На виборах міського голови Черкас 25 травня «УДАР» не підтримає нікого. Про це заявила щойно під час прес-конференції в Черкасах куратор області від цієї політсили у Верховній Раді України Ірина Геращенко, передає кореспондент «Прочерку».

Ірина Володимирівна нагадала, що її призначено керівником виборчого штабу Петра Порошенка в Києві, але вона не збирається полишати Черкащину.

Відповідаючи на питання щодо можливої підтримки тих чи інших кандидатів на посаду міського голови, Ірина Геращенко сказала, що із здивуванням дізналася про можливу підтримку «УДАРом» Сергія Одарича.

Вона нагадала, що оцінку старій владі, зокрема екс-губерантору Сергію Тулубу і екс-меру Сергію Одаричу, «УДАР» дав уже давно, і змінювати свою позицію не збирається.

Також народний депутат сказала, що про підтримку «УДАРУ» на міських виборах вели переговори голова обласної організації «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко та депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький. Однак «УДАР» вирішив почекати поки волевиявлення черкащан, і потім працювати із тим міським головою, якого виберуть. На думку Ірини Володимирівни, факт переговорів про підтримку із партією депутатів, свідчить про те, що «УДАР» – впливова партія.

За її словами, було вирішено зробити акцент на президентські вибори, а в Черкасах сформувати потужний список кандидатів у депутати міської ради. Із ним попередньо будуть ознайомлені журналісти, щоб переконатися, що одіозних кандидатів у ньому немає.

– Звичайно, якби Ірина Геращенко пішла на вибори, то вона виграла б їх із великим відривом, але для цього треба було б переїжджати в Черкаси, а ми до цього поки що не готові, – запевнила нардеп.

Тож поки «УДАР» виростить собі в Черкасах потужного кандидата на наступні вибори міського голови, наприклад, із Андрія Кондратенка (голови Черкаської міської організації партії «УДАР», – ред.).

реклама

Коментарі  

 
+3 #22 Психолог 27.04.2014 20:22
По уровню своего .......... кандидат Кондратенко не намного опередил Депутата Геращенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 шо 14.04.2014 21:26
Цитую лейла:
куратор області, скажіть мені, що Ви конкертно зробили для області?Наголошую,КОНКР ЕТНО, окрім балачок. Відповідь можна тут написати. :-*
Всіх втомила, пуста балаканина...

Конкретно пропихнула Ткаченка в губернаторы, правда не бесплатно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 ЧЕРКАСИ 14.04.2014 19:44
Цитую Микола:
"....сформувати потужний список кандидатів у депутати міської ради...... Із ним попередньо будуть ознайомлені журналісти, щоб переконатися, що одіозних кандидатів у ньому немає." Та вже є одіозні, бам тьма людей Жуковської. Гроші роблять свою справу.

Як там жуковці,то УДАР (для мене)в прольоті..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Микола 14.04.2014 19:16
"....сформувати потужний список кандидатів у депутати міської ради...... Із ним попередньо будуть ознайомлені журналісти, щоб переконатися, що одіозних кандидатів у ньому немає." Та вже є одіозні, бам тьма людей Жуковської. Гроші роблять свою справу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 nnk3 14.04.2014 18:21
Цитую українці:
2-за,0-утримався,0-проти(рішення прийнято)....У вас в Черкасах один розумний був,і того ганебно виперли.(ТОРГУВАТИСЬ ЗАВАЖАВ?)Як на Іляшенко натякаєте,то не вийде,... вже по вуха обг...дилось...Міняйте усіх,може щось і вийде.(помітимо ригів,кінець УДАру).

100%!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 ЧЕРКАСИ 14.04.2014 18:11
Цитую незнайка:
Не хочет на ржавых троллейбусах ездить!!!!!

Як ви задовбали вже тими тролейбусами,ви в них живете,чи то ваша власність,і ви намагаєтесь їх місту втюхати???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 ЧЕРКАСИ 14.04.2014 18:07
Цитую лейла:
куратор області, скажіть мені, що Ви конкертно зробили для області?Наголошую,КОНКР ЕТНО, окрім балачок. Відповідь можна тут написати. :-*
Всіх втомила, пуста балаканина...

"любих друзів" прислали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 удар 14.04.2014 17:21
Шановна Геращенко, це Вас обманули, після призначення одіозних людей на вмсокі днржпосади за вашим наполяганням тільки не сп..вна розумом можуть вас підтримувати. Грубо, але справкдливо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 1-1-1 14.04.2014 17:16
О себе любимой либо ХОРОШО, либо ничего...Самолюбование и популизм, вот и весь удел ГЕРюЩЕНКО. Хата горит, а она все о выборах! :zzz :-x :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Інсайдер 14.04.2014 16:48
Розказую, у чому хитрість: Геращенко і Ко зараз вдають жорстке ставлення до Одарича. Він – неугодний і нами гонімий. Тож, логіка вибору виборцям пропонується така: або УДАР, або ОДАР. Третього не дано. За всіх інших узагалі забудьте.
Така ж технологія прокручувалася на початку осені 2010 р. між регіоналами і партією вільних демократів. Одарич і Бродський ще в липні домовилися в Києві, що підтримуватимут ь Януковича, проте для цього потрібно переграти «Батьківщину» на місцевих виборах. Тулубу, Влізлу і регіонам відводилася роль репресорів, а Одаричу і вільним демократам – протестних лідерів міста. У підсумку народ побіг рятувати Одарича. А він, щойно оголосили результати, збудував із ПР більшість у міськраді.
Теж саме планується і цього разу. ПВД і УДАР у Черкасах вдають серйозних опонентів і битву за виборців до кості. «Батьківщина» знову в тіні. Єдина різниця, що тоді вони підтримували щойно обраного президента, а цього разу – омріяного і не факт, що однозначно переможного.