Голова Черкаської обласної організації «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко щойно під час прес-конференції вкотре пояснив, чому лідер партії Юлія Тимошенко поспіхом залишила Черкаси під час її вчорашнього візиту.

За його словами, Юлію Володимирівну викликали в Київ на засідання Ради національної безпеки та оборони, бо в той день була реальна можливість вторгнення російських військ.

Як нагадав Бондаренко, на сьогодні і в.о. Президента України, і прем’єр-міністр України є представниками «Батьківщини», тому лідер партії не може бути осторонь обговорення важливих державних питань.

– Тимошенко не могла прийти на зустріч із громадськістю, оскільки між піаром і долею України вибрала долю України, – пояснив Анатолій Васильович.

Вона вибачається, і, на думку Бондаренка, знову відвідає Черкащину.

Також він прокоментував вигуки «Ганьба!», які пролунали на адресу Тимошенко в Холодному Яру.

«Батьківщинівець» запевнив, що знає провокаторів. Це – «колишні регіонали, якими керує перший заступник міського голови Черкас Анатолій Беззубенко».

Бондаренко наголосив, що в нього була телефонна розмова із представниками Правого сектора, які запевнили, що не причетні до провокацій, а таким чином їх хочуть підставити.

– Ціна деяких українців така, що вони не можуть об’єднатися навіть перед розстрілом, – сказав Бондаренко, маючи на увазі складну ситуацію на кордонах України.

Також він відзначив «погану роботу» обласного управління СБУ під час заходів у Холодному Яру, оскільки частина учасників мала при собі зброю – автомати, ножі тощо.

За його словами, ці люди поводилися зухвало.


реклама

Коментарі  

 
-3 #20 вільна людина 17.04.2014 13:54
Юля наш ПРЕЗІДЕНТ Бондаренко наш МЄР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #19 Роман 16.04.2014 11:26
Я хочу зазначити що Юлія Тимошенко единий чесний кандидат .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #18 Валерій 16.04.2014 11:24
Юлія наш президент
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #17 Ольга 16.04.2014 11:23
Це була неумістна провокація , Юлія цього не заслужила .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Микола 15.04.2014 13:44
Цитую Україна -Майдан:
Ганьба тим крикунам які прийшли лише для того, щоб зірвати зустріч, щоб покричати. Потрібно не словом, а ділом доводити свої справи, як це зробили Тимошенко Ю., Бондаренко А. та ті українці, які ризикуючи своїм життям чи здоров"ям стояли за нашу державу, за її єдність і незалежність.

Яке відношення до Майдану має Тимошенко і Бондаренко?
Цитую Фотоапарат-редакції:
Не використовуйте це фото.Воно трохи по д.....ному....

Який "пейзаж" - таке і фото.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Нестор Іванович 15.04.2014 13:41
Цитую ЛЮДИ:
Цитую Далеко пойдет !:
Красавец похлеще Тулуба, кто не любить шахрайку Юлю того в провокатори записывает.

Під ВР зібралось багато киян,майданівці ,авганці,самооб орона..Вимагають відставки Авакова,Турчино ва..Звинувачують в здачі країни...Вимагають щоб до них приїхли і почули...ТИМОШЕНКО В ЕФІРІ ТБ ОБІЗВАЛА ЇХ ПРОПЛАЧЕНИМИ ПРОВОКАТОРАМИ МОСКВИ.ТО ТИ Б....КА ПРОВОКАТОР І ПОСІБНИК КРЕМЛЯ,ТО ТИ І ТВОЇ НАКАЗИ БЮТУ ВЕДУТЬ НАС ДО ВІЙНИ...АНТИТЕРОРИСТИЧН У ОПЕРАЦІЮ НА СХОДІ ЩЕ МИНУЛОЇ П"ЯТНИЦІ ПРОВОДИТИ ТРЕБА БУЛО,КОРДОН МІСЯЦЬ ТОМУ ЗАКРИТИ..ЇЙ НЕ ТРЕБА ВИБОРИ,БО ВОНА ЇХ ПРОГРАЄ,А ЛЮДИ ГИНУТЬ І ЖИВУТЬ В СТРАХУ...ЗРАДНИЦЯ,ТО ТИ ПРОВАКАТОР...(Я ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ,В УКРАЇНІ Є МОВА,СВОЯ,УКРАЇ НСЬКА,УКРАЇНА УНІТАРНА ДЕРЖАВА З ЄДИНОЮ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ)ДОСІ ПЕРЕГОВОРІВ З ВОРОГОМ,ДЕ ДІЇ???

