реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода вважає, що за часів Віктора Януковича найбільше відмивання бюджетних грошей ішло через будівництво. Про це вона повідомила в інтерв’ю «Вечірнім Черкасам».

– Щоб бути привабливою для людей, влада вирішила в кожному обласному центрі побудувати по сучасному перинатальному центру. Його будівництво у Черкасах потягло 70 мільйонів бюджетних гривень. У тому числі з бюджету Черкас було взято понад три мільйони гривень. Щоб ви розуміли, на ремонти всіх 15 медичних закладів Черкаси торік витратили 3,5 млн грн. Жодної потреби у будівництві перинатального центру не було, і сьогодні він не діє, – зауважила депутат-медик.

За її словами, обладнання, а це приблизно 20 млн грн, не закупили. За які гроші будуть його купувати і коли – невідомо.

– Перед цим будували обласну дитячу лікарню, на яку витратили 130 мільйонів. Потім діагностичний центр, на який пішло 70 млн. Обладнання закуповували за цінами, які втричі перевищували ринкову вартість, – розповіла Любов Майборода. – На будівництво та реставрацію музеїв по Шевченківських місцях витрачено 30 млн грн. Це музей Енгельгардта, який розташований у селі Звенигородського району, куди мало хто добереться.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #19 Бригада 28.03.2014 11:01
Цитую генадій:
Який вона медик - може педик, редик, кедик, шедик, ледик?

ЯКЩО МЕДИК ТО ЙДИ ЛІКУВАТИ ЛЮДЕЙ!!!!!!!!

А ТО ТІЛЬКИ ЯЗИКОМ ТРІПАЄШ!!!!!!!


А хто ти такий, малограмотний "генадій" , який навіть свою кликуху пише з помилкою? А ще CAPSом тут пишеш, кучу знаків оклику ставиш - явно з головою не все в ладах. І не спиться ж тобі з ранку, не встиг прокинутись вже коменти строчиш? Важка вона доля, працівника партійного офісу, напередодні виборів :lol: Сходи до лікаря, підлікуйся, бо згориш на виборах, і ніхто не помітить, що така малограмотна істота зникла з онлайну :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 777 28.03.2014 10:42
А Золота підкова нікого не хвилює?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Фотограф 28.03.2014 10:27
Правильно поднятая тема.
- 130 миллионов ушло на областную детскую больницу, которая сегодня не стоит а лечит детей
- 70 миллионов на диагностический центр, который есть в наличии, работает и принимает людей
- 70 миллионов областной перинатальный центр или как там его называют, областной роддом, который сегодня существует в виде отделений в той же областной больнице

ИТОГО: 270 миллионов.
Но, сегодня это есть и его можно лицезреть. А почему Майборода не говорит где и что построено за 300 миллионов собранных с НАРОДА ее партийным лидером на тот памарнчевым Ющенко на больницу оборудующего? ГДЕ те ДЕНЬГИ?? ГДЕ БОЛЬНИЦА, где МЕДОБОРУДОВАНИЕ ? Почему она не бьется в припадках по этому поводу? А на то время и курс доллара был в полтора раза меньше и цены на стройматериалы другие. Если кто-то украл, для этого есть прокуратура, милиция... а вы Майборода, за себя отчитайтесь. Кстати как там с Фризениусом дело будет обстоять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 1-1-1 28.03.2014 10:13
цитую Майбороду:"Щоб бути привабливою для людей, влада вирішила в кожному обласному центрі побудувати..."
Так, влада вирішила побудувати. А щоб бути ПРИВАБЛИВОЮ, Люба вже десятки років піариться. Цікаво, чи відкриють кримінальну справу на неї за приховування злочину або за наклеп. Де факти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 тю 28.03.2014 10:03
Весна. Обострение у всех крикунов и критиканов.
Сути не знаем но обвиняем.
Вы так же усердно добивались оплаты услуг Фрезениусу за гемодиализ.
Почему сейчас не требуете ? Что изменилось? А ничеего.
Вас пошлют, потому что нет денег на самое необходимое.
А критиковать и горлопанить это не решение вопроса.
Никто не предлагает реальный способ решения проблем. Все на проблемы только указывают.
Если бы такие как майборода, булатецкий что то делали их тоже можно было бы критиковать.
Но они ничего не делают а только обвиняют. Так проще. И пиар к тому же.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Правдолюб 28.03.2014 09:52
Вместо того, чтобы срочно возвращать награбленные деньги, власти идут по пути наименьшего сопротивления - опять людей опускают до невозможности нормально жить - газ дорожает на 50%. Бедные мы и несчастные, никому в нашем государстве не нужные.Только могут обдирать нас и обдирать по всем статьям, где только можно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Василь 28.03.2014 09:32
За невведення перинатального центру в дію потрібно порушити кримінальну справу, куди поділись мільйони гривень? Але чому це питання турбує тільки Любов Володимирівну?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 журналіст 28.03.2014 09:26
Цитую Василь Миколенко:
Лицемірство Майбороди не має меж!
Адже ДІЮЧИЙ, оснащений НАЙСУЧАСНИШИМ імпортним новим устаткуванням, найуспішний в Україні перинатальний центр в Черкасах, розташований в приміщенні найкращого в області пологового будинку №2, був знищений Одаричем іменно завдяки пані Майбороді, яку Одарич взяв в заступники.
До цього часу Одаричу протягом кількох років не вдавалось знищити цей найсучасніший в державі перинатальний центро та пологовий будинок.
І лише з домомогою Майбороди Одарич за півроку знищив ці заклади, а нове імпортне устаткування було розкрадене по приватних фірмах.
Використавши пані Любу в таких негативних планах, Одарич звільнив її як непотрібний елемент...

На таку напотрібь як "миколенки" навіть дуст шкода використати. А хто така Любов Майборода черкащани знають - Депутат обласної ради чотирьох скликань від Черкас. Спробуй, мика, стати депутатом сільради хоч по шелепухах :P :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Валерий 28.03.2014 08:37
Я люблю правду! Так почему эта женщина так тихо доносила свою позицию раньше?что ее ни кто не слышал! Ляшко так доносит и тогда,и сейчас! Не надо молчать это понятно! Но нужно было делать когда воровали Мели и Тулубы, а теперь то мы все мастаки попиариться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 генадій 28.03.2014 08:24
Який вона медик - може педик, редик, кедик, шедик, ледик?

ЯКЩО МЕДИК ТО ЙДИ ЛІКУВАТИ ЛЮДЕЙ!!!!!!!!

А ТО ТІЛЬКИ ЯЗИКОМ ТРІПАЄШ!!!!!!!