтина Омаргалієва, проте чи справді він хоче очолити Черкаську РДА не сказав.

реклама

Коментарі  

 
-3 #11 правдивый 28.03.2014 20:20
друзья знаете почему старый прапорщик мушиек выступил против константина на президии обьясню ламаются корупционные схемы а реально для работы нового головы два месяца и не думаю что вы этого не понимаете чтобы воровать нужны люди старой команды вот и нападают на новых
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 правдолюб 24.03.2014 23:25
Омаргалієв очолював на виборах районий штаб фронту змін.Формував команду однодумців,із якої, до речі ніхто не перейшов до влади та не зрадив :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 правдолюб 24.03.2014 23:19
Цитую Nazareth:
http://nazarbo.blogspot.com/2014/03/blog-post_14.html
Тут є про Омаргалієва:"Бере слово один з депутатів райради. Розпочинає з критики роботи Черкаської обласної, міської народних рад. На весь голос, нікого не боячись, піддає жорсткій критиці посадовців сьогоднішньої, нової влади. Мені так кортіло у присутніх запитати, скільки разів за останні 4 роки ця людина піддавала жорсткій критиці діяльність тієї, "януковиче-тулубівської" влади..."

Я дивлюсь брехати тебе добре навчили :lol: :lol: :lol: Костянтин незважаючи ні на що, увесь цей час знаходився в опозиції та завжди боровся якраз проти "януковича-тулубовської" влади 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Нестор Іванович 24.03.2014 21:30
Обох претендентів у національну гвардію - нехай покажуть хто з них на що вавртий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 АБОРИГЕН 24.03.2014 21:02
Омаргалієв- депутат райради за гроші чи за нього голосували люди на окрузі?Будьте ласкаві, хто знає,поділіться інформацією коротко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Цензор 24.03.2014 20:24
Цитую Народ:
Цитую Цензор:
А цей товариш депутат чим позитивним в житті району відзначився? Чим в 90-ті займався? Народній раді цікаво буде послухати, де гартуються палкі борці з корупцією. Можна запити до бази даних МВС зробити, щоб порівняти біографії цих двох претендентів.

Шо ж вам усе хочеться якісь запити робити,когось перевіряти... Треба Україну з колін піднімати, а Чернявський бігає по адміністрації і гроші пропонує!!! Ганьба!!! :-x :-x :-x

Не розумію, яким чином одне одному заважає? Чи дуже не хочеться, щоб були оприлюднені результати? Я не знаю ні одного ні другого претендента. І моя позиція така, щоб жоден з них не потрапив на цю посаду, оскільки дуже вже рвуться туди. А що хорошого у цій посаді? Платять мало, нудна рутинна робота, усім підзвітний, усі критикують... Але чомусь рвуться, ніби медом намазано. Отож і потрібно викинути компромат, щоб народна рада і губернатор подивились, чого ці претенденти варті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Народ 24.03.2014 19:16
Цитую Цензор:
А цей товариш депутат чим позитивним в житті району відзначився? Чим в 90-ті займався? Народній раді цікаво буде послухати, де гартуються палкі борці з корупцією. Можна запити до бази даних МВС зробити, щоб порівняти біографії цих двох претендентів.

Шо ж вам усе хочеться якісь запити робити,когось перевіряти... Треба Україну з колін піднімати, а Чернявський бігає по адміністрації і гроші пропонує!!! Ганьба!!! :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Nazareth 24.03.2014 18:50
http://nazarbo.blogspot.com/2014/03/blog-post_14.html
Тут є про Омаргалієва:"Бере слово один з депутатів райради. Розпочинає з критики роботи Черкаської обласної, міської народних рад. На весь голос, нікого не боячись, піддає жорсткій критиці посадовців сьогоднішньої, нової влади. Мені так кортіло у присутніх запитати, скільки разів за останні 4 роки ця людина піддавала жорсткій критиці діяльність тієї, "януковиче-тулубівської" влади..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 петро 24.03.2014 18:46
Диму без вогню не буває :lol: :lol: :lol: Спалився Петя, спалився.... :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Цензор 24.03.2014 16:30
А цей товариш депутат чим позитивним в житті району відзначився? Чим в 90-ті займався? Народній раді цікаво буде послухати, де гартуються палкі борці з корупцією. Можна запити до бази даних МВС зробити, щоб порівняти біографії цих двох претендентів.