реклама Делікат

Голова громадської організації «Черкаси – ТВІЙ дім» Петро Чернявський і депутат Черкаської райради Костянтин Омаргалієв сьогодні на сходах облдержадміністрації з’ясовували, хто правий.

Нагадаємо, що Омаргалієв раніше озвучував інформацію, нібито Чернявський пропонував гроші за призначення його головою Черкаської РДА.

– Хто більше мене з корупцією боровся? Хіба можна починати свою політичну діяльність з брехні? – запитував у Омаргалієва Чернявський.

При цьому Омаргалієв так і не зізнався, хто йому казав про нібито нечесні наміри Чернявського купити за гроші посаду.

Детальніше дивіться відео журналіста «Нової Доби» Валентина Чернявського.


реклама

Коментарі  

 
0 #17 Слава 27.03.2014 12:00
Досить лити грязь на людину. Костянтин порядна, і головне, чесна людина. У кожного своя думка, і він не зобов"язаний всім подобатись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Народ 27.03.2014 00:41
Костянтина усі в районі знають та поважають як людину чесну та порядну! Гідний буле керівник району! Слава Україні!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Виктор 25.03.2014 12:29
Цитую Валерий:
Этот Чернявский еще тот гамномут! Кто сказал, этот вопрос от него звучит как : на воре и шапка горит! И вообще где этот бородач был во время революции? Я его ни в Киеве, ни в Черкасских противостояниях не видел! Пусть едет на дачу картошку садить! Хватит мутить и подкупать! Теперь все по другому!

Тільки не треба тут тролити - тепер повинно бути по другому, бандюків - геть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Виктор 25.03.2014 12:25
Цитую петро:
Цитую Кроп:
Маргалиев,Банан ,Меля... плядь куда смотрит самооборона майдана? Мусора вы где? Ау? Может пора уже разогнать эту "рекитерскую" мразь 90-х?
Маргалиев как был фуфлометчиком при Норике,так и остался.Только костюмчик одел.

Вам би тільки людей паплюжити!!! Усі б..ло, б..дюки... Із себе почніть і зразу зрозумієте хто на що вартий. Як депутат районної ради Костянтин завжди відстоював інтереси громади і ніколи своєї позиції не змінював.Тому і народна рада його підтримує.... Усе просто 8)

Нормальних людей не спаплюжиш, а таких жевжиків із 90х - досить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Дожилися 25.03.2014 11:04
Омаргаліев ?
А чому б не Кадиров ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 володимир 25.03.2014 10:03
чем он занимается ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Микола 25.03.2014 02:49
І коли це Петро з корупцією боровся? Та ще так "активно", що ні слуху ні духу не було. А тепер як Пилип з конопель. Ну так же у владу хочеться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 справедливий 25.03.2014 00:51
уважаемые история продолжается Чернявский готовит провокацию опоненту наверное таки что то предлагал если его так зацепило приблизительно будет разыгран спектакль обиженные и недовольные из 90х
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Валерий 24.03.2014 23:38
Этот Чернявский еще тот гамномут! Кто сказал, этот вопрос от него звучит как : на воре и шапка горит! И вообще где этот бородач был во время революции? Я его ни в Киеве, ни в Черкасских противостояниях не видел! Пусть едет на дачу картошку садить! Хватит мутить и подкупать! Теперь все по другому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Дан Шао 24.03.2014 22:49
Цитую Олег:
А ведь Костя может и по голове настучать.

НЕ ШЕСТЕРИ, И НЕ НАДО ТУТ СПИЧКИ ЧИРКАТЬ ВОКРУГ БЕНЗИН...