Активіст партії «УДАР» Олександр Чуприна, виключений радою черкаської організації із партії, вдруге звернувся до Політради з проханням переглянути його справу.

Про це «Прочерку» повідомив сам Олександр Чуприна. 

«Розуміючи гостроту політичного моменту, зважаючи на велику завантаженість членів Політради партії державними справами, що не дало можливості в десятиденний термін розглянути мою скаргу щодо таємного, складеного головою Черкаської обласної організації Партії п. Іляшенком та його заступником п. Кондратенком протоколу про виключення мене з партії, маючи на меті надати допомогу членам Політичної ради та працівникам апарату у прискоренні розгляду моєї персональної справи, направляю попередньо обговорений з черкаським політикумом та представниками громадськості проект рішення з даного питання», - пише Чуприна.

Він також зазначає, що про своє виключення з партії дізнався із засобів масової інформації. Рішення про позбавлення його партквитка, на думку Чуприни, «базується на суб’єктивних міркуваннях та оцінках В. Іляшенка та А.Кондратенка». 

У проекті рішення Політради, запропонованому Чуприною, пропонується поновити його у лавах партії «УДАР», а повноваження голови Черкаської облорганізації партії Віталія Іляшенка припинити.

Нагадаємо, Олександра Чуприну було виключено з партії після його публічних виступів проти призначення за квотою «УДАРу» голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка.

 

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 О.ЧУПРИНА 31.03.2014 01:00
Цитую nnk3:
Чуприна, як і раніше, справляє враження послідовної, мудрої людини. На відміну від Ботнарів, Іляшенків!!!

Ботнар ще дитина,у нього все попереду.Щодо іншого персонажу,то він безнадійний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Виталий 30.03.2014 17:23
Цитую nnk3:
Чуприна, як і раніше, справляє враження послідовної, мудрої людини. На відміну від Ботнарів, Іляшенків!!!

Может нам делегацией поехать в Киев.Жаль если УДАР исчезнет с карты нашего региона,а Чуприна может возродить их организацию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 nnk3 30.03.2014 10:49
Чуприна, як і раніше, справляє враження послідовної, мудрої людини. На відміну від Ботнарів, Іляшенків!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 О.ЧУПРИНА 29.03.2014 22:19
Цитую Виталий:
С нетерпением ждем результат рассмотрения жалобы А.Чуприны и переформатирова ния местного УДАРа.Правда УДАРу Черкассы уже не интересны,им теперь Киев более актуален.Но ведь будут и парламентские выборы.

Щиро дякую за підтримку.Перемога буде за нами!Черкаський "УДАР" ще скаже своє вагоме слово,а кар"єристи та пустослови будуть викинуті на узбіччя історії.Мені телефонує багато членів "УДАРу",вони також чекають радикальних змін. СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Виталий 29.03.2014 18:42
С нетерпением ждем результат рассмотрения жалобы А.Чуприны и переформатирова ния местного УДАРа.Правда УДАРу Черкассы уже не интересны,им теперь Киев более актуален.Но ведь будут и парламентские выборы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 МАВПА 29.03.2014 16:17
Цитую Провидець:
Чуприну піддержую,Кличк о мудрий чоловік на Президента не пішов,а піддержав Порошенка.Тільки пане Чуприна зробіть так щоб не допустити до агітації за Порошенка ударених Ільяшенків бо на них позор за Ткаченка і Бойка.

ПРАВИЛЬНО КАЖЕ ДО ПОРОШЕНКА НИ ТРЕБА ПІДПУСКАТИ УСЯКИХ ЗАПРОДАНЦІВ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Провидець 29.03.2014 15:48
Чуприну піддержую,Кличк о мудрий чоловік на Президента не пішов,а піддержав Порошенка.Тільки пане Чуприна зробіть так щоб не допустити до агітації за Порошенка ударених Ільяшенків бо на них позор за Ткаченка і Бойка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 О.ЧУПРИНА 29.03.2014 14:59
Цитую Не купуй російське:
Цитую О.ЧУПРИНА:

Хочу помочь не рейтингу,а человеку.Кличко оин из не многих политиков,котор ый не ворует!

... Клічко тупо підтримує,вони влізли в крісла... .Клічко падає,нижче і нижче..Політикум гнилий..
Політикум гнилий? ТАК!Рейтинг Кличка знизився? ТАК!Але я не можу погодитися з тим,що Кличко свідомо підтримує злодіїв,корупці онерів,зрадникі в.Віталій молодий та ще не досить досвічений політик чим користуються недобросовісні особи з оточення.Але він є чесною та мудрою людиною і прийме найближчим часом дуже вірні для себе та усієї України рішення.Чекайте,оцінюйт е!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Не купуй російське 29.03.2014 11:09
Цитую О.ЧУПРИНА:

Хочу помочь не рейтингу,а человеку.Кличко оин из не многих политиков,котор ый не ворует!
Чия партія,на фоні підняття тарифіф,відстоя ла 15 мільярдів для "ткаченок"...І за які заслуги(в доларах)ткаченк и-черевки повернулися в крісла? ПС картинку псує під ВР,штурмують їх,то не вихід,погоджуюс ь,а чи не влада провокує людей,чого до них не вийшли,чого представника не запросили в зал?То хто провокатор і працює на Москву?Чого Доній вийшов,Ляшко вийшов,а Клічко підземкою тікав...То за таку владу люди гинули?Чи до Авакова тільки ПС,питання має?Ні ,все суспільство має.БЮТ,веде свою гру,а Клічко тупо підтримує,вони влізли в крісла і бояться що люди "попросять"злісти,статус "временные" їм не подобається.Клічко падає,нижче і нижче..Політикум гнилий..Вбивці ПР,КП і "друзі" хитро..пі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 О.ЧУПРИНА 28.03.2014 23:53
Цитую Увага.:
Странно, слепая вера в партию "Удар" и Кличка, зачем вам это нужно? Рейтинг у него уж очень слаб. ...

Хочу помочь не рейтингу,а человеку.Кличко оин из не многих политиков,котор ый не ворует!