Поплічники Тимошенчихи зливають країну ворогові, всі, хто сміє про це говорити в голос однозначно провокатори, тому, що зажають прислужникам Путлєра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Богун 15.04.2014 09:27
"Тимошенко не могла прийти на зустріч із громадськістю, оскільки між піаром і долею України вибрала долю України, – пояснив Анатолій Васильович"! Була реальна загроза військового вторгнення і тому купа дядьків покликали на поміч Юлю, ну просто дуже весело Толик розповідає! Брешуть вже як ригіанали! У всьому вінаватії папєрєдніки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 и да и нет 15.04.2014 01:03
Цитую Лавіт:
Анатолію! Ваші коментарі переконливі, але Вам, як лідеру обласної Батьківщини, а також Народної ради потрібно врешті-решт розібратися з беззубенками, мельниковими і іншими дестабілізатора ми!

первое отрицаю,а вот второе поддерживаю полностью.Разобраться и наказать.И в горсовете,и в обл.И тех кто т...тушек возил,и бюджетников,за какие средства,прокур атура разбирается?Кто продал и купил Поплавского,к ответу!Проверьт е использование бюджета,где деньги???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Микола 15.04.2014 00:25
Ну що ж, засідання РНБО выдбулося. І де ж була ваша Юлька, Анатолію Бондаренко і Валентино Коваленко? І чим ви відрізняєтесь від Тулуба? Та нічим, та ж сама брехня. Ну що ж, напевно наступний Майдан буде вже присвячений вам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 ЛЮДИ 14.04.2014 23:56
Цитую Далеко пойдет !:
Красавец похлеще Тулуба, кто не любить шахрайку Юлю того в провокатори записывает.

Під ВР зібралось багато киян,майданівці ,авганці,самооб орона..Вимагають відставки Авакова,Турчино ва..Звинувачують в здачі країни...Вимагають щоб до них приїхли і почули...ТИМОШЕНКО В ЕФІРІ ТБ ОБІЗВАЛА ЇХ ПРОПЛАЧЕНИМИ ПРОВОКАТОРАМИ МОСКВИ.ТО ТИ Б....КА ПРОВОКАТОР І ПОСІБНИК КРЕМЛЯ,ТО ТИ І ТВОЇ НАКАЗИ БЮТУ ВЕДУТЬ НАС ДО ВІЙНИ...АНТИТЕРОРИСТИЧН У ОПЕРАЦІЮ НА СХОДІ ЩЕ МИНУЛОЇ П"ЯТНИЦІ ПРОВОДИТИ ТРЕБА БУЛО,КОРДОН МІСЯЦЬ ТОМУ ЗАКРИТИ..ЇЙ НЕ ТРЕБА ВИБОРИ,БО ВОНА ЇХ ПРОГРАЄ,А ЛЮДИ ГИНУТЬ І ЖИВУТЬ В СТРАХУ...ЗРАДНИЦЯ,ТО ТИ ПРОВАКАТОР...(Я ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ,В УКРАЇНІ Є МОВА,СВОЯ,УКРАЇ НСЬКА,УКРАЇНА УНІТАРНА ДЕРЖАВА З ЄДИНОЮ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ)ДОСІ ПЕРЕГОВОРІВ З ВОРОГОМ,ДЕ ДІЇ???