реклама Делікат

Учора на засіданні Черкаського громадського люстраційного комітету змінили склад комітету.

Із лав комітету вивели Миколу Макуху і Єлєну Щепак, а ввели Володимира Лимаренка-Полянського, йдеться на офіційній сторінці комітету в соціальній мережі «Фейсбук».

Нині до складу комітету входять:

Валентин Чернявський, журналіст ТРК «Рось»,

Віталій Латишев, журналіст порталу «Прес-центр»,

Вікторія Феофілова, координатор Коаліції «Молода Черкащина»,

Оксана Колісник, голова БФ імені О. Кошиця, журналістка,

Наталка Ридванецька, художник з костюмів Черкасього обласного музично-драматичного театру ім. Шевченка,

Наталка Юріна-Вернидуб, арт-куратор, журналіст,

Максим Михлик, голова ЧОО Комітету виборців України,

Анатолій Рекун, голова РЦ «АНГО»,

Анна Харченко, президент БФ «Наддніпрянський фонд»,

Данило Майоров, представник ІГ «Здравіє», черкаського осередку бойового гопака.

Ірина Деряженко, вчителька, представниця Самооборони,

Назар Обідзінський, представник руху «Чесно»,

Володимир Лимаренко-Полянський, журналіст газети «Черкаський Край».

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 так 19.04.2014 21:52
А судьи кто... Б......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Аксенов 12.04.2014 16:49
Цитую Ну-ну:
Цитую голос:
Тре звідти викинути всіх журналюг та грантоєдів.

Тоді комітет самоліквідуєтьс я :lol: :lol: :lol:

Честно говоря - невилика потеря :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Василь 12.04.2014 13:05
цікаво, кого буде люструвати "журналіздка" Оксана Колісник? На перший погляд - це комісія по відбілюванню прокурорів і нечесних суддів :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Семен 12.04.2014 12:58
Цитую цікаво:
Де знажодиться комітет, хто його обирав, які результати роботи, чи він існує для "галочки".


Це таємна секта в руках партійних ділків, без яких не роблять жодних кроків, а якщо і робитимуть, то по написаному в партійному штабі сценарію.
Тому нема ніякої надії на цей черговий карманний проект під прапором партії ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 ревізор 12.04.2014 12:01
Цитую глядач:
Чому призначений керівником Держкому команди Януковича директор "РосІ" Калініченко ще не влюстраційних списках?


Не бачу в люстраційних списках радників Тулуба - Шадріну та інш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Ну-ну 12.04.2014 10:09
Цитую голос:
Тре звідти викинути всіх журналюг та грантоєдів.

Тоді комітет самоліквідуєтьс я :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 голос 12.04.2014 09:33
Тре звідти викинути всіх журналюг та грантоєдів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 цікаво 12.04.2014 08:09
Де знажодиться комітет, хто його обирав, які результати роботи, чи він існує для "галочки".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Данило 11.04.2014 19:55
Чому у складі комітету немає жодного юриста?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 глядач 11.04.2014 18:51
Чому призначений керівником Держкому команди Януковича директор "РосІ" Калініченко ще не влюстраційних списках?