Черкаський журналіст Віталій Латишев був свідком того, як в одній із черкаських поліклінік «під список» збирали кошти на придбання бронежилетів для прикордонників із Черкащини.

Про це він заявив сьогодні, ставлячи під час прес-конференції питання голові Черкаської облдержадміністрації Юрію Ткаченку.

За інформацією журналіста, є факти примусового збору коштів також серед представників міліції, в деяких інших структурах.

Крім того, Латишев повідомив, що під час візиту на Черкащину Юлії Тимошенко він бачив поблизу облдержадміністрації шкільний автобус. Враховуючи, що при колишній владі такий транспорт часто використовувався для підвезення людей із районів на зустріч із провладними кандидатами, журналіст попросив уважно розглянути цей конкретний випадок. Номер і фотографію автобуса Віталій Латишев пообіцяв передати голові ОДА.

Юрій Ткаченко у відповідь заявив, що він – категорично проти будь-якого примусу в цих питаннях. Він наголосив, що уважно розгляне звернення журналіста і, в разі підтвердження інформації, вплине на тих, хто допустив дії, що суперечать духу та вимогам Майдану.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 дед 20.04.2014 11:29
я думаю латышева-журналиста уволят.демократия-так демократия.не патриот. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Ірина 14.04.2014 21:54
Цитую Да...:
Цитую Ірина:
Черкаський журналіст Віталій Латишев був свідком того, як в одній із черкаських поліклінік «під список» збирали кошти на придбання бронежилетів для прикордонників із Черкащини.
Жміться на бронежилети, то скоро "все будет Расея". Війна згоди не питає.

Ви не Геращенко часом?

Цитую Да...:
Цитую Ірина:
Черкаський журналіст Віталій Латишев був свідком того, як в одній із черкаських поліклінік «під список» збирали кошти на придбання бронежилетів для прикордонників із Черкащини.
Жміться на бронежилети, то скоро "все будет Расея". Війна згоди не питає.

Ви не Геращенко часом?

Ні, не Геращенко. У мене російське прізвище
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Друзі прикордонників 14.04.2014 21:32
Не жлобіться і не сраміться. Переважна більшість людей зробила це з доброї волі із добрими помислами. Хто не хотів здавати гроші - не здавав, для цього збори були в колективах. А хлопцям треба допомогти ЗАРАЗ, бо потім пізно буде. Журналісти теж могли би підтримати благодійну акцію, поїхати до наших, а потім показати нам ті бронежилети!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Оксана 14.04.2014 20:43
В 9 школе собирали как раз не добровольно, а принудительно. Топчий, видимо, жутко боится за свое тепленькое местечко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 ujcnm 14.04.2014 16:38
Цитую alla:
И не только в поликлинике у меня сестра работает в гос. детском саду у неё с зарплаты сняли 54грн без согласия, это при том что з/п минимальная. Вот так добровольно принудительно помагаем армии.


Алла, это происходит во всех госучереждениях , с частников так просто взять нельзя, а тут пожалуйста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #11 народ 14.04.2014 16:31
Вот это новость!!!??? Да их снимали у всех и по всей Украине, с учителей, врачей, госслужащих и т.д. Что-то автор включился поздновато, уже все со всех собрали добровольно-принудительно. Азот весь свой однодневный заработок работников тоже перечислил и тоже кстати добровольно .....ну скажем почти добровольно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Да... 14.04.2014 16:09
Цитую Ірина:
Черкаський журналіст Віталій Латишев був свідком того, як в одній із черкаських поліклінік «під список» збирали кошти на придбання бронежилетів для прикордонників із Черкащини.
Жміться на бронежилети, то скоро "все будет Расея". Війна згоди не питає.

Ви не Геращенко часом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Ірина 14.04.2014 16:04
Ті 54 грн. спасуть життя хлопцям на кордоні. Бо крім них нас захищати нікому. Усвідомте, йде війна, справжня. А там, звісно, не ваші сини. Бо своему ніяких би грошей не пошкодували
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 шаман 14.04.2014 15:20
Все пропьём,но Неньку Украину не опозорим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Ірина 14.04.2014 15:15
Черкаський журналіст Віталій Латишев був свідком того, як в одній із черкаських поліклінік «під список» збирали кошти на придбання бронежилетів для прикордонників із Черкащини.
Жміться на бронежилети, то скоро "все будет Расея". Війна згоди не питає.