У квітні-травні сепаратисти можуть влаштувати хвилю провокацій у областях, зокрема і на Черкащині, для посилення дестабілізації в країні. У цьому переконаний голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Іляшенко.

За його словами, проросійські екстремістські групи вже розпочали підготовку до провокацій з метою зриву виборів, що мають відбутися 25 травня.

– Користуючись нестабільною ситуацією в країні, ці угрупування готують акції протесту та призначають своїх координаторів у областях для формування своїх осередків. Зокрема, мобілізація проросійських активістів вже відбувається через спільноти у соціальних мережах, де громадянам пропонують гроші за участь у мітингах та акціях, – цитує прес-служба партії слова Віталія Іляшенка.

Очільник обласного «УДАРу» також повідомив, що дії проросійських груп на Черкащині, найімовірніше, координуватиме Партія регіонів. Про це свідчить нещодавнє призначення тимчасовим виконувачем обов'язків голови Черкаської обласної організації ПР скандально відомого нардепа Антона Яценка.

– Думаю, черкащани гаряче зустрінуть будь-якого сепаратиста на Черкащині. Не гірше, ніж Царьова зустріли в Миколаєві та Одесі. Крім того, будь-який прояв сепаратизму стане своєрідною люстрацією для нового керівництва СБУ. Спецслужби мають цього не допустити, – наголосив Іляшенко.

реклама

Коментарі  

 
+3 #21 вывод 13.04.2014 18:33
УДАР и Одар - для черкасцев - скипидар!
Так накрутят и намутят - с головы несётся пар!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Дятел 13.04.2014 00:22
Значит им можно подзаработать у Удара, а другим -западло?Все жрать хотят .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Голосую ...... 12.04.2014 20:48
Цитую ха ха:
С таким курсом доллара, подоражанием, обнищанием, потерей крыма, тем негилизмом который показывают дорвавшиеся до власти Бондаренки и Коваленки очень даже может быть что регионалы найдут себе поддержку.

А хто країну обікрав???Завдяки кому курс такий???То не ПР країну довела?То не Яник танки в Україну покликав,то не риги людей вбивали з комуняками на пару?Ще прихильники є?Не тринди зайвого,БЮТ-л...о,але до Ригів їм далеко...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Ватутіне 12.04.2014 17:57
Цитую Про це скажуть:
Цитую з Умані:
Віталік, не псуй повітря!

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ, ЧОРНОБАЇВСЬКИЙ, СМІЛЯНСЬКИЙ ,КАНІВСЬКИЙ ,КАМЯНСЬКИЙ,ЗОЛ ОТОНІСЬКИЙ ТА ІНШІ РАЙОНИ. ТАКЕ "ДОБРО" НАМ НЕ ПОТРІБНЕ.ЗРОЗУМІЙ ЦЕ ТА ТІКАЙ САМ,ЩОБ НЕ ПРИЙШЛОСЯ ВИКИДАТИ РАЗОМ З КРІСЛОМ.

ми та звенигородці також з вами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 010 12.04.2014 14:56
Хватить п......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Шо 12.04.2014 13:14
Цитую Про це скажуть:
Цитую з Умані:
Віталік, не псуй повітря!

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ, ЧОРНОБАЇВСЬКИЙ, СМІЛЯНСЬКИЙ ,КАНІВСЬКИЙ ,КАМЯНСЬКИЙ,ЗОЛ ОТОНІСЬКИЙ ТА ІНШІ РАЙОНИ. ТАКЕ "ДОБРО" НАМ НЕ ПОТРІБНЕ.ЗРОЗУМІЙ ЦЕ ТА ТІКАЙ САМ,ЩОБ НЕ ПРИЙШЛОСЯ ВИКИДАТИ РАЗОМ З КРІСЛОМ.

Ого. В Черкасском Ударе зреет бунт. Чем им так не люб этот будущий Буонапарт? Черкасских БЮТовцев, например, Ильяшенко вполне устраивает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Принциповий прокурор 12.04.2014 11:40
Стаття 295 Кримінального Кодексу України,"Заклики до вчинення дій,що загрожують громадському порядку".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 Про це скажуть 12.04.2014 10:13
Цитую з Умані:
Віталік, не псуй повітря!

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ГОРОДИЩЕНСЬКИЙ, ЧОРНОБАЇВСЬКИЙ, СМІЛЯНСЬКИЙ ,КАНІВСЬКИЙ ,КАМЯНСЬКИЙ,ЗОЛ ОТОНІСЬКИЙ ТА ІНШІ РАЙОНИ. ТАКЕ "ДОБРО" НАМ НЕ ПОТРІБНЕ.ЗРОЗУМІЙ ЦЕ ТА ТІКАЙ САМ,ЩОБ НЕ ПРИЙШЛОСЯ ВИКИДАТИ РАЗОМ З КРІСЛОМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 Вячеслав 12.04.2014 07:38
С такими партийными руководителями, как Иляшенко и его ставленниками на местах,досрочны е парламентские выборы этой полит.силой, будут проиграны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Правды 11.04.2014 21:56
Цитую ха ха:
С таким курсом доллара, подоражанием, обнищанием, потерей крыма, тем негилизмом который показывают дорвавшиеся до власти Бондаренки и Коваленки очень даже может быть что регионалы найдут себе поддержку.



Так еще не всех безубенков и белоусовых повыганяли.