реклама Делікат

 Екс-регіонал, перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко сьогодні на прес-конференції розповів про роботу тендерного комітету, оскільки він є його куратором.


Віктор Беззубенко зауважив, що громада міста і депутати переймаються роботою тендерного комітету, а тому слід усе детально роз’яснити.

Чиновник зауважив, що навіть його дружина, що є лікарем, вважає тендерний комітет якоюсь перешкодою на шляху до здійснення ефективної роботи.

При цьому Віктор Беззубенко зазначив, що преса приділяє неналежну увагу по висвітленню діяльності тендерного комітету, хоча його робота є відкритою.

– Для чого взагалі потрібен тендерний комітет? Головна його місія і робота – економія бюджетних коштів. При цьому тендерний комітет тільки узагальнює і здійснює розкриття пропозицій, – зазначив Беззубенко.

Нагадаємо, що раніше депутат міськради Олександр Радуцький критикував діяльність Віктора Беззубенка, який, мовляв, курує діяльність тендерного комітету, «політика якого нині спрямована на знищення комунальних підприємств».

Детальніше про роботу тендерного комітету – згодом на «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Моя думка 08.05.2014 16:37
Тендерний комітет -к..румпований! Пан Беззубенко можливо намагається привести до ладу "Чесні та прозорі" тендерні закупівлі. Слова нічого не варті- дії відсутні. Проблема не в 10 % відсотках сплати держслужбовцям. Проблема в тому , що через такі дії , відсутня чесна конкуренція, а як наслідок відсутня якісне виконання робіт, послуг та розиток держави вцілому. Навіть блиск нового БМВ , не затьмарить хамство, нездатність працювати чесно та нікчемність мислення! На жаль такі люди при владі в місті!Скільки Україні терпіти???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Правдолюб 01.04.2014 09:49
Цитую Знающий:
Чтобы выиграть тендер нужно было Барабохе 10% занести, понятно, что Барабохе из суммы доставалось процента 3, остальное Беззубенку,и естественно часть меру и т.д.Но больше всего монополизировал тендерный комитет Одарыч,- почти 100% его фирм выигрывали все тендера. Руководил этим процессом знаменитый Коля Мырза, который после снятия с должности Одарыча, убежал за границу,- а потом нашел контакт с Тулубом и вернулся. Говорят, что он снова помирился с Одарычем, и, в случае мерства Одарыча, Коля и дальше останется черным кардиналом г.Черкассы

Коля Мирза? Кто предал единожды, предаст еще не раз!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Знающий 01.04.2014 01:56
Чтобы выиграть тендер нужно было Барабохе 10% занести, понятно, что Барабохе из суммы доставалось процента 3, остальное Беззубенку,и естественно часть меру и т.д.Но больше всего монополизировал тендерный комитет Одарыч,- почти 100% его фирм выигрывали все тендера. Руководил этим процессом знаменитый Коля Мырза, который после снятия с должности Одарыча, убежал за границу,- а потом нашел контакт с Тулубом и вернулся. Говорят, что он снова помирился с Одарычем, и, в случае мерства Одарыча, Коля и дальше останется черным кардиналом г.Черкассы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 торпеда 31.03.2014 14:28
ПОЧЕМУ ЗТОТ,СМОТРЯЩИЙ ТУЛУБА,ДО СИХ ПОР РАБОТАЕТ????И ОТМЫВАЕТ ДЕНЬГИ ЧЕРЕЗ ТЕНДЕРА??? ГДЕ САМООБОРОНА,ГДЕ ЛЮСТРАЦИЯ ТАКИМ ПОДОНКАМ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Черкащанка 31.03.2014 13:36
Цитую Клерк виконкому:
Цитую Олександрович:
Головна мета тендерного комітету – економія коштів? Дійсно, економлять. Голові Тендерного комітету Барабосі вистачило на новий БМВ за пів мільйона. А Безубенко тут лапшу вішає.

100% особисто бачив. Начебто, її ціна 600 тисяч. До речі, кажуть, що це лише невелика частина статків голови Тендерного комітету Барабохи.

А чому ж мовчить про директора цього департаменту Удод? Яка так дуже бистро піднялася за часів керування куратора Беззубенка? І яка також відповідає за проведення тендерів? На ЛЮСТРАЦІЮ всю цю команду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 Антон 31.03.2014 13:02
Звичайно, і дружина думає. Бабки звідти лопатою гребуть, то й думає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 стабилизец 31.03.2014 12:58
Псссссссс. Беззубенчиха, которая одновременно с пакращеннями в судьбе своего мужа, заняла кресло зав детской стоматполиклини ки, думает о о тендерах. Пересичные, не берущие, врачи, думают, как дожить до зарплаты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Клерк виконкому 31.03.2014 12:48
Цитую Олександрович:
Головна мета тендерного комітету – економія коштів? Дійсно, економлять. Голові Тендерного комітету Барабосі вистачило на новий БМВ за пів мільйона. А Безубенко тут лапшу вішає.

100% особисто бачив. Начебто, її ціна 600 тисяч. До речі, кажуть, що це лише невелика частина статків голови Тендерного комітету Барабохи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #4 Ivan 31.03.2014 12:20
Нормальна людина. Хто кращий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Олександрович 31.03.2014 12:14
Головна мета тендерного комітету – економія коштів? Дійсно, економлять. Голові Тендерного комітету Барабосі вистачило на новий БМВ за пів мільйона. А Безубенко тут лапшу вішає.