Нардеп з Черкащини Микола Томенко був і залишається прихильником того, щоб донедавна опозиційні демократичні сили, а нині – учасники нової коаліції максимально погодили участь у президентській виборчій кампанії.

«Це погодження стосується визначення спільної стратегії, команди, яка повинна бути сформована після президентської виборчої кампанії, та характеру ведення цієї кампанії», – вважає політик.

На його думку, сьогодні ми знаходимося у стані фактичної війни з Росією, тому тотальна демократія і участь всіх керівників демократичних партій у президентській виборчій кампанії – надто велика розкіш і відповідальність.

«Ми свідомі того, що нинішні призначення є тимчасовими і перехідними, тому остаточна конструкція нової влади буде сформована вже після президентської кампанії», – зауважив М. Томенко.

«Я не бачу проблем з тим, щоб протягом останніх днів перед остаточним терміном висунення кандидатів у президенти визначитися для П. Порошенка, Ю. Тимошенко, В. Кличка та інших з тим, як побудувати виборчу кампанію. За таких обставин із цієї категорії людей можна було би визначити, умовно кажучи, кандидата на Президента, Голову Верховної Ради, Генерального прокурора, столичного міського голову тощо. Відповідальності та посад – достатньо. Необхідне тільки розуміння ситуації та пошук компромісів», – переконаний Микола Томенко.

На його думку, ще не вичерпаний потенціал переговорного процесу, щоб знайти механізм, як нинішня новостворена коаліція може піти на президентські вибори з єдиною програмою та єдиною командою.

Про це інформує прес-служба нардепа.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 незнайка 28.03.2014 14:58
Потенциал переговорного процесса ГРЫНЖОЛОВ-поздно бабка пить боржому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Не купуй російське 28.03.2014 14:47
Цитую Нестор Іванович:
Микола Томенко вперто намагається показати , що він усіх нас має за дурнів. Пане Миколо ми Вашого словесного поносу вже наковталися по завязку, краше своїй лідерці па вухах поїздіть, дивися вона реалії начне адекватніше сприймати.

Да Юльця геть в часі загубилась....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Нестор Іванович 28.03.2014 14:20
Микола Томенко вперто намагається показати , що він усіх нас має за дурнів. Пане Миколо ми Вашого словесного поносу вже наковталися по завязку, краше своїй лідерці па вухах поїздіть, дивися вона реалії начне адекватніше сприймати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 УЖАСТЬ 28.03.2014 12:29
45-ть еще не так давно объеднанных оппозиций, теперь не могут решить кто же из теперь власть. Боюсь что сценарий 2004 года повторяется. Опять (тогда правда за должность премьера) за власть будут бороться вечные оппоненты. Тимошенко и Порошенко ..как-то власть разделят, но грызня будет идти до 2019 года.. а потом опять пролет на выборах с 3% электоральной поддержки. Потом уже 65 партий оппозиции, вновь в 2024 году майдан..опять незаконный захват власти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Бізнес 28.03.2014 11:08
Ну точно, як мала дитина. Хто, з ким і про що буде домовлятися! Скоріше перегризут один одного. І потім, це получається як в рекламі - голосуєш лише раз, а отримуєш відразу оптом всіх політиків(ну подумаєш, трохи несвіжих). Дабре придумано і головне, виключно в державницьких інтересах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Юстиція 28.03.2014 11:05
Вчера было весьма показательное голосование в парламенте за антикризисный закон. Когда партия Удар активно лобировала льготы зернотрейдерам. Именно трейдерам, спекулянтам, а не производителям. Они нагло шантажировали Яценюка, что если не будет возврата НДС зернотрейдерам, они голосовать не будут. Т.Е. В.В. Кличко залез в бюджет страны, в наш с вами карман и достал отдуда большой откат для финансирования своей избирательной кампании.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Не купуй російське 28.03.2014 11:03
100 % Юля не наш герой...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Михайло 28.03.2014 09:54
Вже портфелі (нові) ділять???Єдиною командою? А попереду паравоза Юля? Ні ,дякуємо.Ви Авакова ,більше прикривайте,жод ного затриманого,жод ного покараного ,сепаратизм цвіте,а він з патріотами змагається..БЮТ=ПР,Аваков=Захарченко...гуляйте БЮТ,Клічка ,ви може і розведете,а Порошенко голову має.Юлька вчора вила,що все вирішить схід,а чого це ви так впевнені що захід і центр ваши???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 О.ЧУПРИНА 28.03.2014 09:38
Таке можливо лише у випадку коли Микола Володимирович переконає Ю.Тимошенко не висувати свою кандидатуру на посаду Президента.Зробіть це і Ви національний герой.