Сьогодні у Черкасах на перетині вулиць Громова-Піонерська побили велосипедиста, черкаського фотографа Сергія Тимошенка. Про це інформують у групі в соцмережі «Фейсбук» - Всеукраїнське об’єднання «Майдан» Черкаси.

Як йдеться в повідомленні, велосипедист зупинився на Т-подібному перехресті, очікуючи можливості повернути наліво. Позаду під’їхав чорний БМВ, модель 3 чи 5 (номер АА8570КХ).

Водій машини сигналив велосипедисту, щоб той звільнив дорогу. Черкащанин відмовився.

Після словесної перепалки водій вийшов з машини і наніс велосипедисту удари в обличчя, збив на асфальт і наніс ще декілька ударів лежачій людині.

Швидка допомога надала першу медичну допомогу постраждалому і зафіксувала виклик. Міліція склала акт.

Активісти звертаються до черкащан з проханням повідомити про місцеперебування автомобіля.


реклама

Коментарі  

 
-1 #10 вован 27.03.2014 09:10
велосипедист готовился повернуть налево!!!!!
А известно ему ......, что это запрещено ПДД?
как задрали эти безмозглые хрустики на дорогах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 черкащанин 25.03.2014 22:15
Цитую Не купуй російське:
АВАКОВ-ВРАГ НАРОДУ,ВРАГ УКРАЇНИ ! МУЗИЧКО В НИХ ВІДСТРІЛЮВАВСЯ, А НІЧОГО ЩО НА ФОТО,В НЬОГО РУКИ В НАРУЧНИКАХ СЗАДУ.ВОНИ НАС ЗА ДУРНІВ МАЮТЬ?КОГО ЩЕ АВАКОВ ВБИВ ЧИ ЗААРЕШТУВАВ КРІМ ПРАВОГО СЕКТОРУ?ОПЛОТ ГУЛЯЄ,ЛЮДЕЙ ВБИВАЄ,ГЄПА З ДОПОЮ ПРО ПРЕЗИДЕНСТВО МРІЮТЬ,"ПОПЄРЄДНІКІ" ЦВІТУТЬ І ПАХНУТЬ,"БЄРКУТНЯ" УСПІШНО ПЕРЕВДЯГАЄТЬСЯ...МАЙДАН,ВСТАВАЙ! !!

Раз уж мы все стремимся построить правовое государство, рано или поздно все должно было вернуться в правовое поле. И не нужно сейчас обвинять сотрудников в их бездеятельности , еще со времен Ющенко делались активные движения по уничтожению всех силовиков в правовом поле. Чего только стоит один новый КПК. Создайте эффективную систему контроля общественностью деятельности в том числе и правоохранитель ных органов и все будет становится на свои правильные места. И потребности в Сашках Бэлих никогда не будет. Сейчас как никогда нельзя допустить хаоса и анархии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #8 Григорий 25.03.2014 21:43
Громада "Велорух-Явір" запрошує всіх городян взяти участь у велопробігу за Єдність України і дружбу між народами. Також підписати петицію до мерії про прокладання велодорога в Черкасах і соглосованіе в ДАІ. Велопробіг відбудеться 30 березня о 10 годині від "Дружби народів". Прошу вас приходьте з велосипедами і потримайте здоровий та безпечний спосіб життя для майбутніх поколінь наших нащадків!
https://www.youtube.com/watch?v=mVxsG5jq5Sg
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 сашко 25.03.2014 18:55
А де автомайдан?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Не купуй російське 25.03.2014 18:07
Номер авто є,шо там шукати,по базі ГАІ пробити і все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 небайдужа 25.03.2014 17:57
люди, не гоните беса.. быдло всегда было среди нас, есть и будет... это печально, но факт! Надеюсь, найдется этот ненормальный водитель и понесет наказание.. а на каждом углу об...ать авакова и ко, плюс майданы вспоминать как-то нехорошо, мягко говоря...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Loki 25.03.2014 17:45
Може він не по лісапєдной дорожці їхав? Другого об'ясненія просто невозможно придумать. ХХІ век на вулиці, уже пошти город, будуще европейске місто і отаке серед білого дня на центральних вулицях?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #3 Не купуй російське 25.03.2014 17:35
АВАКОВ-ВРАГ НАРОДУ,ВРАГ УКРАЇНИ ! МУЗИЧКО В НИХ ВІДСТРІЛЮВАВСЯ, А НІЧОГО ЩО НА ФОТО,В НЬОГО РУКИ В НАРУЧНИКАХ СЗАДУ.ВОНИ НАС ЗА ДУРНІВ МАЮТЬ?КОГО ЩЕ АВАКОВ ВБИВ ЧИ ЗААРЕШТУВАВ КРІМ ПРАВОГО СЕКТОРУ?ОПЛОТ ГУЛЯЄ,ЛЮДЕЙ ВБИВАЄ,ГЄПА З ДОПОЮ ПРО ПРЕЗИДЕНСТВО МРІЮТЬ,"ПОПЄРЄДНІКІ" ЦВІТУТЬ І ПАХНУТЬ,"БЄРКУТНЯ" УСПІШНО ПЕРЕВДЯГАЄТЬСЯ...МАЙДАН,ВСТАВАЙ! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 Мысли вслух 25.03.2014 17:26
Как прокомментирует ситуацию правый сектор?

Теперь что, кругом будут такие Саши Белые? Которые будут бить, угрожать, заниматься вандализмом, прикрываясь революцией и справедливостью ?!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #1 Тойхто 25.03.2014 17:16
А міліція замість підтримки громадського порядку розстрілює лідера Правого сектору у Рівному. Не можу я таку логіку осягнути.