реклама

реклама

Один із лідерів так званих «тітушок» Іван, який поки що «проходить» у справі побиття машин автомайданівців 27 січня як свідок, виявив бажання поспілкуватися із черкаськими журналістами. Зустріч для них організували представники міліції, передає з місця події кореспондент «Прочерку».


Чоловік заявив представникам ЗМІ, що ні від міліції, ні від преси не ховається. Він є працівником обласної організації Партії регіонів, де очолює молодіжне крило.

Іван говорить, що під час революції був учасником мітингів та інших масових заходах, однак до побиття громадян не причетний.

Зараз, коли все керівництво Партії регіонів зникло, він залишився один, і змушений відповідати за всіх, тому побоюється, що йому будуть погрожувати, інформує кореспондент «Прочерку».

Іван фігурував на всіх відеозаписах, де збиралися так звані «тітушки», однак сам чоловік стверджує, що таке слово не сприймає і його просто не існує.



реклама

Коментарі  

 
0 #10 иван 09.04.2014 11:22
Какой бронежилет?вы мне в глаза скажите.а то пишете ерунду разную
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Бронкс 09.04.2014 10:14
Керівник б......тського крила. Всі вони.....?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 DimonL 09.04.2014 09:53
К.... отпущения!
Тупо врёт на камеру.
За свои поступки надо отвечать!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Смех и грех 08.04.2014 11:22
Ни про шо....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Дмитрий 07.04.2014 23:11
А Меля типа ничего не знает и не помнит! В .... безпредельщиков т...тушек. Всех регионалов к ответу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 87 07.04.2014 20:58
На детектор лжи его!!!! А Меля это и есть Иван?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Шо 07.04.2014 20:23
Правильно Ваня. Ты еще скажи, что у тебя накипело и ты еле сдерживаешься, чтобы не рубануть всю правду матку. Отцы-командиры сразу прибегут тебя успокаивать и денежно поддерживать. Только надо соблюдать технику безопасности - на дверь бронелист, из дому выходить со свидетелями, вечером по улицам не шляться. Приняв денежное успокоительное сразу на дно в Таиланд или Шри-Ланку (минимум на полгодика). Да пребудет с тобой сила покращення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 ТИМОШЕНКО-ЗРАДА 07.04.2014 18:34
ЯК ЦЕ ОДИН,ВОНИ ПАРТКВИТКИ ХОЧ І СКИНУЛИ,АЛЕ УСІ НА МІСЦІ...В ПРОКУРАТУРУ ШЕРЕНГОЮ КРОКУЙТЕ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 незнайка 07.04.2014 18:19
Так кто понесет материальную ответственность за погром в здании ОДА? в тот день и пистолетик у сторожа свиснули горшок с цветами на голову девице выбросили Сколько дней уже прошло а виновных не установлено
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Василь 07.04.2014 17:46
Будуть захоплювати Черкаську ОДА і проголошувати Народний Хазарат?