На Черкащині окремі працівники державних органів і досі просять «відкати» за виділення коштів на «оплату праці» тітушок під час революційних подій.


Про це під час сьогоднішньої зустрічі прокурора області з підприємцями та журналістами заявив керівник черкаської самооборони Геннадій Шевченко.

- Нашу український цинізм просто не має меж, - сказав Шевченко. – Я наведу приклад, не називаючи прізвищ... Тітушок уже нема. Уже нові керівники. А «відкати» за тітушок досі просять, бо гроші виділили, які йшли на тітушок, а «відкатів» з них досі чекають. Розумієте, досі ще такі люди працюють! Ви розумієте, що фінансувалися тітушки з бюджетів різних рівнів... І зараз люди скаржаться, що в них просять «відкати», бо тоді була домовленість.

Разом з тим, уточнити для преси, працівники яких саме державних органів вимагають «відкатів», Шевченко відмовився.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 Фелікс 02.04.2014 01:09
ШЕВЧЕНКО КРИШУЄ МАФІЮ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Фелікс 02.04.2014 01:08
ДО ЧОГО ЦЕЙ ТРЬОП БЕЗ ПРІЗЩВИЩ?????? :P І ЦЕ САМООБОРОНА?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Валерій 01.04.2014 19:19
ЗРАДНИКУ Г.Шевченку, львівський беркут на колінах стояв божився, та непройшов переатестацію. А ви шевченку називаючись "самооборона" освячуєте злочини. ГАНЬБА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Валерій 01.04.2014 17:24
То беркут "переатестовує", то бреше про якісь відкати. Пиши заяву і в прокуратуру. ЗРАДНИК
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Цензор 01.04.2014 17:14
Вірний знак, що стартують вибори. На мера чи на депутата зібрався?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Козак 01.04.2014 16:42
Це він так маякнув через ЗМІ. Хлопці, як хочете відкати треба ділиться зі мною
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Косой 01.04.2014 15:56
Хай назве прізвище, а то все це треп.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 Злюка 01.04.2014 15:46
сказал что в воду п.....
ляпнуть лишь бы ляпнуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #3 будячок 01.04.2014 15:45
ну шо за шняга? тіпа нікаго нє знаєм... що за жмуркі? Сява Сявович...
Шановний пане Шевченко! Досить "кормити" балачками! Знаєте - називайте, не знаєте - не розводьте воду! Де ГЛюКом-атозний комітет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 стабилизец 01.04.2014 15:44
Как это видмовывся ? Укрывательство преступлений однако.