реклама Делікат

Сьогодні черкаська молодь у формі флешмобу оголосила бойкот російським товарам. Захід відбувся у супермаркеті «Сільпо», що розташований у Будинку торгівлі, інформує кореспондент «Прочерку».

Учасники акції ходили по магазині із листівками: «Російське купив війну оплатив!», «Не купуй товарів окупанта!» тощо. Якщо хтось із них знаходив товар, вироблений в Росії, то падав на землю, нібито його вбили. Ти самим молоді люди символічно намагалися показати, що купувати російські товари – вбивчо для українців.


Ініціативу провести флешмоб проявили учасники Студентської координаційної ради. За їхніми словами, мета таких акцій – поінформувати українського покупця, що наші гроші, витрачені на російські товари, можуть бути використані Кремлем на війну проти України та окупацію наших територій. Молодь переконана, що бойкот російських товарів – це та форма спротиву окупації України, до якої може й мусить сьогодні вдатися кожен громадянин.


До Студентської ради приєднувалися і звичайні перехожі, яким не байдужа ця проблема. Разом вони намагалися пояснити покупцям, чому не варто обирати російське. Наостанок учасники флешмобу залишили біля російських товарів листівки-повідомлення, чому не варто купувати цю продукцію.


Цікаво, що представники охорони магазину спочатку намагалися зашкодити проведенню акції, мотивували це тим, що у супермаркеті заборонені акції та зйомка. Проте учасники їм пояснили, що акція не проти торгівельної мережі, а проти російських товарів, і охорона заспокоїлася.

реклама

Коментарі  

 
0 #18 Стiйкий Нацiоналiст 07.04.2014 15:48
Цитую Хома:
Вот у меня вопрос: а откуда С Миколаенко знает, где в Москве собираются "пани легкого поведения", и что они в основном с Украины?.. Или проверял, или придумал... А товары с московии сечас только предатель будет покупать. А все словесные выкрутасы - это лишь прикрытие собственной неполноценности , или неприкрытая поддержка врага.

По коментам Ви розсудлива людина.Навіщо ставите ці питання?
Якби у країну, громадянином якої я є, літали літаки з Києва то я б не знав."Чи перевіряв, або придумав".Звичайно перевіряв, причому двічі в рік, а то і частіше.Дуже гарнi дiвчата особливо западенки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Хома 04.04.2014 16:44
Вот у меня вопрос: а откуда С Миколаенко знает, где в Москве собираются "пани легкого поведения", и что они в основном с Украины?.. Или проверял, или придумал... А товары с московии сечас только предатель будет покупать. А все словесные выкрутасы - это лишь прикрытие собственной неполноценности , или неприкрытая поддержка врага.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 aндрій 04.04.2014 14:57
Какая дурость. Так отключите газ и не пользуйтесь. Дайте объявление: Кто пользуется газом тот предатель.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Українка з Черкас 31.03.2014 13:35
Самий дорогий супермаркет в місті - Грандмаркет обслуговує покупців через термінали "Сбербанка России", а позіционує себе як патріот. Ганьба! Адже в такий час не тільки про вигоди треба думати, а і ділом доказувати, що ви є справжні діти своєї країни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 С Миколаєнко 27.03.2014 09:15
Цитую Oculus Rift:
В первую очередь пострадают украинские компании, поставившие товары из РФ в магазины. Во вторую очередь пострадают сами украинские магазины. В третью очередь пострадают международные компании, чьи производственны е мощности находятся на территории РФ. Экспорт РФ в Украину это примерно 5% российского экспорта, из них товары, которые продаются в розниячной торговле, меньше 0.5% от объема российского экспорта.

Акция наносит прямой экономический ущерб украинской экономике, загоняя в сложное положение украинских оптовиков и розничных продавцов, уже закупивших и уже оплативших товары, произведененные в РФ.

Пiдозрюю шо Ви "Ковпак"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 С Миколаєнко 27.03.2014 09:14
Пані легкої поведінки і інші жінки оголосили акцію: "зруш ноги-не давай руському".Футболку з такою назвою можна придбати у Києві за 250 гривень.
Відмінна надбавка до зарплати.У 2013 році транзитом був в Москві.На Ленінградці ці пані в основному з Украины.Питання.А вони підтримують цю акцію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 100 26.03.2014 11:44
Цитую Нестор Іванович:
І не тільки в магазинах, такі плакати, як соціальна реклама, мають висіти в усіх куточках України та країн Європи(це якщо вони не язиком, а ділом хочуть допомогти нам втояти проти окупантів).

Да не на самом деле в Европе всем далеко ...... на события в Украине
даже поисковики стараются не выдавать всё что происходит в Украине...ведь у них всё хорошо)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Нестор Іванович 26.03.2014 10:03
Цитую Не купуй російське:
такі позначки,кровав а матрьошка,мають бути в усіх магазинах...Магазини,не закуповуйте російське!


І не тільки в магазинах, такі плакати, як соціальна реклама, мають висіти в усіх куточках України та країн Європи(це якщо вони не язиком, а ділом хочуть допомогти нам втояти проти окупантів).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Anchlus 26.03.2014 09:48
Правильно,підтр имую.Сам віднині дтвлюсь штрихкод і не беру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Цензор 26.03.2014 09:40
Цитую томи:
дурость :o


Це ти стан власної психіки охарактеризував ? :-*