реклама Делікат

Одарич декларує повну підтримку Порошенку

Одарич декларує повну підтримку Порошенку

Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич захоплений  об’єднанням в тандем Віталія Кличка та Петра Порошенка. Сьогодні у Києві лідер УДАРу проголосив підтримку кандидатури Петра Порошенка на пост Президента України, і це для екс-мера є свідченням того, що «Нарешті! Вперше в новітній історії України українці почали об"єднуватися!».
 Про свої емоції Сергій Одарич написав у мережі Фейсбук:

- Вперше маємо шанс:
- виборчою кампанією не роз"єднати, а згуртувати країну;
- сформувати і привести до влади ліберальних (соціал-ліберальних) політиків і забути про соціальний популізм.
Повністю підтримую рішення Порошенка-Кличка і докладу всіх зусиль, аби Петро Олексійович став главою держави.
Звертаюсь до політиків Черкащини - наслідувати цей приклад, забути про дрібні образи і згуртуватись довкола єдиної мети - розквіт Черкас і нашого краю.

реклама

Коментарі  

 
+8 #34 Люстраційний комітет 30.03.2014 22:07
В котрий раз з нас хочуть зробити «ЛОХІВ»! Команда Одарича знову рветься до «золотого корита»» Авжеж потрібно компенсувати витрати на суди… Як взагалі можна після стількох років обману, обкрадання, брехні, нахабно лізти на очільника міста??? Саме найкраще, що він може зробити для Черкас – зникнути звідси в напрямку Києва, нехай шліфує Бродському одне жирне місце!!! А його «команда» бездарів!! Хай забираються туди ж!!! А тим більше такі персони як: Набокіна, Шиятий, Мирза, Даньковська та інщі владні потвори. Люстрація для них усіх!!!!!!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #33 незнайка 30.03.2014 16:02
Пусть твои дети наследуют твоЙ ПРИНЦИП Я и собаку сделаю депутатом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #32 Ахмед 30.03.2014 14:28
У вересні 2005 року Порошенка було звільнено з посади секретаря РНБО у зв’язку зі звинуваченням у причетності до корупції. Серед обвинувачувачів були Олександр Зінченко та Михайло Бродський. Фактів корупції не підтверджено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #31 Валерий 30.03.2014 11:08
Одарыч как дедушка из "свадьба в малиновке " опа - власть меняеться! Шапка переворачиваеть ся! Главное на виду, да и заводик пока не трогают! Типа работаю! Типа активный! Фу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #30 Браницкий 29.03.2014 22:59
Цитую Ну-ну:
По останній соціології у Одарича в Черкасах рейтинг - 31%
У Порошенка - 38%.
Є всі шанси виграти у обох, якщо обєднають зусилля.
Треба бути реалістом!

Це ще не факт, що ті , хто підтримує Порошенка підтримає Одарича!

Факт. Це один і той самий електорат. Повірте мені, як старому соціологу. ;-)
А ось з Радуцьким Порошенко програє. Бо в радуцького електорат Партії регіонів, яка вже спочила в бозі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #29 Ну-ну 29.03.2014 22:28
По останній соціології у Одарича в Черкасах рейтинг - 31%
У Порошенка - 38%.
Є всі шанси виграти у обох, якщо обєднають зусилля.
Треба бути реалістом!
Це ще не факт, що ті , хто підтримує Порошенка підтримає Одарича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #28 стабилизец 29.03.2014 20:26
Цитую 123:
Боже, как Одарыч уже надоел. Стелится под каждого

Не под каждого, а под явного фаворита. Заодно и пропиарится. Очевидно, скоро поедет к Порошенко ручкаться, обниматься и фотографировать ся как Булатецкий к Клычко. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #27 Набайдужий 29.03.2014 20:19
Цитую Карл:
Цитую Черкасец:
пипец, если одарыч поддерживает порошенка, то порошенко - такой же хапуга как и олегович, два сапога пара типа.


Хапуги - це ті, що зараз сидять в міській раді. Радуцький, Савін, Мельніков, Шабанов, Діскант, Воротнік.

Краще піти методом виключення: спробувати визначити, хто в міській раді не хапуга?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #26 федор принципиальный 29.03.2014 18:41
Цитую Володимир:
Одарич коли на Інтитутській йшли криваві бої Небесної сотні із правоохоронцями повзав за кордоном у джунглях! Цинізм жорстокий![/quo[quote name="Оксана Колісник"]Цікаво, а сам Петро Олексійович Сергія Олеговича на це уповноважував? На Юлії Тимошенко в'їхав до міської ради в перший раз. Потім здав місто регіоналам. Тепер хоче поюзати Порошенка...

трепач,словоблу д,нежели и на этот раз скупит голоса?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #25 федор принципиальный 29.03.2014 18:37
Будучи мэром об...ич вместе с бродским всячески тормозил развитие производства автосборки,подк онтрольного Порошенко,если бы об...ич был бы мудрее,как Гройсман,то Порошенко"сделал"бы Черкассы не хуже Винницы,дурость ,жадность и зависть привело к тому,что имеем в Черкассах.Как всегда об...ич разработал очередную"липу",чтобы самому занять кресло,мало наворовал,может поперхнуться.