реклама Делікат

 Нардеп Леонід Даценко наполягає на повному оновлення владних структур. Зокрема, він пропонує на посаду першого заступника голови черкаської ОДА Юрія Ботнара. Про це він заявив на прес-конференції.


- Протягом чотирьох років були люди, які публічно не заявили свою позицію. Вони не те що служили, а прислужували Тулубу, Івакіну. Вони повинні пройти люстрацію, отримати покарання ті, на які заслужили, - говорить Даценко.

Окрім того депутат наголосив, що до влади повинні приходити і нові люди, зокрема «свободівець» Юрій Ботнар.

- Ми будемо наполягати, щоб першим заступником голови ОДА був представник від «Свободи». Сьогодні ми готові підтримати Юрія Ботнара. Люстрацію він пройде «на ура», – говорить Леонід Даценко.

За словами нардепа, він упевнений, що Ботнар зуміє опанувати цю посаду

- Керує партією, спілкується з людьми. Зараз вчитися немає часу, треба приймати рішення, - розповідає Даценко.

Нагадаємо, що голова Черкаської обласної організації «ВО «Свобода» Юрій Ботнар «не виключає можливості, що хоче і може бути заступником голови Черкаської облдержадміністрації.

реклама

Коментарі  

 
+3 #45 Давайте уже думать 29.03.2014 15:27
Цитую петро:
ботнар за спинами не ховався!І був постійно в боротьбі за Украіну!Так що закрийте роти,диванна сотня!

А що він зробив - матюкав усіх направо і наліво? Чи йому потрібно таку посаду дати тільки за те, що на Майдан з'їздив? У нього повинен бути досвід, і ніякі політичні досягнення його не замінять! УКРАЇНА згине саме від таких управлінців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #44 петро 29.03.2014 14:25
ботнар за спинами не ховався!І був постійно в боротьбі за Украіну!Так що закрийте роти,диванна сотня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #43 ПС... 25.03.2014 14:55
Пипец, Дацик себе подобных толкает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #42 nnk3 25.03.2014 14:40
Цитую Уманский Еврей:
Ну если он будет зам ОДА, то я буду Президентом Украины. Маразм развивается с каждой секундой у общества.

Так не общество же его толкает! Оно его скоро вынесет вместе с толкателями!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #41 Давайте уже думать 25.03.2014 13:43
А ще - думаю да, люстрацію він пройде, адже там всі один з одним звязані, а "їхній" в будь якому випадку буде хорошим )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #40 pravdobur 25.03.2014 13:42
Боже, змилуйся над Україною...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #39 ПАТРІОТ УКРАЇНИ 25.03.2014 11:01
Цитую Осмоловский Яков:
Вот здесь я немного не понял. Он подчинённых будет лупить, как однопартийцев? Образование, опыт руководства людьми, экономикой - не нужны? Мы Майдан собирали - чтобы законы в стране соблюдались, или чтобы во власть кого попало тыкали за правильную политическую позицию? Пардон, но ЧЕМ Ботнар на посту зам.главы ОГА отличается от Сысоевой во главе филармонии?

НАСЛІДКАМИ, ВОНИ БУДУТЬ МЕГА КРИЗИСНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #38 Дзвін 25.03.2014 10:50
Пане Даценко! Ви що знущаєтесь над Черкащиною? Можливо вам краще працювати на своїй безпосередній посаді, а не прес-секретарем Ботнара. Краще б ви так красномовно захищали черкащан у Верховній Раді, або кримчан, яких здали, або українських військових, яких просто зрадили. Скажете, все це не до вас? До вас, до вас! Чи можливо ви хочете наробити такого ж безладу на Черкащині? Тоді зрозуміло, чому ви апелюєте за кандидатуру Ботнара - хама і фашиста!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #37 Ще б пак .... 25.03.2014 10:47
Цитую О.ЧУПРИНА:
Тут коментувати нічого!

Шановний гуру, у Вас таких коментарів ще буде і буде ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #36 123 25.03.2014 10:46
Такий же розум у старшого як і в його малого протеже! Було б абсолютно однаково, якби не стосувалось нашого з вами життя. Після кожної революції приходять до влади реваншисти і все починається спочатку - вони вчаться господарювати, а все населення знову повертається на вихідні позиції і очікує чергового покращення.
Після всього почутого і побаченого- одна гіркота.