реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації у 2005-2010 роках Олександр Черевко нічого не знає про перемовини депутатів обласної ради на предмет ймовірного призначення його головою облради. Про це Олександр Володимирович розповів у інтерв’ю виданню «Провінція».

– Про такі перемовини я нічого не знаю. І скажу більше, що не вірю в те, що таке було. Із Юрієм Олеговичем (Ткаченком, – теперішнім головою ОДА, – ред.) ми спілкуємося. Але цю тему з ним ми ніколи не обговорювали. Підозрюю, що цю інформацію могла поширити сама Валентина Михайлівна (Коваленко – голова обласної ради, – ред.). Так би мовити, працюючи на упередження, – припускає Олександр Черевко.

Крім того, Олександр Володимирович запевняє, що не претендує на посаду голови Черкаської облради.

– На сьогодні – ні. Голову облради тільки-но обрали. На якій підставі її переобирати? Інша річ, що вона показує зараз певну безхребетність. Ти ж – голова облради. Маєш бути самостійним політиком. Знаєте, я думаю, що Любов Майборода на цьому місці була б кращим варіантом голови.

Нагадаємо, що депутат від «Батьківщини», поетеса Валентина Коваленко стала головою облради 25 лютого. Тоді за її кандидатуру в таємному режимі проголосувало 65 народних обранців. Натомість за Любов Майбороду, яка також претендувала на посаду голови облради, віддало свої голоси лише 10 депутатів.

реклама

Коментарі  

 
0 #22 Оксана Колісник 08.04.2014 21:53
А чому "призначення"? Це ж виборна посада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 федор принципиальный 08.04.2014 21:42
Повязать,его на лесоповал,имуще ство конфисковать и передать беженцам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Шо 08.04.2014 18:27
Цитую Кедина Гора:
Від вас неподалеку є три маєтки,що на бувшій базі податківців побудовані для Черевка ,ТКАЧЕНКА якогось не нашого.Ведіть туди Правий сектор і Самооборону.Так,так ви правильно думаєте,у Коробівці.

Про "ненашого" говорят что Казарян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Чобіт 08.04.2014 17:33
Цитую Кедина Гора:
Чере... боїться як огню Майбороду і тому робе хід конем, кажуче що Майборода самий кращий варіант таким чином він дає зрозуміти Майбороді що він занею, але втой же час нічого для цього не робе і знає що БЮТ ні яким чином не дасть зняти з цієї посади пані Коваленко...Одним словом Чере... і Юра БЮтіччелі наперстночники...

Від вас неподалеку є три маєтки,що на бувшій базі податківців побудовані для Черевка ,ТКАЧЕНКА якогось не нашого.Ведіть туди Правий сектор і Самооборону.Так,так ви правильно думаєте,у Коробівці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 шо 08.04.2014 17:30
Цитую Кедина Гора:
Чере... боїться як огню Майбороду і тому робе хід конем, кажуче що Майборода самий кращий варіант таким чином він дає зрозуміти Майбороді що він занею, але втой же час нічого для цього не робе і знає що БЮТ ні яким чином не дасть зняти з цієї посади пані Коваленко...Одним словом Чере... і Юра БЮтіччелі наперстночники...
+100 %
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Доцент 08.04.2014 16:11
Коваленко, яка ні в чому, окрім віршів, не розбирається - знахідка для чиновничої бюрократії. Такою можна крутити як циган сонцем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Кедина Гора 08.04.2014 15:54
Чере... боїться як огню Майбороду і тому робе хід конем, кажуче що Майборода самий кращий варіант таким чином він дає зрозуміти Майбороді що він занею, але втой же час нічого для цього не робе і знає що БЮТ ні яким чином не дасть зняти з цієї посади пані Коваленко...Одним словом Чере... і Юра БЮтіччелі наперстночники...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 родич 08.04.2014 15:16
ГОЛОВОЮ Д..РДОМУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Мирослав 08.04.2014 14:07
Коваленко - бьютівка, тому підпорядкована угрупуванню Бондаренка-Мушіяка. Толян з Мішою за часів Греся звикли рулити бюджетом,при т...пій Валюші продовжать з утроєною енергією :D :lol: :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 стабилизец 08.04.2014 13:31
Ага, ентот самостийный политик с мимикой отравившегося уксусом "патриота" всех достал.