реклама

реклама

Сьогодні на сесії Черкаської міськради вкотре розглянули питання по обранню секретарем міськради депутата Олександра Радуцького.

 

Сам Олександр Романович повідомив, що вибори потрібні, бо під керівництвом нинішньої влади міста, зокрема під керівництвом першого заступника Віктора Беззубенка проходять несправедливі тендери.

«Виконувач обов’язків мера по факту не Білоусов, а Беззубенко. При цьому Беззубенко посилається на стосунки з новик очільником області Юрієм Ткаченком. Вважаю, що Ткаченку треба відхреститися від цього», – сказав Радуцький.

При цьому депутат Роман Діскант просто запропонував забрати в Беззубенка повноваження.

Опісля розпочалося таємне голосування. У залі були присутні 43 депутати. «Батьківщина» взагалі відмовилася голосувати.

Участь в голосуванні взяв 31 депутат. "За" - проголосували 22, "проти" - 9. Рішення не прийняте.

"Я сподівався, що зможу достукатися до депутатів. Я сказав у доповіді, чому потрібна зміна влади. Бо далі буде гірше. Далі будуть тендери і комунальні підприємства програватимуть і місто втрачатиме", - сказав Олександр Радуцький після голосування.

реклама

Коментарі  

 
+5 #16 2014 29.03.2014 16:59
А слабо замахнуться на президента України
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Холєра 28.03.2014 00:44
Цитую федор принципиальный:
Теряют мужики время,а вэто время,обдурыч,п ользуясь ситуацией в горсовете,вывод ит среднюю цифру,по какой цене он купит голос у"быдла",думаю после поплавка обдурыча придется раскошелится,за прежние его 100грн.никто голос ему не отдадут.

Комірничок, досі Тулупівські 30 копійок відпрацьовуєш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Цой 27.03.2014 21:35
Оуйсе шо ты мелешь .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 nnk3 27.03.2014 21:31
Та доки ж цей зек над нами буде знущатися?!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 оуйес 27.03.2014 19:24
а що, торпеда всіх не дотиснув? ой, як же ж це. думаю скоро і туди автомайдан приїде. чекайте, граждане бандиты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 федор принципиальный 27.03.2014 15:42
Теряют мужики время,а вэто время,обдурыч,п ользуясь ситуацией в горсовете,вывод ит среднюю цифру,по какой цене он купит голос у"быдла",думаю после поплавка обдурыча придется раскошелится,за прежние его 100грн.никто голос ему не отдадут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #10 ПАТРІОТ УКРАЇНИ 27.03.2014 14:46
- знову хочу бути секретарем міськради.
- а що вже був?
- ні, вже хотів.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #9 ПС 27.03.2014 14:19
Радуцький, ти обіцяв, що після відставки Одарича місто розквітне.
Відставку зробили, Черкаси - вбили.
То хто тепер тобі повірить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+47 #8 черкащанин 27.03.2014 14:18
Здравый смысл победил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #7 Держдеп 27.03.2014 14:18
Цитую Усі на вибори:
Треба порадити пану Радкцькому не втрачати сили стати секретарем міськради за два місяці до виборів міського голови, а скоріше реєструватись кандидатом на ці вибори. А Черкащани самі визначаться кого їм вибирати.


З такими проколами йому краще не йти в мери.