Перший заступник міського голови Віктор Беззубенко заперечує свою причетність до організації людей, які кричали «Ганьба!» Юлії Тимошенко в Холодному Яру. Про це інформує сайт «Про все».

Нагадаємо, що очільник обласної «Батьківщини» Анатолій Бондаренко сьогодні заявив, що освистали Тимошенко провокатори, якими керував Беззубенко, проте він це заперечив:

– Це повний абсурд, це перше, що йому прийшло в голову. Я поважаю його, як члена виконкому, який зі мною співпрацював в одному виконкомі. Я ніякого відношення не маю до Партії Регіонів та до Холодного Яру. Якщо Бондаренко і надалі буде робити такі спроби, то це йому не буде робити честі. Де Холодний Яр, а де Черкаси. Такі закиди мають бути більш професійні та більш аргументовані, – наголосив Віктор Беззубенко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 ігор 17.04.2014 13:50
На "ЗЛОДІЇ" шапка горить Бондаренко поважна та розумна людина Тому якщо він каже то знає що каже
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 федор принципиальный 15.04.2014 09:49
Беззубенко не кричал,он шепотом на кухне или под одеялом.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Свідок 15.04.2014 09:21
Шановний пане Вікторе, не брешіть, будь-ласка, що Ви не причетні до Партії Регіонів. Ми з Вами разом там працювали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Вікуся 15.04.2014 09:17
З яких це пір пан Беззубенко не має відношеня до ПР? І ця кр..са побігла з корабля... І щоб ви тут не говорили, а от Толя завжди був і залишається в команді Юлі. І тоді коли "Батьківщина" була при владі і коли в опозиції. Вже тільки за це його потрібно поважати. Мало хто залишається вірний своїм партійним принципам. Як вели себе регіонали?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Ще той тупік 15.04.2014 08:47
Хто б казав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Дід Трохим 15.04.2014 08:46
Та якби вас обох кудись навіки завіяло, ніхто б тут не журився
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 інсайдер 15.04.2014 08:20
ганьба кричали т...тушки Колі Мерзи.
можливо, ті ж самі, що на дамбі у лютому намагалися патріотів розігнати і беркутню на Черкаси запустити.

Такі от "вільні демократи".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 коментар 14.04.2014 22:48
Воно б приходило Толі в голову, аби було куди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 народ 14.04.2014 22:39
Чому він і досі перебуває на своїй посаді та ще й щось патякає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Цензор 14.04.2014 21:14
Навіщо митись самому, якщо можна облити багнюкою іншого?

Юлю на черкащині слабо підтримують тому, що немає довіри до її команди(як на міському так і на обласному рівнях). Нехай ставить патріотів, а не б...г - тоді будуть кричати: "Молодець". Можливо цей фактор все ж змусить центральне керівництво партії замислитись про кадрову політику.