реклама Делікат

У дуже непростий для країни час міська рада Черкас замість того, щоб працювати на розвиток міста, займається перерозподілом посад. Так вважає Громадська Рада Черкас.

Як йдеться у її заяві за підписом голови правління Ради Івана Сухарькова, через спроби окремих місцевих політиків за будь-яку ціну отримати контроль над бюджетом міста, робота міськради фактично заблокована.

«Питання щодо призначення секретаря міської ради за 2 місяці до позачергових виборів чомусь стало головним для місцевих депутатів. Навіть після двох невдалих спроб голосування за в.о. мера деякі діячі продовжують вести кулуарні переговори й домовлятись про посади і земельні ділянки, які мають намір отримати за період до виборів», – йдеться в заяві.

«Через таку ситуацію Громадська Рада Черкас закликає депутатів міської ради не брати участі у підкилимних домовленостях та не голосувати за призначення нового секретаря міськради за кілька тижнів до виборів міської влади. Тим більше, що головний претендент на посаду секретаря вже заявив, що збирається балотуватися у мери. Наша організація переконана – у місті є багато важливіших питань, ніж перерозподіл посад. Вимагаємо від депутатів міської ради зосередитися на: ухваленні продуманого бюджету розвитку та Програми соціально-економічного й культурного розвитку міста на 2014 рік; боротьбі з корупцією та сумісництвом депутатів у міськраді та виконкомі; усуненні «підпорогових закупівель», які проходять без тендерів; завершенні транспортної реформи; захисті соціально незахищених верств населення у випадку перегляду тарифів», – йдеться в заяві.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #17 сашко 25.03.2014 19:04
Хтось взагагалі розуміе що зимельні питання це80%питання приватизації земельних ділянок під житловими будинками.Якщо автомайдан їх заблокуе завдяки Зорі, їх бабусі з дідусями піднімуть на вила! Прийдіть зніміть спірні питання а за інші проголосуйте, та не слухайте ідіотів...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Фром 25.03.2014 18:18
Предлагали ж уже депутатам наложить мораторий на все решения по земле, пока нового мэра не будет. Нет, не хотят - хотят секретаря нового. Показательно, мне кажется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Вербовецького, 15 25.03.2014 17:55
Цитую Форум розвитку Черкащини:
Вибори секретаря міської ради за два місяці до виборів - не є самоціллю ні Радуцького, ні вимог Майдану! Головна вимога Майдану - термінова зміна виконавчої влади. Якщо старий тулубівський склад виконкому вас влаштовує і ви готові до його щоденних рішень на протязі щє двох місяців, то зрозуміло яка ви "народна рада" і як ви відстоюєте ідеї Майдану. В даному контексті персонально не має значення чи то буде Радуцький, чи інший депутат, що здатний консолідувати в ці останні місяці раду та запропонувати новий склад виконавчого комітету та виконати вимоги Майдану.

Ти хоч читаєш, чуєш, що ти пишеш, к..ун? Що ти мніяти зібрався? Білоусова на Радуцького? Тут систему треба міняти. при чому тут виконком. потрібно 1. заморозити усі бюджетні витрати. 2. перевірити усіх, хто має відношення до безтендерних закупівель - всіх посадити, ра..ка у першу чергу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Небайдужий 25.03.2014 17:50
Все ж таки давайте не плутати Народну Раду і Громадську раду, адже це різні структури. Сухарьков - людина Жуковської і я не впевнений, що він має відношення до Одарича, якщо я не правий, поправте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Слава Україні! 25.03.2014 17:50
Цитую Anchlus:
Хто такий цей Сухарьков?..... від Жуковської і все!!!! Геть! Давай секретаря.

саджай його, саджай. секретаря. торпедуй! коли ви вже всі нажретеся! в'язниця по всім вам плаче!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Слава Україні! 25.03.2014 17:48
Згоден із Сухарьковим - дістали вже ці дерибанщики. Мені все одно що за раду він представляє - народну, громадську. головне, щоби це були нові люди, здатні змінити Черкаси. Комуняка Білоусов - нарив на тілі міста. Але Радуцький - відвертий кримінал. Чекаємо легітимного мера. До речі, думаю, що і сам Сухарьков може спробувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 Форум розвитку Черкащини 25.03.2014 17:41
Вибори секретаря міської ради за два місяці до виборів - не є самоціллю ні Радуцького, ні вимог Майдану! Головна вимога Майдану - термінова зміна виконавчої влади. Якщо старий тулубівський склад виконкому вас влаштовує і ви готові до його щоденних рішень на протязі щє двох місяців, то зрозуміло яка ви "народна рада" і як ви відстоюєте ідеї Майдану. В даному контексті персонально не має значення чи то буде Радуцький, чи інший депутат, що здатний консолідувати в ці останні місяці раду та запропонувати новий склад виконавчого комітету та виконати вимоги Майдану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Anchlus 25.03.2014 17:40
Хто такий цей Сухарьков?..... від Жуковської і все!!!! Геть! Давай секретаря.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Форум розвитку Черкащини 25.03.2014 17:32
Шановгний пане Сухарьков! Вважаємо, що так звана "Народна рада", ім'ям якої Ви тут прикриваєтесь, давно перестала бути "народною"! Звертаємо увагу громади, що "рада" цілком (переважна її більшість) складає "команда" відставленого міського голови Одарича. Весь цей галас спричинений саме його невпевненисттю "в завтрашньому дні" - дні виборів міського голови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Небайдужий 25.03.2014 17:29
Цитую Увага.:
Цитую Небайдужий:
І знову бла, бла, бла...
нехай вже Білоусов допрацює незважаючи на політичне забарвлення.


Ув. Н.К, а почему вы так Белоусова поддерживаете? У вашей диаспоры, как всегда личная заинтересованно сть..

А чому Ви вирішили, що я його підтримую??? Я його обома руками НЕпідтримую, але сенсу в новому секретарі ЧМР немає ніякого. Єдине прийнятне рішення у разі зміни, якщо вже так кортить поставити туди людину з досвідом цієї роботи, але із нинішнього складу депутатів це або Маринкевич або Горкун, якого точно не поставлять. Нехай вже хоч щось роблять, а то поки нового призначать, покми він спец перевірку пройде... Ну і Який сенс ???